Když se vyhozený neschopa, posléze senátor, hloupě mstí

senat kun
8.2.2020 08:54
Nenávistí až za hrob naplněn senátor Wagenknecht, svého času vypoklonkován premiérem Andrejem Babišem z ministerstva financí pro svoji totální neschopnost a neumětelství, se čím dál tím víc projevuje jako zhrzená žena. Je stejně pomstychtivý a jedovatě doslova plká své vúdú zaříkadla na objekt své bezmezné nenávisti, šíří o něm stupidní pomluvy až tak, že je to ve výsledku a podstatě už až směšné.

Tento senátor je reprezentativním prvkem toho, jak hluboce klesla u občanů, voličů důstojnost a vážnost Senátu vůbec, o senátorech ani nemluvě. Příčinou je všeobecný odpor k této komoře Parlamentu, většinově (a právem) vnímanou jako drahou, nákladnou zbytečnost v naší malé zemi, navíc běžně označovanou jako odkladiště méně úspěšných až úplně neúspěšných politiků. A v posledních letech také jako státní instituce, do které míří extremističtí neumětelové typu Hilšer a právě tento zmiňovaný Wagenknecht. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zas-to-vre-Tohle-Babise-bude-zajimat-Wagenknecht-mluvi-o-obri-zlodejine-Nove-info-a-mozne-problemy-612835

Námitka typu "volili nás ale občané) je hodně lichá ve svlova smyslu, že těch občanů, z důvodů výše uvedených, bylo pohříchu málo. A ano, je to chyba, nechodit k volbám do Senátu, protože v našem volebním systému neexistuje dolní hranice účasti ve volbách, která by instituci, do které se volí, při té malé účasti automaticky zrušila.

Stálo by za to, při novelizaci volebního zákona, toto pravidlo zavést. Protože nijak jinak nelze zrušit tuto trafiku pro neúspěšné a obrannou tvrz pro neschopné a po úspěchu toužící politiky a lidi, kteří se politiky mermomocí snaží být. Jelikož, protože v běžném životě, ve svých profesích jsou nepoužitelní, nebaví je smysluplná práce, pro kterou se profesně připravovali. Nutno dodat, že namnoze nákladním pro stát studiem.

Jistěže se i v tom, občany opovrhovaném a za zbytečným považovaném Senátu najde pár jedinců, kteří vyčnívají schopností a moudrostí. Je to ale jenom výjimka, potvrzující pravidlo, že jsou to vesměs darmojedi.
Nikterak neobstojí argumentace a stokrát opakované klišé, že Senát je nějakou pojistkou demokracie, protože tou ani omylem není. Protože cokoliv zamítnou dolní komoře poslanecké sněmovny, se tam vrací a zase, opět je ti poslanci přehlasují.

Senát je naopak brzdou a zbytečnou překážkou v našem zákonodárství, nezřídka ale také zlořádným, demokracii a svobodné společnosti škodícím orgánem, kde se senátoři, tito několika málo tisící voliči zvolení doslova škodiči, zcela zřejmě z nedostatku jiné náplně práce, uskupují v různé aktivistické skupiny, pokoušející se bránit aplikaci právě té demokracie a svobody ve společensko politickém dění u nás.

Jednoduše a polopaticky řečeno, vymýšlejí tam tihle zbyteční a draze placení senátoři různé hňápotiny typu žalob na prezidenta, výzev k nekandidování toho nebo onoho tam nebo tam, podle nějakých svých ryze osobních sympatií, lépe řečeno odporu a nesouhlasu. Ale také ve své slepé nenávisti, msty a zloby až za hrob.

Šlape-li teda někdo u nás po demokracii a svobodě volby, nezřídka po politické slušnosti, kultuře a kultivovanosti, jsou to aktivističtí senátoři, kteří se nerozpakují, neštítí žádných lží, smyšleností a mstivé nenávisti k úspěšným a pro společnost přínosným, kvalitním politikům. Těm, kteří vyhráli volby miliony hlasů voličů, což je proti těm jednotkám tisíců voličů senátorů poněkud jiná liga, daleko vyšší level.

