Média mají nového fackovacího panáka

obrazek
28.3.2015 18:30
Dnešní přímý účastník demonstrace na Václavském náměstí proti dragounské jízdě NATO popsal události následovně: Jako přímý účastník dnešní akce na Václavském náměstí dosvědčuji, že se na místě sešlo několik TISÍC lidí, a ne pár stovek, jak lživě referují například Novinky. Podle mého odhadu 3.500 až 4.000 lidí. Na začátku akce došlo k incidentu vyvolanému příznivci NATO a USA, kteří dorazili na místo akce s americkými vlajkami a dalším odpadem a vyřvávali hesla proti české suverenitě, jako že tu chtějí americkou armádu a podobně. Došlo i k několika menším strkanicím. Naprosto selhala česká policie, která tuto situaci dopustila a začala konat až na důraznou žádost pořadatelů akce a dalších lidí. Výsledkem bylo, že proameričtí vlastizrádci naše shromáždění pouze obešli a provokovali z druhé strany, kde policie už jen pasivně přihlížela a nezasahovala. V celém průběhu akce pak kolem pobíhali poblouznění puberťáci a zmanipulovaní důchodci s vlajkami NATO. záznam vystoupení je úplně dole.

Hoštice u Volyně vítají konvoj: https://www.youtube.com/watch?v=nivesgkbzag

Jak se to má s právní stránkou konvoje: http://www.czechfreepress.cz/jiri-bata/komu-je-americka-kosile-blizsi-nez-cesky-kabat-aneb-pravni-stat-jen-pro-potreby-privilegovanych.html 

 https://www.youtube.com/watch?v=bwE5P4OzTr4

V zásadě lze mediální politiku dešifrovat na základě této internvence ministra obnany Stropnického: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ministr-Stropnicky-s-generalem-po-boku-domlouval-novinarum-Je-na-vas-jaky-prostor-dostanou-odpurci-konvoje-Prectete-si-to-slovo-od-slova-367215

A co napsala média? 28. března 2015 v 16:07 Odpůrci průjezdu amerického konvoje na demonstraci v Praze - Foto: ČTK

Odpůrci průjezdu amerického konvoje na demonstraci v Praze
Foto: ČTK
Několik stovek lidí protestuje na Václavském náměstí v Praze proti průjezdu amerického vojenského konvoje Českem. Demonstraci se skandováním snaží narušit stoupenci Severoatlantické aliance a Spojených států, kteří jsou ale v menšině.

Odpůrci konvoje se sešli uprostřed Václavského náměstí, na místě je zhruba 300 lidí. Někteří z nich mávají rudými vlajkami KSČM, která je jedním z pořadatelů demonstrace.

Další mají transparenty s nápisy Ne válečným provokacím a s přeškrtnutými tanky. Na demonstraci nechybí šéf KSČM Vojtech Filip.

Účastníci akce nadšeně tleskají řečníkům, kteří odsuzují americkou politiku a mimo jiné volají po vystoupení České republiky z NATO. Lidé také podepisují petici proti pobytu amerického konvoje na českém území. 
Příznivců Spojených států a NATO je na Václavském náměstí asi 4krát méně. Mezi oběma tábory dochází k ostrým slovním potyčkám.

****

Nevím, zda také slyšíte tu falešnou notu, - počkáme si na videostopáž, jak to vypadalo skutečně, dodám dodatečně -  ale v uplynulém týdnu jak české médium tak slovenská TV JOJ vynalezla následující oslí můstek - nacházíme se v informační válce a Rusko enormně platí trolly, kteří se za stovky dolarů měsíčně vměšují do diskuzí s proruskými argumenty. No, přátelé, to co tu aktviisticky dělám já je, že sbírám zdroje, které měla mít v rámci komunikační symetrie posbírané ČT, která je informačně pozadu a neustále zamlčuje, co je již zřejmé a jasné - že se totiž bojuje na území Donbasu a proti Donbasanům a že Ukrajina je horentně fašistická, což prozrazují i zákony, které tam vznikají. (http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ti-odpurci-konvoje-musi-byt-placeni-z-Ruska-neverim-ze-je-tu-tolik-dusevne-omezenych-Jednou-jeste-budeme-USA-o-vojaky-prosit-varuje-brnensky-konzervativec-368089  tento názor nezazněl jen jednou! http://www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka-snemovna/Odpurci-americkeho-konvoje-jste-blbci-devianti-a-Putinovi-agenti-stydime-se-za-vas-vzkazuji-tito-politici-A-Stropnicky-Belobradek-Gazdik-dodavaji-368054)

