Kdo jinému jámu kopá...

13.1.2011 15:57
Ministr dopravy Vít Bárta (VV) se minulý týden rozhodl sehrát, v jistém slova smyslu, úlohu vymítače ďáblů, když po vzoru inkvizitora z filmu Kladivo na čarodějnice, na základě pouhé existence mateřského znaménka, obvinil, mimo jiných, jednoho z krajských předsedů ČSSD z obcování s ďáblem. Petrovými kameny, na kterých ke styku s ďáblem údajně dochází, se stalo ŘSD Ústeckého kraje.
Nemám nic proti iniciativám, jejichž cílem jsou státní úspory tam, kde  se skutečně krade. Naopak je vítám. Pouze bych si přál, aby mravně příkladné cíle generovali mravně příkladní ministři, abych jim mohl věřit. Jak se dnes píše a dokumenty dokládá v MF Dnes, podnikatelská minulost pana ministra Bárty ve firmě ABL, která mu v té době patřila, nedává záruky, že zloděj nekřičí chyťte zloděje. STBácké sledování politiků ze strany ABL, tak jak ho odhaluje MF Dnes, má poměrně jasné kontury. Bohorovnosti pana ministra, který vše považuje za falza, nevěřím. Ne proto, že bych mediální kaňky na politiky považoval za neprůstřelné pravdy, ale proto, že po důvěře občanů by neměl volat člověk, který na rozsévání nedůvěry bez důkazů staví svoji politickou kariéru.
 
V nadpisu svého článku se dovolám lidové moudrosti, která s rychlostí blesku odhalila mravní podnikatelské ledví ministra Bárty. Jeho čestné slovo, které dal premiéru Nečasovi, že ABL nikdy nesledovala politiky, dostává kvalitu  lejna, o které se znečistí i boty  politiků vládní trojkoalice. Spolu s nimi i boty těch, kteří si stranickou loajalitu, tím nemyslím za každou cenu, spletli s politickou prasárnou, kdy nepřítel mého nepřítele je i mým nepřítelem.
 
Kdo jinému jámu kopá...
stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.