Komanda bojovala proti komárům, vyrobila přes 4600 mikrocefaliků

obrazek
25.2.2016 18:26
Jak ukázaly dnešní rozhovory na ČT24, zika je vlastně taková mírnější chřipka, A v plodové vodě mikrocefalů bylo nalezeno ziky (nebo v krvi antigenů?) podstatně méně, než se čekalo. Mikrocefalie se neobjevila v případě výskytu ziky, objevené v roce 1947 v Ugandě nikde, až nyní v Brazílii. A jen v Brazílii dostali ten zhoubný nápad házet do pitné vody insekticid. Podle dobových záběrů se vykuřuje, práškuje všude, n\ní se v Latinské Americe diví výskytu Guilliaum-Barrého syndromu postihujícího nervovou soustavu. Zdá se, že přínos české laboratoře, jež nabízí antivirotika (nebo spíše virostatika?) na encefalitidu klíšťovou, bude co platný spíše než u ziky v případě japonské encefalitidy, přenášené komáry, jež ročně napadne 160 000 osob.

link: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1705765-virus-zika-si-dva-lide-privezli-z-karibiku-jsou-v-dobrem-stavu 

Podle všeho se zdá, že Brazílii a brazilským těhotným nejvíce ublížila chemickáí komanda, řádící jak IvČRN ,vedoucí svatou válku proti komárovi s rozmachem Chemického Aliho. Protože není znám rozsah zásahu, a ten nemůže znát nikdo nezasvěcený, není jisté, zda těhotným může stačit pro jejich ochranu pít balenou vodu a používat balenou vodu i na čištění zub a dost možná i na vaření. Dopst možná by i ta balená voda měla být zahraničn - podle toho, jak ta komanda řádila. Osud těch dětí s nedovyvinutým mozkem je nejistý.  (Pokud nechceme být krutí.) Doba rozkladu použitého insekticidu není zatím obecně známa. Kdo již narazil na pochybení - nechceme-li rovnou říkat korupci - v amerických schvalovacích agenturách (od nichž ty národní přebírají data až oslovsky, aniž by si dělala vlastní experimenty se škodlivými dopady na lidské zdraví), ten se vůbec nediví.

NOVINKA: Královéhradecká Biomedicínská laboratoř se rozhodla bojovat proti viru bojem proti komárům a vývinem nového insekticidu. Co dodat...V Hydeparku 25.2.2016 pro změnu vyvíjejí vakcínu. Protože řada brazilských médií podává spojitost mikrocefalie a viru zika jako hotovou věc, stejně tak v řadě dalších věcí, stále z jižní Amerikypřicházejí ve zpravodajství nové a nové obrázky sprajování prostředí insekticidy. Boj proti komárům tedy dost možnýá zesiluje a nakonec bude logicky třeba tento nešťastný krok zapřít a  iinsekticidů sebude muset použít mnohem více a  vakcinovat se tedy možná bude. Inu, psychika komand typu IvČRN.

Divácká otázka v Hydeparku, resp. pořadz 90´: "Je jistá souvislost mezi mikrocefalií a zikou? V USA se narodí pětkrát více mikrocefalií bez ziky než v Brazílii se zikou."

 26.6.2016 v Interview na ČT24 gynekolog, porodník a neonatlog Pavel Calda - "zika probíhhá u 80% populace bezpříznskově a pro potvrzení souvislosti ziky s mikrocšfalií by bylo třeba více zanalyzovat data, jednak případy a jednak porovnání kohort." Já dodávám: jedno datum máme - z roku na rok byl nárůst mikrocefalie viditelně významný. Jde o hhausnumero nabobtnalé během posledních dvou let. 

Tak už jeznámo i jméno a výrobce té teratogenní látky: jde o larvicid pyriproxyfenod firmy Sumitomo Chemical, dceřinky firmy Monsanto: http://svobodnenoviny.eu/larvicid-vyrabeny-sumitomo-nikoliv-virus-zika-je-skutecnou-pricinou-vypuknuti-mikrocefalie-v-brazilii/ originální zpráva zde: http://www.reduas.com.ar/wp-content/uploads/downloads/2016/02/Informe-Zika-de-Reduas_TRAD.pdf

Tento článek psal naprostý laik, s případnými dotazy a stížnostmi se obracejte na hlavního epidemika MZČR. 

9.8.2018 Postřiky proti moskytům způsobují  vrozené vady a neurologické poruchy: https://realfarmacy.com/mosquito-spraying-birth-defects/

18.8.2018 Podle tohoto článku šlo dokonce o larvicid od Monsanta:  http://www.truthnewsreporter.com/zika-hoax-exposed-brain-deformations-caused-by-larvicide-chemical-linked-to-monsanto/

2.4.2019 Objeví se mikrocefalie v Litovli, na litovelsku, v Litovelskiém Pomoraví? Hubí zuřivě komáry...https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097181328-udalosti/219411000100402/video/685693 jak moc věříte prohlšení moderátorky, že postřik jiným živočichům než komárům neublíží?

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

amiourful

Překlepy mistře, gramatické chyby nedělálm,, to by mne nenechali přeložit 39 knih. Nyní špatně vidím, přečíst si to po sobě nemohu, jsem odkázaná na upozornění, jež jste neposkytl. 

jan-vysocina

Autor by si měl po sobě text přečíst. Je v něm mnoho gramatických chyb. Čtenáři nejsou detektivové, aby se museli dovtipovat, co chtěl některými slovními útvary říci.