Když se začnou zamotávat do svých dezinformací a lží

klavesnice stroje
4.2.2020 09:24
Nenají to věru lehké všichni ti zoufalí už až Antibabišovci, zavilí nepřátelé premiéra, kteří už berou a melou ze dna, vyškrabávají poslední zbytky tzv. informací, co ale jsou jenom a pouze bohapusté bláboly, zlovolné fabulace a v podstatě lži.

Přidá-li se k tomu stébélka se chytající, bezkonkurenčně nejneoblíbenější a nejvíc opovrhovaný politik polistopadové éry, extrémně "schopný" Miroslav Kalousek, eintopf, nepovedená bramboračka dezinformací je uklohněna doslova.

Informovanost veřejnosti, občanů, o všech těch údajných, smyšlených, vyfantazírovaných manystory v souvislosti s dotacemi Agrofertu, bývalé obří firmy premiéra, jsou dnes už natolik pokřivené a zmanipulované, jak jenom mohou být z "per" všech těch tuzemských žurnalistů ze sekce presstitutů, kteří se sešikovali do lítého boje proti ďáblovi Babišovi.

Pravda? Ale no tak, prosímvás, ta už se tady dávno nenosí, tady se jenom dezinformuje, veřejnost klame ve dne v noci, ani svátky a neděle nevyjímaje. A když se ty lži a dezinformace zabalí do omašličkovaného udavačství, hbitě a v hujerském předklonu zavezou do Brusele, to už měl být pořádný fičák a příslušní komisaři odtamtuď už měli přiletět speciálem z moci EU úřední zrušit, zeurounijnit Agrofert, zaarestovat Andreje Babiše, který si dovolil před lety tu firmu vlastnit a ke všemu ještě následně vyhrát volby a být vůbec tím premiérem.

Takže se šetřilo a vyšetřovalo, opisovaly se celé odstavce udavačských elaborátů, jenomže ono to zase tak jednuduché ani v té čtvrté říši, pardon, EU, není a nemůže být, protože přec jenom ten ďábel Babiš má dost peněz na dobré až vynikající právníky, kteří se ani omylem nevzdali možnosti to právo vymáhat, unie - neunie.

Zaslané dílčí, nehotové, nefinální zprávy ze všech těch šetření, i s těmi opsanými pasážemi z udavačských hlášení, které byly původně a měly být neveřejné, tajné, z rozhodnutí těch komisařů v Bruseli, se - jak jinak v našich končinách - staly hitem naší mediální scény, několik šikulků presstitutů se k nim (nějak) dostalo a už to jelo.

Babiš je vinen, je ve střetu zájmů, Agrofert čerpá dotace neoprávněně, prostě se citovaly pasáže z udavačských hlášení. Jistě, bylo to z velké části v těch dílčích zprávách, původně v režimu tajné, ale vždyť to tady známe, že ano.

Co na tom, že ty zprávy byli nehotové, nedefinitivní, naši investigativní presstituti je vydávali za konečné, už sestavovali soudní tribunály, usedávali v nich, už si brousili katovské sekyry. Dokonce si někteří z nich vymysleli posléze, společně s některými darmojedy senátory, že utajované jsou ty zprávy z rozhodnutí naší vlády, což byla a je lež jak Babylónská věž, ale je to netrápilo a netrápí, vždyť je to jejich technologie šíření informací a u těch senátorů jejich politická kultura. Lhát, podvádět, klamat veřejnost.

Posunem času došlo i na zákonnou, logickou možnost kompetentních úředníků našeho státu fundovaně a zasvěceně se vyjadřit k těm nezákonně, podvodně odtajněných, dílčích, nefinálních zpráv Evropské komise, s obsahem udavačských bonzů.

A bublina začala splaskávat. Přesvědčili ty komisaře, že pravdu nemají udavači, ale instituce našeho státu, které ty dotace přerozdělují. Naše/jejich už zprivatizovaná, protistátní ČT oněměla úžasem a bezmocným vztekem, informace těch kompetentních, vyjednávajících úředníků státu blekurychle a ještě k tomu mlhavě sice sdělila jako titěrnou, dvacátou a něco zprávičku, ale dál už bylo zoufalé ticho.

Už se ale někteří presstituti vzpamatovávají z toho šoku a, zoufale trapně sice, už kují konspirační bláboly o spiknutí vysokých úředníků proti státu a ve prospěch toho ďábla Babiše. No není to kouzelně pitomé? https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kalousek-Babis-ovladl-stat-Ja-to-rikal-Uz-je-to-jasne-612335

Ti prevíti vysocí úředníci, kteří přesvědčili komisaře EU o tom, že náš stát nepodvádí (potažmo ani ten premiér), že dodržuje všechna platná pravidla, hodili doslova vidle do hnoje všem těm nenávistným, udavačským vlastizrádcům.

Dopustili se ale, jak už se nás, veřejnost, snaží, zatím kníkavě, přesvědčovat nějaká paní redaktorka z denzinformačního Deníku Referendum, strašlivého zločinu, protože dokázali přesvědčit ty komisaře, že všechna ta udání byla falešná a podle lživá.

Navíc si dovolili, bez bázně a hany, tuto skutečnost sdělit veřejnosti, s čímž udavači ani ta redaktorka (no Kalousek už vůbec ne!) nepočítali a zcela zřejmě s tím nesouhlasí. Tady zřejmě, podle nich, mělo být tvrdě dodrženo to naprosté utajení, byť komisaři EU v tomto případě nebylo oficiálně vyžádáno. Inu, když dva dělají totéž ... Že ano ...

Celá ta nafouklá kauza, byť se zdá nesmírně složitá, je v podstatě naprosto jednoduchá. Udavači se svými lživými bonzy v Bruseli neuspěli, náš stát se jim nepodařilo sprostě pomluvit a dosáhnout toho, aby byl silně finančně potrestán, posléze, vzápětí to všechno svedli na premiéra a sesadili ho. Kvalitní a kvalifikovaní státní úředníci všechna ta udání vyvrátili, což jim udavači a dalšími zlořády nebude nikdy odpuštěno (už je začínají kádrovat a dehonestovat, budiž jim svědomí a odhodlání být spravedlivými vydrží a nenechají se ani koupit ani otrávit!), ale pro tento stát a jeho občany udělali hodně dobré práce. Patří jim uznání a poděkování.

 

P.S. Bublina splaskla, ale už se nafukují další stupidní pšouky, presstituti nějací, Kundra nebo tak nějak, se vyžvejkl, zřejmě po něčem hodně špatném, že Babiš by se měl omluvit za holokaust. Ach jo ... 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.