Lži, nenávist a vztek - stěžejní ideologie opozice

demonstrace pl
16.5.2019 11:03
A nejenom opozice, ale i politických neziskovek a různých spolků nenávistných, jako třeba toho "Milion chvilek ...". V podstatě destrukce demokracie v přímém přenosu, neustálé pokusy o převrat, o svržení vlády. Takové Majdanování, zatím, naštěstí, jenom ulhaným křikem.

Kdyby to nebylo tak úděsné a opovrženíhodné, bylo by to až úsměvné, jak se snaží, furt a neustále od posledních parlamentních voleb, opozice za vydatné pomoci různých, všelijakých politických neziskovek a nových, účelových spolků, manipulovat s veřejností. Svoji nenávist a vztek už ani nikterak nezastírají, ale to je ta jediná pravda, kterou veřejně proklamují. Jinak lžou jak malí, hloupí spratci, přichycení při nepravostech. A ještě si vymýšlí, vytváří bajky o vině svých protivníků, které si v podstatě vytvořili sami z vítězů voleb. Namísto toho, aby s vítězi konstruktivně spolupracovali ku prospěchu státu, občanů.

Jim totiž nejde, ani omylem, o normální, konstruktivní, smysluplný a systémový chod státu, vlády, naopak, chtějí chaos, zmatek, s prominutím bordel, v podstatě dle hesla čím hůře, tím lépe. Ale pro ně lépe. Protože hned vzápětí mohou poukázat, vykřikovat - podívejte se jak to ten vítěz voře, jak to neumí, jó to kdybychom tam byli my, to by bylo mnohem lepší, výborné, super! Vytvoří, vylžou jakýkoliv problém, uměle a účelově, aby pak mohli na něj poukázat s tím, že ten problém je problémem toho vítěze, prostě mu ho přilepí. Jmenovat ani není třeba.

Poslední snad, konec ministra kultury. Nenávistníci se, ve spolku s uměleckou frontou (zdaleka se to ale netýká všech umělců), dnes už inovativně nazývanou "umělecká obec", zasnažili a vytrollili ho, doslova, až tu štvanici neunesl a podal demisi. Ale za všechno může ďábel premiér, jak jinak. Jiříček Pospíšilů, ten hysterka, blekotá cosik o neumění řídit a volantu, zrovna on, který je už jenom politováníhodný, pozvolna odcházející vykřikovač, TOPkař politik, co nic kloudného, užitečného pro stát, nedokázal ani když byl ve funkci ministra. Snad se mu povedly jenom spoluorganizovat a zlegalizovat nechutné pochody Prague Pride své menšinové komunity. Ale proti gustu a zaměření jinak žádný dišputát, že ano ... https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Salva-radosti-z-opozice-nad-koncem-ministra-Stanka-Konecne-je-pryc-Babis-chce-ridit-stat-ale-nenasel-volant-chechtal-se-Pospisil-581639 

Politiky, ministryně a ministry vládnoucí koalice, na čele s premiérem, na pana prezidenta nezapomínaje, je třeba, dle legitimních nenávistníků, kteří se sami k té nenávisti veřejně přihlásili, je třeba vytrollit, vyštvat z vlády, z Hradu, podávat na ně trestní oznámení, vymyslet si na ně cokoliv, vytvořit jim problém. Lžemi, zrůdnými fabulacemi o tom, co by mohli udělat (aniž by to udělali nebo chtěli udělat), co si myslí asi, ... A hbitě, důrazně, vzápětí zvolat - hle, oni mají problém! Oni nemohou vládnout, protože mají problém a musí si ho řešit!

Jak prosté, pane Watsone, že ...

Nabízí se otázka - proč to pořád dělají tihle nenávistníci, poraženi ve volbách, nerespektující výsledky těch voleb, proč mají plnou ..., ehm, ústa demokracie, když jedním dechem tu demokracii popírají, řvou cosik o boji za demokracii i přes výsledky demokratických voleb?

Zase jednoduchá a logická odpověď. Vládnout chtějí zase oni. Byť nevyhráli (protože prý ty vítěze volili voliči staří, málo vzdělaní a z venkova, kterým je třeba to volební právo už, sakra, konečně, odebrat a dát ho námi zmanipulovaným davům mladých, nejlépe postpubertálním dětem), chtějí tady zase ten smrádeček v teploučku, ve kterém se tak rádi bahnili a přikrádali si, odkloňovali si, prostě kradli jak straky. Také se bojí, že se jim na jejich starší hříchy, loupeže za bílého dne, přijde ještě před dobu promlčecí, že ta Benešová má prý nějaký spis ... Vytrollili Staňka, protože přišel na odkloňovací křivárny dvou rozšafných ředitelů ve svém resortu, a to si, panečku, dovolil dost, teda!

Ty všechny lži, nenávist a vztek se rodí ze strachu z vlády premiéra a prezidenta, kteří jsou schopní, pracovití a trvají na dodržování pravidel, která jsou dána a mimochodem i těmi nenávistníky odsouhlasena v době jejich vlád. Že je sami nenávistnící porušovali a v tom lepším případku obcházeli, se rozkrývá a to jim vadí. Kromě toho, že nemohou dál sosat z koryt, které si sami plnili z měšce státu. A taky z toho, že nejsou vítězi, že nevládnou, že prohráli. A prohrají zase, třeba takový Petřík Fialů se nedostane do Strakovky ani sklepním okýnkem, ani jako poslíček, i kdyby se uvztekal a rozčepýřil by si tu svoji ulízanou patku na hlavě. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-podvadi-kazdy-den-To-jsou-uplne-lzi-co-vyklada-zuril-Fiala-Lide-maji-takovy-strach-o-pravni-stat-ze-chodi-demonstrovat-i-v-zime-a-desti-581592 

Prý mají právo nenávidět prezidenta a premiéra. A taky prý mají právo to dávat veřejně najevo. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zm-de-az-te-potkam-Po-Milionu-chvilek-se-akce-presunula-na-internet-Jiriho-Ovcacka-To-nechcete-581456

My, voliči zase máme svrchované právo nevolit politiky plné nenávisti a zloby. Prolhané, mstivé a vzteklé.

 

Ilustrační foto, zdroj Parlamentní listy 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Růžena Chrastekova

Děkuji za upozornění a moc se omlouvám za neodpustitelnou pravopisnou chybu ...{#emotions_dlg.frown} 

Vaclav Husak

... stěžejní !!!

Lubodoc

Tohle už je rozvracení státu,útoky na jeho zvolené představitele a pokud se prokáže jen jediná koruna  na podporu těchto kraválistů ze zahraničí,naplňuje to všechny znaky vlastizrady.Se divím,že organizátoři této rozvratné činnosti již nesedí ve vazební věznici.