Lubomír Man: Jak dlouho ještě strpíme Goebbelse v ČT?

goebbels
20.7.2014 21:04
Myslím jeho duch a zásady jeho propagandy, charakterizované dvěma stěžejními příkazy: ZAKRÝVAT A ODVÁDĚT POZORNOST. Nedovedu si totiž představit instituci, která by tyto dva požadavky uváděla v život svědomitěji, než to činí současná ČT a především její zpravodajství, které má být – a to dokonce ze zákona – nestranné a nadstranické.

JENŽE: Informace jen jednoho směru se 24 hodin denně a 365 dní v roce šíří digitálním tokem České televize do uší a hlav českých diváků a posluchačů, zatímco všechno ostatní je zamlčováno a potlačováno s důsledností, za kterou by zpravodajcům ČT Goebbels určitě s chutí pogratuloval. Kolikrát už se na obrazovkách našich televizorů objevil např. doslova nepříčetný a v odbornějších kruzích už zcela profláknutý válečný štváč a americky senátor McCain, jenž osobně pomáhal rozpoutat protivládní puč na Majdanu a ČT jej včera s gustem pustila znovu na obrazovku s absurdním prohlášením, že sestřelené malajské letadlo má na svědomí zcela nepochybně Rusko a osobně prezident Putin. Zatímco člen někdejší Reaganovy vlády P:C: Roberts, zaujímající stanovisko zcela odlišné (publikuji na stránkách Vaší věci), a vyhlašující je všude, kde mu k tomu dají příležitost, je zpravodajci ČT ignorován až tak, že o jeho existenci a názorech dnes vědí jen čeští čtenáři několika málo serverů na internetu. Jinak je o něm ticho po pěšině, aby tak zcela jednostranné a proto lživé zpravodajství ČT mohlo i nadále ohlupovat českou diváckou obec a přispívat tak -VLASTNĚ ČEMU?

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

antoninsebek

Máte, pane Lubomíre, naprostou pravdu!

Mnohokrát jsem se setkal v diskusi s různými lidmi, kteří argumentovali tak jako Naše Veřejnoprávní. Když jsem se ptal po faktech, tak jsem dostal odpověď tohoto typu: "VŽDYŤ TO PŘECE ŘÍKALI V TELEVIZI !"

Dnes a denně je tam tolik nepřesností a dokonce lží, že to nemůže být náhoda. Jsem dokonce přesvědčen, že kdyby se tam objevil reportér s opačným názorem, tak to bude jeho labutí píseň.

Lidé z východu Ukrajiny prostě podle Naší Veřejnoprávní vždycky všechno dělají špatně. Například: často opakovaný argument, že odklízejí nějaké důkazy. Jestliže někdo vykonává onu těžkou službu, že odnáší ostatky těch nebohých cestujících, tak přece nijak nemění výsledky pátrání. A tak dále a tak podobně.

Je to snad poprvé v moderní historii, že nad bojištěm občanské války létají civilní letouny... Proč asi? Těch náhod je prostě příliš.  

Obávám se, že nejsme zdaleka u konce. Ten ukrajinský První Blázen chce vojensky dobýt Doněck. To je město velké jako Praha.... Jsem přesvědčen, že tam ve skutečnosti nevládné žádný prezident, ale banderovské bandy.