Maskot úlisnosti Halík lže a lže

obrazek
5.6.2016 17:21
Nepřímo dotčený občan komentuje záznamy nechvalně známého překrucovače faktů (eufemismus lháře), jak osobních, a jak dnes již všeobecně známo, tak i faktů náboženských, Tomáše Halíka.

Halík lže, když tvrdí, že nemohl před listopadem 89 pedagogicky působit. Pracoval přece na katedře Institutu pro výchovu vedoucích pracovníků ministerstva průmyslu České socialistické republiky.

Záznamy mají svůj původ v archivech StB, dnes označovaných jako Archivy bezpečnostních složek, které jsou vedeny v rámci Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR).

Halík lže, když tvrdí, že nemohl před listopadem 89 pedagogicky působit. Pracoval přece na katedře Institutu pro výchovu vedoucích pracovníků ministerstva průmyslu České socialistické republiky. Měl přístup k nejcitlivějším materiálům komunistických šéfů našeho průmyslu a tehdejší vedoucí kádry vyučoval a vychovával!!! S touto svou praxí se nemůže pochlubit, protože katedra, coby pracoviště pod křídly StB, zanikla. Tento bezpáteřní tvor nyní zakládá s bývalým komunistou a komplicem kmotra Mrázka, Luďkem Sekyrou „Centrum pro studium politické filozofie, etiky a náboženství“. A svítí jim k tomu současný rektor Karlovy Univerzity Tomáš Zima, který byl nejen od svých 18 let v KSČ, ale ještě 20. 11. 1989 zasedal ve své stranické buňce (Botičská) a přemýšlel, jak zastavit listopadové změny. (A propos, „soudruh“ rektor stačil ještě během roku 89, jakožto vrchní svazák, zamítat pro politické názory studentům 1. lékařské fakulty cesty do kapitalistické ciziny.)

Podobně je pamatován i Luděk Sekyra, který donášel StB na své vysokoškolské spolužáky to, že poslouchají protirežimní písničkáře, jakými byl např. Kryl nebo Hutka. Dnes si ale kupuje falešnou čest tím, že investuje peníze, nabyté z činnosti v rámci spolupráce se zavražděným kmotrem tuzemského organizovaného zločinu, Františkem Mrázkem, do oxfordských kolejí.

Proto se nepřímo dotčený občan na konci své úvahy táže: „Jak se vám líbí tato (nesvatá) trojice Halík – Sekyra – Zima?“

728812_MV_1_1_0025-1

kol č. 3 je dodnes doložený jeho spoluautorstvím knihy Lidé a konflikty, která přetrvala historické změny na svém smutném místě v knihovně někdejší Vysoké školy Sboru národní bezpečnosti (SNB pod který spadala i totalitní tajná policie, státní bezpečnost StB). Nyní je VŠ SNB přejmenována na Policejní akademii České republiky, kde na nešťastnou knihu vedenou pod číslem 3259822540, dodnes usedá nevábný prach minulého režimu..

Lidé a konflikty

Konec konců, i tato instituce zaznamenává podobné spojitosti, viz postarší článek v časopisu Týden – V senátu policejní školy sedí absolvent fakulty StB.

728812_MV_1_1_0026-1

Kbelík plný lží, takto lze kvalifikovat mlžení o své minulosti Tomáše Halíka
Kbelík plný lží, takto lze kvalifikovat mlžení o své minulosti Tomáše Halíka
 
 
 
solis
vystudoval sociologii a politologii na belgické Vrije Universiteit Brussel (1992). Tamtéž získal postgraduální diplom (LL.M.) mezinárodního a evropského práva (1993). Absolvent letní akademie na Evropském Univerzitním Institutu ve Florencii (1992). Stážista na Evropské komisi (GŘ I.) Někdejší člen Strany zelených, aktivní v řídících orgánech základní organizace Praha 1 a Zahraniční Odborné Sekci strany. Později zakladatel a předseda základní organizace SZ Praha Suchdol, prominentní kritik politiky někdejšího předsedy SZ Bursíka, v okruhu stranické opozice. Odpůrce plánované radarové základny SSA v Brdech a účasti AČ na expedičních misích a okupaci Afghánistánu. Svého času parlamentní asistent poslankyně Olgy Zubové. Zastupitel MČ Praha 1, předseda finančního výboru MČ P1, lídr kandidátky DSZ ve volbách do EP, kandidát do Senátu za Prahu 6. Lektor na VŠMVV, přednášel komparativní politologii a konspirační teorie. Vede zde diplomové a bakalářské práce na zahraničně politická témata. Poradce místostarosty Prahy 5. Kandidát v květnových Evropských volbách 2014 za iniciativu "Ne Bruselu"
Klíčová slova: Tomáš Halík

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Vladimír Štingl

Pane Solisi, díky, za skvělý blog a konkrétními DOKLADY doložený Váš názor a pohled na jednu z lidských kreatur, která si osobuje právo rozhodovat o životech druhých.....

V těch slátaninách, které se za poslední období objevují na tomto portálu v podstatě v "one man show" je to doslova záchranná kotva, a víra že existují lidé, kteří nefabulují stupidity a nesmysly a podávají reálné a ověřitelné informace, včetně naprosto konzistentních osobních názorů. Bohužel, jste jeden z posledních mohykánů na tomto portálu a je to více než zarážející a smutné jak se zde chameleoni moci odkopávají.

Přeji pohodu a invenci a doufám, že Vás "najdu" na jiných portálech. Příjemný večer. Zdravím Vás.