Lidovci Zdechovskému se zdá těch štvanic málo

stvanice
3.5.2020 07:57
Zapíše-li se tento lidovecký politik vůbec do naší politické historie, tak vskutku jenom jako škodič státu, naší suverenity, zdatný eurounijní udavač, rozeštvávač společnosti a sebestředný bájkař, vyprávějící o své pomoci kde komu v nesnázích, byť opak je pravdou.

Jeho poslední počin, volání po větší a úpornější štvanici na vládu a premiéra ze strany médií, není ani tak překvapující, zapadá do jeho politického modus operandi, podlého a zákeřného způsobu jeho politického působení, práce.
Udavačství, kterému on sám vznešeně říká "upozorňování", je už snad jeho přirozené chování, snaha zalíbit se v Bruseli a zajistit si tak tam teplé a víc jak nadstandartně honorované místečko do budoucnosti, i po vypršení svého mandátu europoslance. Nutno podotknout, že je velkým vzorem pro pirátskou omladinu, takový, rovněž europoslanec, Peksa úspěšně kráčí v jeho šlépějích.

Že je to chování veskrze odpudivé, nečestné a člověk s rovným, pevným charakterem by se k tomu nikdy nesnížil, zcela zřejmě tohoto lidovce nechává v klidu, naopak, své podlosti stupňuje a poštvávaním, rozeštvávaním lidí se aktivně zabývá, věnuje i na domácí politické a společenské půdě. https://www.parlamentnilisty.cz/…/Media-selhala-prestala-ko…

Obzvláště v současné, mimořádné a nouzové koronavirové době, je to mnohem odpornější a zlomyslnější, to jeho volání po větší štvanici na ty, kteří po pravdě dělají hodně nad rámec svých obvyklých povinností, řeší za chodu i běhu mnoho věcí, které v naší novodobé historii nemají obdobu.

Po prvním šoku z ataku neznámé nemoci a nutnosti přijímat mimořádná opatření, kdy tihle zlořádi byli zalezlí ve svých norách a ani prstíček nevystrčili ze strachu, neschopni jakékoliv reakce, natož pomoci, začínají jak krysy vylézat z děr a škodit.

Silně znepokojeni poznáním, že vládě se příkladně daří zvládat tuto šlamastyku, tento mimořádný stav, že tato vláda má úspěchy ve svém konání, ve svých řešeních formou zvláštních opatření ke zbržďování až zastavení pandemie, vyrážejí tito mamlasové do útoků. Vláda to zvládá, i přes některá škobrtnutí a pochybení, což je přirozené za této situace, neboť kdo je bez chyby, že ano, preference hnutí ANO nejenomže neklesají, ale mírně stoupají a to je pro ně evidentně špatně, začíná je jímat opravdový strach, že oni sami se propadnou na politické dno, že se po blížících se parlamentních volbách nedostanou ani do sněmovny.

Obecně se dá říct, že lidé tady, občanstvo obecně, jsou hodně alergičtí na udavače, rozhodně jim nefandí, spíše jimi po zásluze pohrdá a odmítá toto zákeřné, podlé jednání. A tak se naše (žel) parta udavačských europoslanců, především z řad lidovců a Pirátů, zasnažila a zasnažuje pořád v Bruseli, poněvadž tady, doma nemají moc šancí ovlivňovat voliče, občany. I když se snaží, seč mohou, poňoukají novináře, štvou a nabádají různé politology a darebné komentátory typů Šafra, Fendrycha, Kundry atd., co sami potřebují ventilovat svoji úpornou nenávist a zlobu, nekontrolovanou až zášť vůči Hradu a Strakovce.

Vytahuje se opět stupidní kauza střetu zájmu premiéra na Bruselské úrovni, naši aktivní, agilní a snaživí udavači, europoslanci, především Zdechovský a Peksa zařídili, aby se opět začaly okopávat kotníky vládě a premiérovi, dokonce ve výboru pro rozpočtovou kontrolu, pod vedením německé šéfky toho výboru Hohlmeierové vypustili směrem k našemu premiérovi výzvu, usnesení "Pane Babiši, prodejte Agrofert, nebo rezignujte." https://www.parlamentnilisty.cz/…/Pane-Babisi-prodejte-Agro…

Takže až tak, nějaký výbor v Bruseli, pod vedením germánské šéfky, co tak ráda nosí placku zfašizovaných hochů ze spolku MCH, chce diktovat našemu, svobodně, řádně a demokraticky zvolenému premiérovi, co má nebo nesmí dělat. A naši pilní udavači jí v tom sekundují, na-li jí k tomu přímo nabádají. Čurdové a Emanuelové Moravcové, práskat germánům na naše lidi, to jim jde jak z partesu.

Pamatujme si tyto politiky, poslance, při příštích, jakýchkoliv volbách. I jejich strany, od kterých mají mandáty takto se chovat. 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.