Podle médií je celý národ pro NATO a jeho počínání a ti, kteří jsou proti, jsou jen trollové a užiteční idioti. Jinak to prý být ani nemůže z logiky věci. 

Mám za to, že onen "troll" vznikl překlepem z pravého českého  nefalšovaného trotla, jakého každý v diskuzi pozná na první pohled. 

A tak média zahájila první vlnu lynčování, kdy všichni nepříznivci hrátek NATO jsou protokomunisté nebo zastydlí komunisté a pozor na ně, možná že dělají trestné věci. (Začala to podle všeho Langšádlová z TOP09: http://radimvalencik.pise.cz/2175-agent-vola-chytte-agenty.html) Jsem zvědavá, jak daleko tato trotlovina ještě dojde. Považuji za otázku zdravého rozumu osobu usilující o svoji co nejlepší informovanost, ne propadlou propagandě. Jakékoliv. 

Národ, který ztratí  svůj morální kodeš, ztratí sám sebe. (Arabské přísloví) - nehraje se v tomto případě náhodou o toto? Pak je hra USA ještě nebezpečnější, než jsme si mysleli. 

Jo a - zapamatujte si ty statistiky, kteří tak báječně podávají diametrálně odlišný obrázek veřejného mínění od doby souboje o základnu s radarem - s výjimkou jedné agentury, jejíž data víceméně odpovídají stavu před radarem - SANEP!!! (http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Americky-konvoj-a-hlas-lidu-ceskeho-Tri-pruzkumy-A-jeden-dopadl-hodne-hodne-jinak-368048)Bude se vám nabyté povědomí hodit, až od nch budete vídat příští volební průzkumy. Pakliže již není někde rozhodnuto, že se svobodnými volbami udělají šmitec elektronickými. (elektronickou falší.)

S protože naše média nepokrytě zařazují diskutéry proamerické a proNATO (proč je vysvětleno zde: http://www.ze-sveta.cz/?p=24773 a zde http://teplickykuryr.info/news.php?item.8135.2 aneb zloděj křičí chyťte zloděje),pan Valenčík vychází vstříc společenské poptávce: http://radimvalencik.pise.cz/2210-seznam-tvrzeni-usvedcujicich-ruske-agenty.html a já si dovoluji seznámit s tím, o čem diskutovali odpůrci konvoje:

 A mimochodem, proti konvoji v Polsku také protestují, podle našich médií je jen vítají. http://www.gloria.tv/media/5SFv4Ewqo9B 

Toto je video příznivců NATO novinek z horní části Václavského náměstí - demonstrace odpůjrců se konala v dolní části náměstí a o půl hodiny později a ty fotky vypadají diametrálně jinak, ale protože VašeVěc má nový systém vkládání obrázků, který není zcela funkční nepodaří se mi je zkopírovat, snad bude i video. http://www.novinky.cz/domaci/365527-odpurci-americkeho-konvoje-se-stretli-s-priznivci.html - prosím povšimněte si, tolik vlajek NATO a USA někdo musel koupit a zaplatit, obyčejní demonstranti v dolní části Václaváku měli v podstatě jen transparenty po domácku vyrobené z kartonů z popelnice.