Trousí-li tudíž některý z nenávistných, jinde ve společnosti nepoužitelných pro svoji nemehlost a neschopnost, senátorů o těch úspěšných a schopných, kteří vedou stát, své zvrácené a lživé pomluvy, kterým ani sami, je-li ještě v nich alespoň zbytek soudnosti, nemůžou věřit, je to jenom a pouze jejich vysvědčení a na dřeň odkrytý mínusový charakter.

 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

   Jako obyčejní občané se zajisté shodneme na faktu, že tento senát ve své současné podobě, kdy jest nám vydáván za jakousí prý pojistku demokracie, má nyní hlavní význam v tom, že slouží jako  forma odpadiště momentálně pro naši vládnoucí garnituru, nepoužitelných prý politiků. Vládnoucí nám zbohatlická garnitura samozřejmě odhlíží od hodnocení událostí z hlediska historicky kontinuálního, když samozřejmě, tušíme skutečnost, že zde jde toliko o koryta  při hrochtání u mocenských pašalíků. Z hlediska historie přeci jest zřejmé, že tento současný jakoby senát, představuje neslovenský zbytek tehdejší Sněmovny národů, Federálního shromáždění tehdejší ČSSR, tedy principu respektování národních zvláštností v tehdejším státu. Současné garnituře vládnoucích zbohaltlíků, mající svůj smysl života v hromadění materiálních majetků, jest samozřejmě cizí nějaká idea respektování postupného historického vývoje, na tom kterém území. Takto lze dokladovat, že tehdejší ČSSR dle názorú současných totalitářů, prý historicky nejtotaličtištější, respektovala více přirozená práva národů, než nynější pokrytecký hnus, který se arogantně vydává ze demokracii. Tito pokrytci nám mohou přednášet své pojetí demokracii i 48 hodin denně, ale z hlediska svých dosavadních skutků, tak pouze mohou přesvědčovat sami sebe.

  V této naší kolonii světového imperialismu samozřejmě nikdo nerespektuje právo národu na sebeurčení. Zde můžeme zkusmo hledat anologii se snahou národu katalánského ve Španělsku, tak jako katalánší vlastenci jsou bití pendreky španělských policistů tak i případní vlastenci moravští by samozřejmě byli bití při uplatnění svého práva na sebeurčení pendreky policistů ČEZ kých. V současné době nám samozřejmě nynější naši státní korytáři již ani nevysvětlují, proč po polistopadovém majetkovém převratu ve zdejší zeměpisné kotlině a úvalech, se ani náznakem nenamáhali respektovat přirozenou kontinuitu národnostního historického vývoje na zdejším území, tedy namísto aby přirozeně pokračovali v zemském uspořádání tedy českém. moravskoslezském a slovenském, rozbili naše tehdejší Československo a pokračují ve zhovadile uměle nadiktovaném krajském uspořádání. Na jedné straně tedy kritizují tehdejší socialistický režim a vlastně pokračují v jeho šlépějich. Takže tu vlasně máme deset umělých států ve státě,krajů a chaos a rád bych to sice napsal v plném znění, ale tedy hypekoretně b...el ve všem, omlouvám se samozřejmě sexuálně definovým menšinám. Tak jsem si tedy ohřál dle mínění někteých moravanskou nacionalistickou polívčičku. Jedná se mi však pouze o poukázání na zjevnou pokryteckost zdejšího režimu, jehož někteří služebníci, dle  svých halasných prohlášení respoktují i práva údajných 68 či kolika sexuálních menšin, ale na přirozená práva miliónů národu Moravského a Slezského, vlastně opovženíhodně kašle a bude zřejmě kašlat i nadále. Tedy dobrý den.