Kdy?

klávesnice
10.6.2017 16:20
To je oč tu běží! Nikoli jestli, ale pouze kdy? Ano, píši o blížícím se muslimském teroristickém útoku, jehož obětmi už nebudou desítky, ale tentokrát už stovky domorodců. V tomto případě Evropanů

O tom, že to muslimové jednoho dne dokážou, nemůže být pochyb. Stačí jeden snědý, „dobře opásaný“ divák na fotbalovém, tenisovém, či jiném sportovním utkání, jedna „dobře“ zaparkovaná dodávka plná výbušnin. To se při vší úctě k tajným službám a všem bezpečnost­ním orgánům prostě uhlídat nedá.

Pokud se to stane opakovaně a v různých prostředích, nastane v běžném životě Evropanů naprostý rozvrat. Kolik lidí asi přijde na fotbal, koncert, nádraží či letiště, když při každé z těchto situací jim půjde o život?

 O tom, že situace s „invazisty“ a jejich pátou muslimskou kolonou rozprostřenou v mnoha evropských zemích směřuje k těmto koncům, může pochybovat jen idiot. A vidíte, jeden z největších a nejvýznamnějších byl 9.června účastníkem Pražské konference o obraně a bezpečnosti na vysoké úrovni. Tento ignorant - předseda Evropské komise Jean Claud Juncker – místo aby hovořil o tom, jak po dlouhých letech váhání a předstírání aktivit ko­nečně začnou evropské instituce organizovat skutečnou ochranu hranic proti muslimským hordám, si dokonce dovolí veřejně kritizovat Českou republiku za to, že nehodlá po vzoru některých evropských zemí spáchat pod jeho vedením „národní sebevraždu v přímém pře­nosu“.

Škoda, že neexistuje trestný čin „evropozrady“.  Kandidátů na stíhání tohoto provinění a přísné potrestání by bylo mnoho, včetně většiny českých europoslanců. Jestli se Evropané ještě někdy vzchopí k nějaké skutečné fyzické obraně své svobody a zbytků evropských kulturních hodnot, neměli bychom na tyto zrádce zapomenout.

Zatím neděláme nic víc, než že vzdáváme úctu zavražděným a jako ovce čekáme na po­rážku, která s jistotou přijde. Jen zatím ještě nevíme kdy?

 

Václav Husák

Vaclav Husak
PhDr.Václav Husák - novinář (ČTK, Svět v obrazech).
Klíčová slova: Evropa, muslimové, teror, útok

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

Škoda,že tak široko zameraný pán nevidí druhú stranu mince. Keď Európania bombardujú moslimov, to je ok, to nemajú strach. Ani vo sne ich nenapadne, žeby moslimovia mali tú drzosť a vrátili nám to ? A keď sa tak deje, tak zrazu máme akože  " strach"? Omyl - slovo strach používajú len politici a média ako propagandu zbrojenia - my obyčajní strach nemáme. My vieme, že agresia vyvoláva agresiu, každý útok odplatu.

Ako z toho bludného kruhu von? Vypiť si svoj pohár do dna, alebo čo sme si navarili, to si aj pojedzme.

A prestať bombardovať pod zámienkou šírenia "demokracie", používať len a len diplomaciu, prestať vydierať, podplácať politikov a novinárov z iných štátov, šíriť farebné revolúcie, vyrábať nepriateľov, hľadať zámienky k útoku, prekrucovať pravdu, nepoužívať dvojaký meter v spravodlivosti........ Len takto si "lacno" zabezpečíme vlastnú bezpečnosť  Potom nám nebude hroziť III. svetová vojna, terorizmus a extrémizmus. Potom nebude treba 2% z HDP na zbrojenie.

Nuž, to by bol mier na svete, ktorý elitám vonkoncom nevyhovuje a ničí ich plány. Čakať, že sa elity spamätajú? Obyčajní môžu vo voľbách niečo zmeniť. Ale keď nemajú z čoho vyberať? Žeby to bol zámer? Alebo máme tak málo schopných a odvážnych? Zato kritikov všetkého a každého máme ako myší vo vreci.