Na demonstraci vystoupil i kolega z VaVy Daniel Solis: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/si-vis-pacem-para-bellum a zde je projev Lenky P/rocházkové tamtéž: http://www.zvedavec.org/komentare/2015/03/6397-jizda-v-protismeru.htm

 Novým fackovacím panákem - je opět, přesně stejně jak za radarové kampaně pana Klvaňy - prostý občan. Obě strany fronty zůstaly v podstatě stejné. Pole Michaela Kocába (tento týden v televizi) nejsou projíždějící vojska cizí vojska, protože jsme členy NATO stejně jako USA. V tom případě v roce 1968 se také nekonala žádná okupace, protože jsme byli člny Varšavské smlouvy a vojska ostatních států tedy nebyla cizí. Michaela Vildová Jo jo dost obdobně argumentoval i Emanuel Moravec za Protektorátu Bohmen und Mohren, a pak Bilak za další "spojenecké výpomoci" v 68.... nechtěli by si sepsat nějaké novější projevy? Kdo má herdek poslouchat futr to samé, kdykoli sem zas někdo další vleze aby nás a povolením naší vlády, nebo na její pozvání, "zpacifikoval"?...

Miroslav Nigrin: tim, kdo odmitl udelat referendum pred vstupem do NATO, byl Vaclav Havel. Tim jsme se upsali na 20 let povinneho pobytu v teto organizaci. Tedy pripadne vystoupeni by mohlo byt az 2017.

 A: tohle nesmí být zapomenuto: Miroslav Nigrin rozdil tady je, do naruce fasistu nas hodila Francie a Britanie, do naruce NATO nas hodili vlastni lidi!

A Jakub Laurentius: 

Ja uz na to nemam nervy! Ti debilni cesti rusofobove, kteri by Americanum i posledni hovno u prdele vylizali! To vazne nikdo z tech intosu nechape, ze jaderna valka neznamena, ze Rude namesti vyzmizikujeme a budeme "v poho"??

Pro kreteny: Rusko neni nijak zvlast silne, ale diky Putinovi, Serdukovi a Sojgu je neporazitelne. Jaderny konflikt predstavuje v soucasnosti 30 min, behem kterych se clovek ani nestaci vysrat (nadsazka!). To si jako pidizeme uprostred Evropy nechame do hlavy valit kliny od takovych looseru jako jsou Kocab, Klvana ci Fistejn?

 

 

 

http://svobodnenoviny.eu/proc-stoupenci-usa-nesnasi-rusko/ 

Toto si určitě vyslechněte: https://www.youtube.com/watch?v=nFwmQjf-BRE

 

Vystoupili: Eva Novotná, Milan Neubert, Ladislav Štítkovec, Vojtěch Filip, Milan Krajčo, Milan Kohout, Dominik Forman, Dana Feminová, Táňa Bednářová, Karel R...

A teď mi řekněte: KTERÉ MÉDIUM takto významné setkání občanů přenášela? Která si pozve do studia mluvčí této demonstrace? Většina z nich je vynikající!!!Parodie Břetislava Olšera: http://svobodnenoviny.eu/drazi-osvoboditele-csr-omluvte-rvouny-blahoslavene-chude-duchem-jez-nevedi-co-cini/ 

A skutečně jde o toto: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/domaci-politika/nejde-o-nic-jineho-nezli-o-instalaci-americke-vojenske-zakladny

Jedna z aktivistek mne požádala, abch vznela výzvu, aby někdo, kdo má blízko výjezd u Rozvadova, při výjezdu americké vojáky a techniku natočil, abychom je mohli přepočítat, zda nám tu něco nenechali. 

A také toto je třeba neustále opakovat: autentický názor z Donbasu:

Natalija Starokožko

1. Kyjev poslal armádu na Donbas, když tam kromě pár trikolor nebylo o Rusku či Putinovi ani vidu ani slechu. Nějaké invaze, pskovští tankisté, výpady a podobné věci byly jen v hlavách lidí jako Turčynov nebo Parubyj.

2. Na referendum, jakožto akt národního sebeurčení měli lidé stejné právo jako Majdan na své poskakování s kastroly na hlavách.

3. Junta uzurpovala moc v Kyjevě a poslala armádu na Donbas. Ne naopak. Žádní „separové“ a „vaťáci“ na Poltavu nezaútočili. Chcete ukončit válku? Tak stáhněte z oblasti ukrajinskou armádu a všechny ty podivné žoldáky.

4. Ano v ukrajinské armádě je spousta žoldáků, zvláště v první vlně té vaší nedomobilizace, kdy junta ještě počítala s vítězným blitzkriegem.

