Bude nám rozkazovat pološílený McCain?

john mccain
19.11.2014 15:12
Předseda zahraničního výboru amerického senátu J. McCain, ten, který na kyjevském Majdanu rozpohybovával ukrajinský protivládní puč a dal tak světu na odiv, jak si dnešní Washington představuje praktické provádění své zahraniční politiky, si dnes se svou obvyklou brutalitou dovolil promluvit i do našich věcí.

Je prý VELMI znepokojen postojem prezidenta Zemana vůči Rusku a Putinovi. Čemuž se samozřejmě nedá rozumět jinak, než že náš prezident coby prezident svrchovaného státu, si už podle McCaina nemůže sám určovat svůj postoj nejen k Rusku a Putinovi, ale vůbec kjakémukoliv zahraničnímu problému, nýbrž musí tento postoj do posledního písmenečka opisovat od takového pološíleného kovboje (pohlédněte na jeho tvář a pochopíte mnohé), jakým je právě McCain.

Je to poprvé, kdy si americký představitel dovolil promluvit do našich věcí stejným způsobem a stejnou dikcí, jakými k vládě někdejšího Protektorátu Čechy a Morava promlouval zastupující říšský protektor Reinhard Heydrich. To za prvé. A za druhé. Je nám už teď jasnější, která to síla, které to peníze a dokonce i které to cizím jazykem hovořící osoby připravovaly a rozjížděly štvanici proti našemu prezidentovi, odehrávající se v minulých dnech na našem největším náměstí?

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

lubomirman

Děkuji moc, paní Chrtková, já zase děkuji za Vaše. Potřebujem se dnes podpírat jako nikdy od protektorátu. Valí se to na nás zkrátka hodně zhusta. Poslal mi na interntu nějaký Aleš tuhle hlášku: Prožil jste protektorát, ale že si jej prožijete ještě jednou - a tentokrát takový, do kterého jsme dobrovolně sami vlezli - jste asi nečekal.