Mocní, začněte se chovat tak, aby se airsoftový střelec nestal v budoucnu vyznamenání hodným hrdinou!

obrazek
30.9.2012 12:54
Sedm kulí v Chrastavě - stejně jako ty v Sarajevu - ukázaly, že projevy nespokojenosti jedinců mohou být dnes stejné, jako byly před sto lety. V žádném případě s činem Chrastavského "Gavrila Principa" nesouhlasím. Na druhou stranu jeho pohnutky chápu...

Aktuálně mocní s většinou národa opravdu nezachází slušně a každý člověk objektivně nemá stejně pevné nervy. Přesto by tento čin neměl skončit pouze tím, že se posílí stavy policistů, doprovázející naše politické špičky.

Chrastavský střelec zcela jasně naznačil, že by se vládní kurz měl otočit tak, aby drtivou většinu národa dostal do klidných vod. Tím nevolám po metání pečených holubů směrem k ústům obyčejných lidí, ale po nastolení nejenom verbální, ale skutečné občanské rovnosti. Za ní nelze považovat stav, kdy se rozkrádači státní kasy nemusí bát o svůj lup, neboť díky legislativní ochraně nemusí prokazovat jak svůj majetek nabyli. Naopak okradení to za ně musí snižováním svých sociálních jistot už od sametu platit.

Jsem prostě přesvědčený, že by lidé pochopili výkyvy ekonomiky, kdyby jim horních deset tisíc stále hlasitěji při konzumaci cíleně netrestaných zlodějen nemlaskalo do uší. A aby bylo jasno. Pokud se dnešní vládnoucí garnitura dokáže klanět lidem jako jsou bratři Mašínové, kteří při prosazování svých politických postojů sáhli k mimořádně extrémním řešením, pak by měla udělat vše, aby se z činu Chrastavského střelce poučila. Ne v jeho zájmu, ale především ve svém. 

Zkrátka a dobře. Mocní by se měli začít chovat tak, aby se Pavel Vondrouš pro jiné mocné nestal v budoucnosti vyznamenání hodným hrdinou. Není to složité. Stačí se bát a nekrást. Kdyby to platilo, atrapu by na prezidenta nenamířil.

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Vladimír Štingl

Pane Moskalíku, příjemný večer. DOKONALÉ PŘIROVNÁNÍ. Zdravím Vás.

klokan

    Jaké poučení vlastně vyplývá z předmětného diskreditačního, dosti nepovedeně zinscenovaného, tragikomického  předvolebního šotu TV NOVA, pro levicovéhop voliče ? Zřejmě známá politologická poučka, že voli volí vždycky voly, podle vzoru páni volí vždycky pány.

 

Vladimír Štingl

Pane Štváne, příjemné nedělní odpoledne. Dle mého názoru nikoliv jen chovat, ale PŘEDEVŠÍM  K O N A T !!!!!!

Dle Vašich blogů a komentářů se domnívám, že tomu sám nevěříte, že by to ta současná nenažraná zběř dokázala  - i když chování..... "Svině v žitě" také mění chování, když dojde, dá se do kukuřice..... . Ty je třeba "vyhubit" jak "španěláky" na záhonech zeleniny..... Ty nelze změnit, ti budou "žrát" dokud bude růst jediné "stéblo"..... Zdravím Vás.