Konvičkovci na staromáku a hoaxy mediálních ovcí

klávesnice
22.8.2016 13:00
Včera lidé kolem Martina Konvičky sehráli na Staroměstském náměstí taškařici, která podle prorežimních mediálních lokajů, jako iDnes, Novinky, Česká Televize apod. způsobili paniku - naštěstí je to jen hoax, kteří tyto lokajové jen slepě přebrali z nějakého společného zdroje. Videa, zveřejněná na ParlamentníchListech a facebookové skupině Iniciativy Martina Konvičky, jasně dokazují, že "paniku" tam šířili akorát hysteričtí sluníčkáři (že by magistrátní volavky?) a fanatický mohamedán, který vřískal, že to není islám :)

Nejeden vypatlaný sluníčkář, nadutý pražský kavárenský povaleč nebo jiný "elitář", který má rozumu a faktů maximálně jen plnou hubu, si jistě radostí zahýkal a svátečního džointa zapálil z toho, že Konvičkovci byli zadrženi policií, protože údajně způsobili paniku - aby se pak na internetu spravedlivě rozhořčili nad tím, jak jsou ti hnusní islamofobové kolem Konvičky strašně fujtajbloví - aniž by si ověřili, že ta skutečnost není taková, jak o ní zabečely prorežimní mediální ovce. Inu, museli by zapátrat ve zdrojích, jejichž návštěva je sluníčkáři, pražskou kavárnou a jinými podobnými "elitami" bráno minimálně jako společenské faux pas - ne-li přímo jako zločin.

Viděl jsem několik videí, u nichž je zjevné, že nejsou upravovaná - a žádná panika tam nebyla. Jen pár hysterických sluníčkářů (že by magistrátních volavek?) tam cosi řvalo a jeden přičmoudlý čičmunda tam hulákal, že THIS IS NO ISLAM!. A že ostatní turisti to brali s humorem, fotili si "komedianty" a i muslimové si dělali selfíčka s velbloudem, kterého si tam přivedli.

Osobně jsem přesvědčen, že i přes předčasné ukončení a zadržení "komediantů", se akce povedla a splnila svůj účel. Svou burcující povahou a provedením jasně ukázala, jací jsou sluníčkáři, pražská kavárna a různí samozvaní mravokárci ve skutečnosti zoufalci, slaboši a ubožáci, kteří mají do zdravé sebedůvěry setsakra daleko, že lživé bečení prorežimních mediálních ovcí úspěšně navazuje na Rudé právo z dob předlistopadových - a že je to skvělá reklama pro "Konvičkovce", potažmo ApČ. Nehledě k tomu, že mnohý přihlížející má o jeden nevšední zážitek víc, o kterém může svým blízkým vyprávět.

Tomiq
Charakterizují mě tři slova: - kreslíř (dle jedné z mých největších zálib) - ajťák (dle způsobu obživy) - pošuk (jednoslovné shrnutí mé psychiatrické diagnózy)
Klíčová slova: ApČ, Konvička

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

amiourful

Mnohokrát jsme slyšeli z Konvičkovy lumpenkavárnyvýraz osočování z nálepkování. le co to?Přivrženectěchto nácků, co vyděšsili k smrti houf turistů, používá zásadněvýrzyjkondurtápržskákvárn.hele, víte vy, co to je, nebo se jen domníváte, že víte? 

" Falešné výstřely vedly k panice a zraněným. Konvičkova islamofobní iniciativa posunula hranice myslitelné stupidity veřejných performancí. Ve hře jsou až dva roky vězení."

Už"Akce ale daleko spíš připomínala hromadný útěk chovanců ústavu pro lidi žijící v přesvědčení, že jsou někým jiným.

http://denikreferendum.cz/clanek/23581-invaze-vojsk-poplasne-smlouvy

" by si Konv mohl jít sednout, je n to zrlej.

http://zpravy.idnes.cz/svedci-staromestske-namesti-invaze-is-konvicka-f56-/krimi.aspx?c=A160821_184112_krimi_bse

https://www.respekt.cz/externi-hlasy/staromestske-fiasko-pada-na-hlavu-krnacove-a-tuheho

 

„Rozbrečela jsem se. Policie tady vůbec nebyla, začali střílet z velkých pušek jakože do lidí a všichni utíkali,“ řekla serveru Lidovky.cz stánkařka, která prodává na náměstí trdelník.

"„Lidé po sobě šlapali, padali. Všichni se hrnuli, skákali přes stoly a schovávali se, kde to šlo. Klidně mohli ušlapat i ty malé děti. Utíkaly stovky lidí, možná pět set, zkrátka celý Staromák,“ líčí jedna ze svědkyň - servírka z nedaleké restaurace - nedělní nečekanou vřavu na Staroměstském náměstí v centru Prahy..."

 

https://www.novinky.cz/domaci/412573-panika-uprk-hostu-rozbite-sklo-video-ukazuje-co-zpusobila-konvickova-recese.html

klokan

,, Colman: Dobře víš, víš to v skrytu srdce, že mnozí ztratili důvěru ve správnost vaší politiky. V této situaci ti musí být jistě velice vhod, když země bude bojovat proti čarodějnicím a ďáblovi, a ne proti vaší nové ústavě."

Lion Feuchtwanger - Ďábel v Bostonu.

   Skutečnost, že zdejší občané již přes dobu čtvrt století, stali objektem veskrze té nejprimitivnější proamerické propagandy, začíná přinášet své hysterické ovoce. Přespříliš unáhlené reakce tak zvané ,, pražské kavárny" jakož i jejich společníků, jak v případě předmětného velbloudího gala představení, tak i na ironizující popěvěk známého písničkáře na hukvaldském koncertu, pojednávajícím o sexismu jinověrců, vůči zdejším lepým děvám, až udívují. Zřejmě nastal čas povolat nejen do našeho stoličního města primáře Chocholouška z pověstné PL. Nelze odhlédnout ani od postupného oprašování tzv. gumového paragrafu trestného činu výtržnictví ( popř. zločinu či přečinu ), majícího kořeny snad ještě v dobách příslovečné hluboké totality, před L.P. 1989.

PS: Jako naprostá nezbytnost se v tomto světle jeví i urychlené projednání dalšího speciálního zákona v tvořivé dílně našich současných zákonodárců. Jestliže si nevíš rady s islámem, vydej o něm zákon.