Lepší než v kriminále…

musela
2.9.2011 20:17
Známý zbrojař Pavel Musela, bývalý generální ředitel Omnipolu, který se údajně také výrazně podílel na zmanipulování projektu obrněných transportérů Pandur, je je již delší dobu oficiálně uznán lékaři jako magor. Způsobil to údajně pád z loveckého posedu, který mu způsobil pohmoždění lebky.

Tento člověk tedy nemůže být vyšetřován policií ani soudy, nechává se prý opečovávat krásnými ošetřovatelkami, žije v úžasné rezidenci, údajně s ním už nemůže komunikovat ani manželka, protože je naprosto vyšrámaný. Žije v podstatě rajský, klidný, ničím nerušený život, jen díky tomu, že má „papíry na hlavu“.

Možná by stálo za úvahu jeho magorství objektivně prověřit a zjistit všechny okolnosti jeho uvedení do tohoto imunitního stavu. Pokud by totiž v tomto stavu nebyl, mohl by zřejmě již delší dobu pobývat v klíčovém průmyslu, což by se mu jistě nezamlouvalo.

Žijeme v absurdistánu, kde je všechno možné, taková drobnost, jako zveličit drobný úraz na téměř smrtelný, zfalšovat rentgenové snímky a lékařské zprávy, je u nás rutinná záležitost a příliš bohatého jedince nestojí.

Absurdní fakt je však ta skutečnost, že i v tomto choromyslném stavu je dotyčný uveden v obchodním rejstříku jako aktivní jednatel firmy PAMCO, spol. s r.o., která výrazně ovlivňovala management obchodních procesů pořízení obrněných transportérů Pandur. Dále je tento duševně chorý člověk aktivním vicepresidentem Smíšené česko-arabské obchodní komory a jednatelem COMATRADE spol. s r.o.

Takže český gauner nemusí utíkat na Bahamy, ale může užívat rajského života v srdci Evropy a drze využívat podporu zdravotních pojišťoven. Možná je to jen spekulace, ale, kdoví… Načasování úrazu pádem z posedu je podobné, jako když ministra obrany chytil letos v květnu hexenšus, aby nemusel jít ke zpovědi ohledně aféry ProMoPro do parlamentu. Takže jak vidět, u nás to není nic neobvyklého.

 

novotny
Zabývám se problematikou využití poznatků moderního výzkumu a vývoje pro zlepšení stavu naší společnosti.
Klíčová slova: Vondra

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.