5. Pokud si myslíte, že Donbas je Ukrajina, pak vysvětlete přerušení výplaty důchodů a blokádu. Vaše nářky „My přece chráníme vaše peníze před teroristy“ nebo „Není možné převážet tuny peněz“ ale nebereme, protože kdyby junta v Kyjevě neodpojila bankovní systém Donbasu, mohla by ve výplatách „svému ukrajinskému regionu“ pokračovat elektronickou formou.

6. Jestli je Donbas ukrajinský, proč tam Kyjev neposílá konvoje s humanitární pomocí? A ještě brání průjezdu těch, kteří pomoc přivážejí?

7. Jestli je na Donbasu jen jakési tupé stádo a ruští fašisté, proč se do takového regionu cpete? Tak si oddělte tu svou „kontinentální“ Ukrajinu, zřiďte si civilizovanou celnici a přestaňte vykřikovat ty svoje nesmysly o jednotné zemi...

8. Putin.

*****

30.3.2015 Tak nám američtí chlapci popíjeli v pardubickém pivovaru. Je to poněkud výsměch:  https://www.google.cz/search?q=bombardovaní+usa+pardubice&espv=2&biw=1536&bih=758&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=XXwZVcqgFsnd7QbGoYDYDA&ved=0CAcQ_AUoAg&dpr=1.25#imgdii=_  s jsk to bylo v Plzni, kde také činí zastávku: http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/2199-co-se-taji-aneb-vse-bylo-jinak-americane-v-plzni-1945

{#emotions_dlg.smile} Bohumil František Říha: K čemu nám byl průjezd konvoje dobrý? Třeba k tomu, abych se utvrdil v tom, že Rambo byl jen jeden a i ten už jim sestárnul. 

Včerá, tady ve Vyškově, byli američtí vojáci, přijeli mě poblahopřát k narozeninám i když jsem je nezval.
Takovej kus cesty! Že neseděli doma!
Ráno se nějak blbě podívali kolik mají benzinu na cestu, tak jim to hned za Brnem zdechlo. Na dálnici, kde je provoz jedním pruhem. Pak jim o kousek dál zase chcípl motor, zapoměli na olej a než přijel odtahovák tak to trvalo. Do Prahy jeli od rána devíti do večera 18. hodin. Kdyby šli pěšky, možná tam byli spíš, nebo měli jed autobusem Studen Agenci a tu svou vyspělou techniku poslat vlakem nebo PPL poštou. Americkej voják se nepodívá kolik má benzínu v nádrži a po 40. km jízdy zůstane stát. Druhej zapomene na olej. Celej konvoj je po jízdě po dálnici a mávání tak unavenej že usíná ve stoje a musí mít tři dny volna. 
A stímto bych měl jít do války? Ani hrát kuličky! 
Buďme rádi, že Prahu osvobodili Rusové. Amerikáni by tam nedorazili dodnes.

Roman Černý: Tedy když slyším některé dospělé lidi říkat takové blbosti , jak jsou rády za to co pro ně dělá americká armáda eeeelol , tak si říkám jestli vám nedává někdo něco do žrádla vy prostoduchý hovádka . Tato komedie a reklama na válku pro slepě oddané blbečky se nám všem může kurevsky vymstít . Americká agresivní vláda nenáviděna svým vlastním lidem , se snaží zastrašit a zmanipulovat Evropu v boji proti Rusku z přízemních pohnutek chamtivosti ,zášti,a schizofrenní hysterie kterou nemocní politici a lidé ve vysokých funkcí , finančního a mediálního vlivu panicky a účelově roztrubují do světa . Nedovolme aby umírali naše děti v nesmyslné válce proti Rusku za tyto lidské zrůdy a prostoduché uplatné válečné štváče. Já ptám se vás v čem je váš smysl vašeho života , ve válkách smrti lží chamtivosti a zradě snad? Podívejte se do očí svých dětí , zcela jistě najdete odpověd .

 

Líbejte prdele...
A pěkně zdvořile....... vesele...!

Dav nadšeně tleská biřicům,
u cisterny zpěněného moku

inu pravá pivní humoreska

zůstaňte co nejdéle
třeba rovnou dvacet roků
ať je stále komu tleskat.

