Lokajové ze Strakovky?

varování vykřičníky
26.3.2018 16:39
Bez důkazů, bez vyšetřování naši lokajové vyhostí tři ruské diplomaty. Babička by řekla - je to blbost na kvadrát. Kdyby to nebylo tak smutné a k pláči, chtělo by se nad tou blbostí hystericky smát :-(

Jak jsem psal před několika dny - Platon měl pravdu " ... nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás ..."

Věřit a podpořit bez důkazů a bez objektivního vyšetřování v jakékoliv věci již několikrát usvědčeného lháře - Velká Británie kromě jiného prostřednictvím Tony Blaira LHALA ve věci zbraní hromadného ničení v Iráku, následky jsou nepředstavitelné miliony nešťastných lidí, statisíce mrtvých, zdecimovaná země a další.

Nás v roce 1938 hodila přes palubu v Mnichově. Podílela se na bezprecedentní a nezákonné agresi proti Lybii a další.

A lokajové bez studu a svědomí podpoří další vykonstruovanou lež a táhnou nás blíže k válce? Místo snahy o zmírnování napětí, místo hledání spolupráce zase další idiotská konfrontace?

Jsme opravdu tak tupí, že si budeme stále dokola volit do svého čela lokaje a užotečné idioty cizích zájmů?

schlimbach
... Má-li být však náprava úspěšná, musí být komplexní a všestranná, neboť nebude-li současně napravovat všechno,co vzájemně souvisí,nikdy se nedostanete kupředu ... J.A.Komenský\r\n\r\nproto navrhuji celkovou změnu nastavení ekonomnickéhom systému, aby pracoval pro občany, ne občané svojí destrukcí pro udržení systému. WWW.EKONOMICKAREFORMA.CZ

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

schlimbach

Evidentní je jedno, zájmy České republiky rozhodně NEHÁJÍ :-(

jan-vysocina

Tak teď to máme se vší parádou. Hnutí ANO, které umí tak makat, nám to předvádí v přímém přenosu. Bez důkazů se připojuje k společným krokům Eurosajuzu. Jen Brežněv tam chyběl a byla v Bruselu úplná sestava z doby Varšavské smlouvy.