Kolik poslanců v parlamentu svým hlasováním podporuje zloděje

loupeznici3
16.3.2011 14:24
Žádný stud, 94 hlasů k 64 hlasům v neprospěch dnešního hlasování o návrhu ČSSD k vydání nového zákona o přiznání k registrovanému majetku. Přitom na západ od našich hranic takové zákony existují a plní úspěšně funkci ve prospěch státu. Ti, kteří byli dnes dopoledne proti, nesouhlasí s tím, aby se dalo kontrolovat to, že někdo neoprávněně nabude obrovský majetek, který neodpovídá jeho příjmům. Takže počty jsou jasné, jsou uvedeny v stenozápise z jednání dnešní schůze parlamentu. Dnes se přiznalo k podpoře dalších zlodějen v našem státě 94 poslanců. Měli by být uvedení v zápise jmenovitě, aby občané viděli, s kým mají tu čest. Navíc nikdo z těchto výtečníků neměl odvahu vystoupit v rozpravě a sdělit 64 poslancům, kteří zlodějny nechtěli dále podporovat, jaké důvody je vedly k hlasování pro podporu pokračování rozkrádání státu. Pokud by návrh tohoto zákona byl přijat, mohl by být jedním z nejvýznamnějších protikorupčních opatření současné „protikorupční“ vlády. Bohužel se to nestalo se, čímž je opět veřejně dáno jasně najevo, jak to vlastně vláda s protikorupčními opatřeními myslí.
novotny
Zabývám se problematikou využití poznatků moderního výzkumu a vývoje pro zlepšení stavu naší společnosti.
Klíčová slova: Nečas, ODS

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

ivan
Na internetových stránkách PS www.psp.cz je vše o dění v PS včetně přímého přenosu z jednání PS
josef_smolik
Pane Otčenášku,sám víte,že tisk a televize jistě ne,ale požádejme pana Macuru,ať ty jména jsou zveřejněna,asoń zde.Děkuji předem.
novotny
Tisk a televize se toho samozřejmě nechopí. Kdo ze 118 hlasoval proti přijetí zákona je jasné po odečtení omluvených z pravice na dnešní schůzi - viz seznam omluvených:
http://www.psp.cz/eknih/2010ps/stenprot/014schuz/s014032.htm#r1