Postavte základny, radary,
cvičte a trénujte na války, převraty
vraždění, mučení... vše jak je libo

vaši vazalové jsou vám navždy
k dispozici

s ohnutým hřbetem místo
střílny (ještě vám kašpárci zatančí),
tupost coby hlavní oběživo.

Tak líbejte prdele...
A pěkně v předklonu

Zdvořile......... vesele....

Společnost tumorů...

„Prostě jsme si při společné návštěvě pivovaru s těmi milými skromnými kluky uvědomili, že jim dlužíme i něco víc než jen pár malých piv a mávání americkou vlajkou. Měli bychom konečně dát jasně najevo, že skutečnými osvoboditeli byli v květnu 1945 jen Američané. A to i tady v Pardubicích,“ dodal přesvědčeně současný nejvyšší představitel města."http://denikreferendum.cz/clanek/20113-pomnik-okupantu-musi-pryc-rozhodli-v-pardubicich  

V 42 minúte ide kolóna mierotvorcov USA cez Nemecko a ľudia kričali : Ami go home https://m.youtube.com/watch?v=TfjtUUvgn1o

trestní oznámení kvůli konvoji: http://www.brandyske-noviny.cz/news/jsou-tady-americti-vojaci-podle-zakona/ 

Malá ukázečka, co dovedou média: http://www.aktuality.sk/clanok/272991/putin-plati-za-svoju-propagandu-aj-slovakom-internetovi-trollovia-mozu-brat-stovky-eur/ 

Zajímavé alternativní srovnání s pučem v Panamě:  http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Krajan-z-Kanady-Jirovec-popisuje-co-vsechno-videl-on-za-prujezdem-americkeho-konvoje-Ceskem-370116 

*****

No comment: 

..v úterý 31.března se v areálu Ruzyňských  kasáren konal koncert pro americký vojenský konvoj - podle Hospodářských novin nazvaný „Ahoj  kluci americký „. To mne pobavilo a říkal jsem si,  zda pro „ americké hrdiny“ nebudou vystupovatti samí umělci, kteří 28. ledena 1977 v Národním divadle  tak nadšeně podepisovali antichartu a odsuzovali snahy imperialistů rozvracet socialismus.  Bylo by to legrační.  A jako bych to přivolal ! Je to komické  a paradoxní . Americkým vojákům se v programu skutečně představili kumštýři, kteři jsou signatáři anticharty !   Například Petr JandaJiří Suchý, jen Pavlína Filipovská, která antichartu podepsala mezi prvními, tentokrát chyběla..  Na seznamu umělců,  kteří podesali antichartu, který je na internetu,  například nechybí Zdeněk SvěrákJan Tříska, či  Dagmar VeškrnováEva Pilarová... A mohl bych pokračovat.  Inu, ti, I kteří vystoupili na děkovném koncertě americké armádě, a přitom podepsali antichartu  a třeba vystupovali před rokem 1989 na slavnostech míru a přátelství se Sovětským svazem, zřejmě ztrácejí pamět a nemají svědomí.

 

Zde platí trvalá moudrost Jana WerichaKdysi řekl, že  někteří kumštýři (on řekl komedianti) jsou jak prodejné děvky.  A jsou ochotní , aby se zalíbili, sloužit a posluhovat každému, kdo je právě u moci, a občas jim od bohaté hostiny hodí ohlodanou kost. Je to vskutku  hluboká moudrost, která nás opět upozorňuje na svou trvalou platnost... A to fakt  za každého režimu.

Jiří KOŠŤÁK, publicista Hradec Králové 

 

 

Kde je pravda? 

