Mise EU CONT jako příprava státního převratu?

klavesnice stroje
3.3.2020 10:07
Delegace europoslanců v rámci mise CONT, ve složení pěti členů výboru EU pro rozpočtovou kontrolu, včetně jednoho z udavačů lidovce Zdechovského a přibraného nečlena výboru, dalšího udavače Peksu od Pirátů (však nejvíc poradí ten, kdo udával, jaké mají být výsledky kontroly), si došlápla na české úřady. Misi vedla sudetoněmecká europoslankyně Hohlmeierová, která měla prý v minulosti sama problémy se zákony v postnacistickém sousedním Německu.

Dle Parlamentních listů (https://www.parlamentnilisty.cz/…/Bruselska-akce-proti-Babi…) se tato mise, která se přirovnává k inkvizici na premiéra, dlouho a řádně připravovala, beztak že za vydatné pomoci Zdechovského a Peksu.

Nic nenechali náhodě, vše měli řádně naplánované a promyšlené. Program, seznam lidí u nás, se kterými se sejdou a od kterých budou vyžadovat informace, vytěžovat je takzvaně. Prostě trestní výprava na premiéra suverénní země, za vydatné pomoci konfidentů, udavačů, teda v podstatě vlastizrádců.

Jakkoliv se kolem toho mlží a pronášejí nicneříkející bláboly, cokoliv o domněnkách, o "mělo by se" a podobné fráze, kontrola, inkvizice nezjistila nic konkrétního, jak nakonec v rozhovoru pro ČT přiznala i ta sudetoněmecká europoslankyně. A to že byla aktivistickou moderátorkou ČT hodně tlačena ke konkrítním odpovědím. Co ale měla říct, když nic nezjistila, alespoň nic, co by nasměrovalo našeho premiéra na veřejnou šibenici. Jenom bláboly o tom, že naše legislativa se musí víc přizpůsobit té unijní atd. No protože naše zákony nebyly v souvislosti s udělováním dotací premiérové bývalé firmě prostě a jednoduše porušeny.

On totiž nebyl šetřen Andrej Babiš, předseda vlády, ale úřady, které poskytují dotace. Co na tom, že před nedávnem byly ty dotace schváleny samotnou EU jako v pořádku a byl vydán z Brusele pokyn, aby byly té bývalé premiérove firmě vyplaceny. Prostě se musí doslova rejpat ve všecm, co mělo jakokoliv spojitost s Andrejem Babišem, tím ďáblem, který tady dělá po těch letech rozkrádání státního majetku pořádek, který zatnul tipec rozkrádačům a přikrádačům z dnešní nenávistné opozice, utahuje kohoutky penězovodům pro politické ziskovky a aktivisty, spolkaře různé.

Jo, peníze hýbou světem, ne že ne, a běda, když se na ně lehkoživkům a překradačům sáhne.

Není nezajímavé, kdo všechno byl na tom seznamu lidí, se kterými se ta inkviziční mise CONT připravovala setkat. Zdechovský s Peksou ten seznam řádně a důsledně přepravili, takže mimo naše oficiální úřady, které dotace schvalují a přidělují, tam byli novináři, kteří celý svůj profesní život za poslední roky věnují nenávistné dohonestaci premiéra, jeho pronásledování a doslova štvaní, včetně jeho rodinných příslušníků.

Co je ale nanejvýš zajímavé a varující, že na tom seznamu se ocitli i státní zástupci, dokonce nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Jaké asi informace o přidělování dotací jim, misionářům inkvizičním, mohl poskytnout, o čem s ním jednali? Nebyla to opravdu předpříprava, taková sonda zpřízněnosti, budování podhoubí na státní převrat a násilné svržení řádně, svobodně a demokraticky zvoleného premiéra a vlády vůbec, jak už se začíná docela nahlas šeptat?

Uvidíme, co se bude dít dál, ale ve všech příčinných souvislostech, především v akcích milionchvilkařů, které mají u některých státních úřadníků, i z řad justice a státních zastupitelství, podporu a sympatie, hlavně v jejich nosném programu svrchnout premiéra, je to alarmující až hrozné. A BIS, jak někdo trefně poznamenal, se zřejmě víc věnuje práci na nových osnovách dějepisu do základních škol.

Už se i rozjasňuje důvod, příčina, proč se na protistátních demonstracích tak vehementně "bojovalo" proti uvedení Marii Benšové do úřadu ministrynbě spravedlnosti po tom, co její předchůdce podal sám demisi a odstoupil. Ano, odstoupil, nebyl odvolán, jak se naprosto lživě veřejnosti, celkově prolhaní milionchvilkaři, snaží nabulíkovat. Báli se a bojí firt, že paní ministryně těmto a podbným, s prominutím, prasárnám, udělá přítrž.

Lze jenom doufat, že paní ministryně spravedlnosti, z titulu své funkce a v rámci svých kompetencí, bude požadovat vysvětlení od státních zástupců na seznamu mise CONT z EU, o čemže se nimi jednali a hlavně PROČ? Mají být nezávislí, objektivní a nemají řešit s nikým záležitosti, které jim nepřísluší. Anebo jsou všemocní a vše mohou, je to stát ve státě? Co připravují s udavači europoslanci za ČR, s milionchvilkaři, politickými ziskovkáři a aktivisty?

Jenom na závěr, neuvěřitelně prolhaný Zdechovský napsal: "Během mise CONT se ukázalo, že #střetzájmu @AndrejBabis je větší, než se zdálo. Proto se AB bojí a snaží se nás zastrašit." Bez jakéhokoliv důkazu, bez jediného relevantního, doložitelného zjištění. Tento udavač udával naše, české státní instituce, že protiprávně přidělují dotace. I když se potvrdilo, že tomu tak není. A jestliže někdo v zahraničí lživě udává instituce naší země, vlasti, je bezesporu vlastizrádce. 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.