Kéž by měla Praha srdce Madridu

obrazek
15.11.2013 10:38
23 roků je nám vtloukáno do hlavy, že nám změna režimu tím, že se do rukou lidu údajně navrátila vláda nad jeho věcmi, vrátila lidskou důstojnost. Praxe je však taková, že se naší státní a Bohužel i odborovou doktrínou stalo strnulé a neměnné ulamování hrotů jakýchkoliv náznaků občanských protestů, což signalizuje jediné. Společnost je opět předlistopadově apatická a lidé se opět starají jen o svůj píseček.

S největší pravděpodobností je to dnes možná horší než tehdy, neboť dnes se to může. 23 roků je nám mazán med kolem huby, že se učiní STOP rozkrádání eráru a legálnímu kumulování majetku z této nejnebezpečnější protistátní činnosti. Přitom se krade a kumuluje dál a místo sekání rukou šibalům stojíme ve frontách u lékaře, na "pracáku", a ti co kradou, včetně těch co jim to  legislativně umožňují, se špičkově léčí bez čekání a jejich blízkým díky politické ruce, která politickou a podnikatelskou ruku myje, létají  pečení holubi do huby. A přitom stačí tak málo.

Vytvořit všem co vládnou či hlasují o legislativě, ale i jejich blízkým, takové prostředí, aby se nemohli vymlouvat, že o přání lidu, aby se vláda věcí jeho skutečně - ne jen pravdoláskovsky - vrátila do jeho rukou, nic nevědí. Metaří v Madridu, byť svým údajně nízkým inteligenčním IQ budí u těch, kteří mají nulové sociální IQ pocit nadřazenosti, vědí jak na to. Kéž by Praha(dolních deset miliónů) měla srdce Madridu(popelářů)!

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.
Klíčová slova: politická kultura

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.