Když škodlivý až toxický Senát v čele s Tchajwancem řádí ...

senat kun
1.4.2021 08:29
Naprosto nejzbytečnější lidé v našem státním systému zase, opět škodí, rozvrací bezprecedentním způsobem naši demokracii, destabilizuje společnost.

I v této krizové době, kdy opravdu státotvorní, demokratičtí politici (a rozhodně to nejsou politici lživých, nedemokratických slepenců SPOLU a PUS+STAN) dnes a denně řeší nelehké problémy, Senát doslova vyměšuje svoji škodlivost až toxicitu.

Nedůstojný skřet v čele této marné, škodící instituce, co se už stává směšnou (až na těch necelých 700 milionů, co nás všechny stojí, což směšné už není), se zase někde vyvolil a skřehotavým hláskem chtěl, zřejmě, říct něco důležitého.

Inu, opět to nevyšlo a zase se zesměšnil, ostatně tak, jak to dělá za celou dobu své náhradnické kariéry nejmarnějšího politika v naší zemi.

Tchajwanský skřet se pokoušel politicky (sic!) řešit dostavbu Jaderné elektrárny Dukovany II, až se do toho tak zablekotal, že z něj vypadlo moudro o naší budoucnosti v geopolitickém směřování. Ažse mu z toho čupřinka rozvrkočila.

Také otevřel svojí rachitickou náruč uplakanému generálnímu řediteli naší/jejich České televize a jeho přisprostlému lokaji, co mu končí záhy funkce radního Rady ČT, kteří si přišli do Senátu s brekem postěžovat, jak se jim, zásluhou obnovené Rady ČT, začalo bránit v pokračování jejich šméčkovského vedení veřejnoprávní televize.

Sluchu jim bylo, jak jinak, dopřáno vrchovatě.

Marný, předražený náš Senát, záhy vše chce řešit, montuje se, strká své pracky a čumák do Dukovan a Rady ČT, byť jim to ani náhodou, ani omylem, nepřísluší.

Jdou tak daleko, nectihodní senátoři se svým směšným, nedůstojným šéfem náhradníkem, že volají po zrušení odborných a kompetentních rozhodnutí o Dukovanech, po převolbě řádně, demokraticky a svobodně zvolených radních Rady ČT, i do užšího výběru nominovaných nových radních Parlamentem Sněmovny. Což bylo vše učiněno podle našich platných legislativních předpisů.

Ukázka demokracie podle těch, co si tak rádi a nahlas říkají demokraté, ale ve skutečnosti jsou to političtí darebáci, mizerové, kteří řvou jak hladová podsvinčata, nedopadly-li volby, jakékoliv, dle jejich přání.

Tak se od nich volá po převolování, až do té doby, než volby dopadnou tak, jak si přejí. Vyvolují se tvrdošíjně po jimi vytouženém výsledku voleb.

Ostatně, jenom si vzpomeňme, jak se převolovalo po volbách v Parlamentu, až se zvolil ufňukaný Peťulka Fialů místopředsedou dolní komory Sněmovny.

A vůbec ho hanba nefackovala, vůbec mu to nebylo žinantní, trapné. Inu, demokrat každým coulem …

A tak nám tady už průběžně řádí, škodí a rozvrací společnost marný, zbytečný, nectihodný Senát a jeho směšný, nedůstojný předseda – náhradník.

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Fagan

Vážená paní Chrásteková, lépe a výstižněji to snad ani napsat nešlo. Akorát na doplnění uvedu, že ti nevážení senioři senátoři asi neví, že oni nejsou se svými bídnými mandáty (5000 hlasů)/senátora k tomu aby rozhodovali o státníckých otázkách.