Kejhání potrefených hus?

tupouni
15.6.2013 12:26
Pokřik některých jedinců z politické scény ohledně situace zatýkání na Úřadu vlády a v dalších státních institucích se podobá kejhání potrefených hus. V každém případě pak ukazuje na totální odervanost od reálného života společnosti a absolutní nepochopení nezákonnosti některých jednání.

Dovolte mi, abych nejdříve vyjádřil hluboké opovržení nad přístupem pana Nečase k této věci. Jeho jednání je ubohé, odpudivé, nízké a jsem zcela konsternován, že premiérem země může být takový zbabělec, který necítí ani špetku odpovědnosti za to, co se ve společnosti děje, který nedokáže ani pochopit, že se v přímém přenosu z jednání Sněmovny přiznal k několika trestným činům a zcela obnažil totální absenci mravnosti a svědomí.

Co k tomu napsat více? Použiji slova paní Kelišové ze známé trilogie Slunce seno ... " Je to hnus velebnosti"!

Není tajemstvím, že již několik let tvrdím, že na období po roce 1989 je třeba se dívat jako na období zločinného spolčení, které rozvrátilo tuto zemi, ekonomicky zotročilo občany této země a vydalo je všanc cizím zájmům.

Nyní několik postřehů pro kejhající potrefené husy - může se vám to zdán nelogické, ale podle Ústavy ČR poslanec skládá slib lidu této země, ne své straně. Mandát vykonává sám za sebe, ne za stranu. Pokud trio exposlanců jasně deklarovalo veřejně, že návrh zákona o zvýšení DPH nepodpoří, že to odporuje jejich nározu, svědomí atd., potom je to třeba respektovat i za cenu, že zákon nebude schválen, protože nebude mít většinovou podporu. Nic by se nestalo, policie by neměla vůbec důvod zasahovat.

POKUD VŠAK Nečas nebo kdokoliv jiný slíbil exposlancům nějakou jinou výhodu (nemusí být vůbec vyjádřena v penězích) za účelem, aby změnili názor (proti jejich svědomí) a pro zákon hlasovali - jednalo by se o ÚPLATEK. Pokud se exposlanci vzdali mandátu, nabízí se otázka PROČ? Měli přece jasný názor, že zákon je špatný, že neprospěje této zemi, tak proč se vzdali svého mandátu, když slíbili této zemi, že budou mandát vykonávat v její prospěch? Jakou měli jistotu, že jejich náhradníci budou zastávat stejný názor jako oni? VĚDĚLI TO NEBO NEVĚDĚLI? Pokud to nevěděli - jak potom nahlížet na jejich poslenecký slib? Nezavazoval je jednat ve prospěch této země? Z průběhu děje těch dní je zřejmé, že jim to bylo jedno nebo dokonce věděli, že náhradníci zákon podpoří - v rozporu s jejich vlastním postojem. PROČ TO TEDY UČINILI?

Co následovalo? Přijali funkce v podnicích řízených státem. Nešlo o dohodu s Nečasem? Tomu může věřit jenom velmi najivní a neinformovaný člověk. Co je dále důležité? Kdo vykonává akcionářská práva v podnicích se státní účastí? není to náhodou Ministerstvo financí? Nevede ho nějaký Kalousek? Nemusel tedy tento člověk o tom také vědět? Nespolupracoval tedy náhodou i on na realizaci trestného činu?

Potrefené husy se evidentně domnívají, že je spasí nějaká politická odpovědnost, která v naší zemi de facto needxistuje a nikdo neví co to je. Domnívají se, že jsou nad zákon a že při politickém handlu mohou učinit cokoliv, bez ohledu na zájmy země, na zájmy lidu, na zákon.

Nechť je Vám vy tupci stávající vyšetřování jasným vzkazem, že vše je jinak, už se z toho nevykecáte. NYNÍ PONESETE TU SKUTEČNOU TRESTNĚ PRÁVNÍ A HMOTNOU ODPOVĚDNOST. Dobře vám tak. Škodili jste této zemi již dost dlouho, přišlo účtování!

 

schlimbach
... Má-li být však náprava úspěšná, musí být komplexní a všestranná, neboť nebude-li současně napravovat všechno,co vzájemně souvisí,nikdy se nedostanete kupředu ... J.A.Komenský\r\n\r\nproto navrhuji celkovou změnu nastavení ekonomnickéhom systému, aby pracoval pro občany, ne občané svojí destrukcí pro udržení systému. WWW.EKONOMICKAREFORMA.CZ
Klíčová slova: Nečas, poslanecký slib, vazba

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.