Konec demokracie v Čechách

22.12.2010 05:20
Pamatujme si den 21.12.2010 jako den, kdy zemřely poslední záchvěvy demokracie v České republice. Pamatujme si, že jejími vrahy jsou kromě jiných tyto osoby: Václav Klaus - prezident republiky Petr Nečas - premiér republiky a předseda ODS poslanci ODS v čele s předsedou klubu Petrem Tluchořem, poslanci TOP 09 v čele s předsedou klubu Gazdíkem, Karlem Schwarzembergem, Miroslavem Kalouskem poslanci VV v čele se slečnou Kočí, Radkem Johnem a Vítem Bártou od tohoto dne hasne naděje na právo, demokracii, pravdu a občanskou společnost. Ústavní činitelé - prezident republiky, premiér vlády a předsedové vládních stran se spolčili, aby zamezili vyšetření zločinného spolčení proti lidu České republiky. Demokracie selhala, právo selhalo. Je to jen na nás. Národe, vzbuď se.
Pamatujme si den 21.12.2010 jako den, kdy zemřely poslední záchvěvy demokracie v České republice. Pamatujme si, že jejími vrahy jsou kromě jiných tyto osoby:

Václav Klaus - prezident republiky

Petr Nečas - premiér republiky a předseda ODS

poslanci ODS v čele s předsedou klubu Petrem Tluchořem,

poslanci TOP 09 v čele s předsedou klubu Gazdíkem, Karlem Schwarzembergem, Miroslavem Kalouskem

poslanci VV v čele se slečnou Kočí, Radkem Johnem a Vítem Bártou

od tohoto dne hasne naděje na právo, demokracii, pravdu a občanskou společnost. Ústavní činitelé - prezident republiky, premiér vlády a předsedové vládních stran se spolčili, aby zamezili vyšetření zločinného spolčení proti lidu České republiky. Demokracie selhala, právo selhalo. Je to jen na nás. Národe, vzbuď se.
schlimbach
... Má-li být však náprava úspěšná, musí být komplexní a všestranná, neboť nebude-li současně napravovat všechno,co vzájemně souvisí,nikdy se nedostanete kupředu ... J.A.Komenský\r\n\r\nproto navrhuji celkovou změnu nastavení ekonomnickéhom systému, aby pracoval pro občany, ne občané svojí destrukcí pro udržení systému. WWW.EKONOMICKAREFORMA.CZ

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

schlimbach
pan Špáta - doufejme, že se lidé probudí natolik včas, abychom nemuseli zase čekat dalších 20 let, než se dostaneme z nové totality ...
alex
Už jsme se ohledně Vaší reformy potkali na Aktuálně.cz. Tam jsem za Alexe. Takže mne nepodezřívejte z toho, že bych Vás měl za někoho, kdo sedí s rukama v klíně. Myslel jsem to jinak. Otec zakladatel ODS holt vtisknul charakter své politické straně a dodnes vyžíráme důsledky Klausem opilých voličů. Za to sama demokracie nemůže, ta čeká až se lidi probudějí z pravolevého fandovství a u nás zejména toho pseudopravicového oblouznění či z uvažování, že vše, co přichází zprava je dobré a opačně u levice. Demokracii tu zaplaťpámbůh máme je jen na té většině, jak se bude chovat - i mimo volby.
schlimbach
Vladislav Suchánek - je to pěkně udělané video a s vašimi odpověďmi nemám žádný problém :)
schlimbach
Pan Špáta - já jsem od přírody optimista a nesedím s rukama v klíně :) - http://ekonomickareforma.cz
schlimbach
Pan Špáta - já jsem od přírody optimista a nesedím s rukama v klíně :) - http://ekonomickareforma.cz
alex
Pane Schlimbachu, až tak bych tragický nebyl. Ale jako stav demokracie po česku v duchu české polistopdové elity je to naprostosto výstižná nadsázka. Já budu optimistou. Oni se čím dál více probouzejí i někdejší kovaní modráci - viz např. jistý Štěpán Binko na MFD.
schlimbach
Vladislav Suchánek - záludná otázka :) Vám také přeji hodně zdraví, štěstí a pohody nejen o vánocích, ale i v novém roce 2011 :)
schlimbach
Petr Vlk - díky :)
schlimbach
Petr Vlk - díky :)