Milí Němci, máte to, co si zasloužíte. Lituji...

merkel uprchlik selfe
22.12.2016 11:30
Každý národ má takovou vládu, kterou si zaslouží a nebo ještě přesněji, kterou si zvolí…

Uprostřed projevů zděšení a výkřiků odporu mnohých našich i světových politiků je dobré si racionálně uvědomit, že vše má nějakou příčinu a zejména Němci by měli vědět, že jejich chybná volební rozhodnutí mají neblahé následky. Triumf Merkelové a spol. vyúsťuje mimo jiné i v teroristický útok v Berlíně v tomto týdnu…

Jen to zděšení lze těžko chápat. Každý věděl, že to musí dříve či později přijít, každý ví, že tento útok určitě není posledním. A každý ovšem zároveň ví, že lví podíl na této situaci má současná německá vláda na čele s Angelou Merkelovou, která terorismu z tzv. západních demokraciích napomáhá snad nejvíce, a to minimálně v trojím smyslu.

Je to samozřejmě především Willkomenkultur Angely Merkelové, která hřejivě pozvala statisíce migrantů ze Sýrie a dorazilo jich bratru k dnešním dnům 1 300 000. Jistě ne každý z nich byl terorista, ovšem i kdyby jich mezi nimi bylo toliko 1%, je to 13 000 potencionálních džihádistů…

I druhá část odpovědnosti a možná mnohem významnější leží mimo jiné na vládě Angely Merkelové. Západ na čele s Angelou mohutně podporoval tzv. umírněné povstalce, proti vládě Bašára Asada. O koho jde, plasticky ukázal terorista, jinak turecký policista, který zastřeliv ruského velvyslance provolával : to je za Aleppo…Ale za jaké Aleppo? No za an Nusru. A An Nusra podporovaná Západem a samozřejmě Německem se jasně k atentátu na ruského velvyslance přihlásila.

Vzpomeňme si na až hysterické reakce celé německé politické scény, která chtěla proti Rusku vyhlašovat další sankce, když odstraňovali teroristy (zejména členy an Nusra z východního Allepa)

Šílené…Rusko postupně a dokonce proti vůli Západu odstraňuje jednu enklávu islámských teroristů (a je jedno jak se nazývají) za druhým a Západ je s Německem v čele jej chce za to perzekuovat.

Konečně třetím důvodem současné rozkolísané situace v Evropě je aktivita Západu a jmenovitě zejména Merkelové při násilném státním puči v Kyjevě, který odstranil legitimního prezidenta a odstartoval občanskou válku, která přivedla Ukrajinu na pokraj zhroucení. Mimochodem, nikdy nebyla v takové stavu za času Janukoviče…

Vše souvisí se vším…Díky tomuto kroku se celá Evropa stala jedním neurotickým bojištěm, balancujícím na hraně války.

Nemohu litovat Němce za to, co se událo v tomto týdnu.

Jestliže i dnes přes 50% z nich podporuje Angelu Merkelovou jako budoucí kancléřku a jestliže její strana stále má kolem 35 % ve volebních preferencích, není Němcům pomoci.

Dokud se nevzpamatují a neodvrhnou celou stávající vládnoucí politickou scénu, musí počítat s tím, že bude hůř.

A zaslouženě.

Řekl bych dokonce, že to rovnováze v Evropě prospěje…

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.