Máme se zase bát postnacistického Německa a jeho lokajů?

obrazek
6.7.2020 07:53
Vše nasvědčuje tomu, že tyto obavy jsou opět oprávněné, protože je nám vyhrožováno německým ministrem zahraničí, že v době jejich půlročního předsednictva EU, které začalo 1. července, bude jejich hlavním programem, tématem, vnucovat nám a dalším státúm, především V4, přijímání migrantů a vynucování dalších "povinností".

To, že migrační šílenství v Evropě je nebezpečně destrukční pro každý stát, je dnes už každému rozumně a logicky uvažujícímu člověku víc jak jasné a není potřeba to navlékat do nějakého vykonstruovaného, smyšleného hávu xenofobie, nesnášenlivosti, ne-li přímo extremismu.

Postnacistické Německo v čele s militantní Angelou Merklovou, které ovládá už nepokrytě celou EU, předsednictví - nepředsednictví, je opět hrozbou a nebezpečím nejenom pro nás, ale i pro státy střední a východní Evropy, členy EU. Zase nám chtějí diktovat, ovládat nás, poroučet a postupně nám odebírat naší, už tak členstvím v EU dost omezenou, suverenitu. Zase by chtěli protektorovat, byť v jiné formě a jiným způsobem.

Nepochybně je víc jak smutné, už i trestuhodné, že někteří naši politici zase lokajsky Němce poslouchají. Především náš ministr zahraničí Petříček za ČSSD, který dle informací Tomia Okamury (" A zcela skandální je, že s německým ministrem zahraničí jednal v Berlíně den předem, tedy tento měsíc 1.7., český ministr zahraničí Petříček (ČSSD) a u nás v ČR není zveřejněn žádný výstup z tohoto jednání!") s Němci jedná a my zase nevíme, o čem. https://www.parlamentnilisty.cz/…/Nemecko-vladne-EU-Migrant…

Ministerstvo vnitra (které si vydíráním při skládání vlády uzurpovali, stejně jako to zahraničí, sociální demokraté) možná i proto označilo ve své Zprávě o extremismu právě SPD Tomia Okamury za extremistickou stranu, hnutí. Protože tady nechtějí migranty a poukazují na jejich excesy, úlety a lokajskou politiku i vůči právě tomu postnacistickému Německu. Při všech výhradách vůči SPD a i jako jejich nevolič, vidí běžný, řadový občan, že je toto hnutí doslova šikanováno a je mu nasazována ta pověstná psí hlava naším vnitrem, bezesporu i proto, že se nebojí otevřeně a přímo poukazovat na to, jak nás někteří politici ČSSD doslova prodávají, jednají s Němci v podstatě utajeně a bez toho, abychom věděli, o čem. Dá se to však tušit v kontextu s tím, co s pověstnou německou arogancí prohlašuje teď jejich ministr zahraničí.

Jestlipak nám sdělí neschopný, jako loutka ovládaný někým v pozadí, ministr Petříček, o čem teda jednal s německým ministrem? Jde přece o nás, o naší budoucnost a on nemá právo tajit, co bylo předmětem toho jednání a na čem se tam dohodli, resp. jaké ústupky tam naším jménem Němcům slíbil.

K té Zprávě o extremismu, kterou zpracovalo naše Ministerstvo vnitra (nikde ale zatím celá oficiálně není publikována, byť mají občané právo být o tom podrobně informováni, jelikož si i to vnitro a zpracovatele té Zprávy platí ze svých daní) a má jí údajně k dispozici ČTK, by jistě měli občané, voliči své komentáře. Třeba, mimo jiné, proč v ní, v té Zprávě, není nic o extremistické už nepochybně straně ODS, jejíž členové vyhrožují veřejně, v médiích, kdekomu smrtí, chtějí a podněcují k tomu, podřezat prezidenta republiky, ale i jiné politiky, vyhrožují jim oběšením, dokonce i politikům v zahraničí. To je málo extremistické pro naše odborníky na vnitru? https://www.parlamentnilisty.cz/…/Vnitro-vypustilo-zpravu-o…

Také zpracovatelům té Zprávy zřejmě nepřipadá extremistické, když nějaký spolek otevřeně chce svrhnout vládu, vzešlou z řádných, svobodných a demokratických voleb, podněcuje k tomu na demonstracích lidi vylhanými, vykonstruovanými důvody, pseudoargumenty. To je asi podle našich vnitráků taky v pořádku. Podle občanů, voličů, ale ne, to je destrukční a protistátní jednání se všemi prvky extremismu. Vnitro zřejmě nepovažuje výsledky voleb za platné a rozhodující.

Naskýtá se logické otázka - kam se chodí radit, koho poslouchá ministr vnitra, když mu jaksik nevadí, dokonce snad i vítá, pokusy a svržení vlastní vlády? Neschopa Petříček už evidentně k německému (budoucímu šéfovi?) ministrovi zahraničí, co Hamáček?

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

   K pozoruhodnému a plně výstižnému autorčinu článku vlastně již není ani co připodtknout. Snad toliko. Rozhodující kriteria pro hodnotící soudy nejrůznějšího charakteru vždy představovaly a snad i nadále budou dosažené výsledky. Výsledky letošní sezóny extraligové ligy v kopané se mi podařilo jaksi, vzhledem k neutuchající koronavirové panice dokonale zazdít, ovšem výsledky třicetiletého a něco budování kapitalismu v Č(S)R, nelze skutečně přehlédnout a tyto jasně hovoří přičemž jejich řeč jest velmi skličující, především vak z hlediska vlasteneckého.

     Vlastně jsme se za toto časové období stali jakýmsi apendixem (přívěskem ) BDR a to již téměř se vším všudy. Takže lze dát za pravdu panu Tomiu Okomurovi ohledně okamžitého vyvolání procesu odchodu z EU. Rázný řez posléze rozhodne, zda se takový odpoutaný to přívěsek, stane dalšího života schopným. Lze odůvodněně předvídat, že dopadnout hůře než pod nynější EU kuratelou sna ani nemůžeme a mohlo být pro nás všechny toliko líp. Přes nyní se množící megabilboardy, zahalující již nejen nádražní budovy, bez tohoto výše řezu, bude líp toliko pro některé. Ostatně jak rozuzlovat spletitý uzel nám již počátkem 4. stol. n. l. naznačil stále respektovaný vojevůdce Alexandr Makekedonský (Veliký).

Jaromír Petřík

Zřejmě z tohoto důvodu začalo zběsilé tažení ze strany ČSSD proti Okamurovi a komunistům: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vnitro-spd-zprava-o-projevech-extremismus-za-rok-2019-tomio-okamura.A200704_101206_domaci_lre

Z ČSSD se pod vedením Pocheho a Petříčka stala ultrapravicová extremistická strana lokajsky prosazující cizí zájmy v naší zemi. Myslím si, že pro současné levicové voliče jako současná ČSSD absolutně nevolitelná.