Ahoj,
byl jsem na demonstraci proti průjezdu americké vojenské kolony, řval jsem, skandoval proti americkým imperialistům, ale co mě zajímalo hlavně, že tam byli magoři s vlajkama americkýma, a to krásnýma, novýma a pěkně vyžehlenýma. Zeptal jsem se, kde je tak rychle vzali, ty americké nové vlajky,  já osobně jí nemám a neznám nikoho, kdo by ji vlastnil. Otáčeli se, nechtěli mluvit, spíš se chtěli prát. Pak jsem ale pochopil: přijela dodávka /americká ambasáda/, vyklopila snad 60 praporů amerických, pak tam nastoupila fronta debilů a brali si je, a za 15 dolaru museli mávat a řvát. Když kolona projela, prapory se smotaly, vrátily a jeli před kolonu, kde to opakovali všechno zase nanovo..
S nimi jede TV - ČT 1 a pár fotografů a vše točí a fotografují,  Že odpůrců s transparenty a fakt logickýmí projevy tam bylo 50 krát víc, to nezaberou a ani nesmějí, do TV musí být vítání a přátelství,  Chtělo se mi zvracet !! Připadal jsem si jako kdysi na Závodě Míru nebo v televizi  Ein Kessel Buntes, prostě trapná show se vším všudy. Američani si dělají tankodrom z naší republiky a ještě si platí vítače a potlesk!,,,Všude bylo hodně policistů a ti sebemenší projev proti americkým vojákům hned potlačovali, ale vítači a zaplacení praporečníci, když něco zkusili a provokovali, nadávali - byli chránění !
Bylo mi na zvracení a ještě víc, když jsem potkal chlapíka s obrovským modrým praporem, kde žlutě bylo napsáno Prague-Majdan ! Tak jsem k němu hned šel a s fakt velkou ironií se zeptal, co to k sakru znamená, že myslím, že nějaký Majdan je někde na té fašistické Ukrajině, a on mi řekl, že je Majdan v Praze! Po mém dotazu, zda se tady bude taky střílet a začnou pochodovat polofašistické oddíly a zda budou tady taky dělat taková zvěrstva, jako na Ukrajině, hned přiběhli dva chlápci a co že to chci, a ať vypadnu, už jsem se zaradoval, že si konečně i bouchnu, Ale dozvěděl jsem se, že tuto organizaci založil Kocáb a řekli mi, že v Praze chtějí taky Majdan, No, nevím, kolik měli ukončených tříd na základní škole, jejich projev byl dost nevalný, zato velmi agresivní!
Jedu domů a je mi fakt na zvracení. A pak si pustím televizi a tam vidím kolonu amerických transportérů a davy lidí s americkými prapory, a reportéra, který se "skoro udělal" při komentování, jaká to byla nádhera a jak moc český lid miluje americké osvoboditele!! Fakt, už opravdu jen zvracet !!!
Ahoj  Dan
amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Vladimír Štingl

Paní Kateřino, zdravím Vás. TTIP, pokud si ho "schválíme", je skutečně přípravou likvidace tohoto národa, našich dětí, vnuků, abychom už v České kotlině "neotravovali" a vyklidili 1. část "východního prostoru pro .....koho asi???

Příjemné velikonoční svátky.

amiourful

Díky, zdravíml no nepokoušejí se skutečně o nic menšího, než abychom jako národ ztratili svůj morální kodex a ztratili se z dějin. Stát zlikviduje TTIP a teď ještě zlikvidovat národ. 

Vladimír Štingl

Paní Kateřino, díky za další doplňující a rozšiřující info k té americké dragounské "komedii" na našem území po návratu z výcviku pobaltských fašistů...... To, že v jejich podání je to "medicina" životu nebezpečná chápeme společně. Ale co ta zaplacená svoloč, která se nechá vybavit čímkoliv....., prozatím aby hajlovala s americkými červenými kartami, vlajkami a profesionálně připraveným vyřváváním....viz ta krasavice ze "stop09"......, co Klvaňové, vyžilí komedianti....., lubo-mírkové, bohoušové a další..... Kam to vše směřuje???

Že to bude opět veřejnoprávní mediální masáž dvořákoidních hybridů, záběrů slzících milovnic a milovníků amerických "obětavců" v uniformách jsem nepochyboval již při první zmínce o "konvojích". A jak to nandají "zastydlým komančům" a spol. bude též další ze zážitků z domu HRŮZY označeném jako ČT. Díky za Vaše zprávy z "bitevního" pole....

Příjemný zbytek "dragounského" víkendu...... Zdravím Vás.