Národní Fronta AntiBabiš zbytečně troškaří, když už podvod na voliče, tak pořádný!

klavesnice stroje
17.3.2021 08:37
Proč jenom si všichni ti, co jim ten ďábel Babiš leží v žaludku, pije krev, šíííleně leze na nervy, nedá v noci spát atd., neuvědomí, že v jednotě je síla a nesloží pořádnou koalici všichni dohromady?

Pořádně, oficiálně, nemusí ani vymýšlet nějaká vzletná hesla, názvy, stačí šáhnout do minulosti a nazvat se Národní Fronta, s přívěskem AntiBabiš, aby tedy jako bylo jasno všem. I těm skalním, nemyslícím voličům, kteří to mají srovnané už pár desítek let a trvají na volení té své strany. Ale i těm, co už se vidí v rauši, anebo by se rádi do toho rauše dostávali v budoucnu pořád a stále, posvěceně a legálně, pokud tedy nejsou v něm trvale už teď.

Lídři opozičních stran, spíše jejich bossové, myslící si, že vymysleli konečně své politické perpetum mobile a že jejich zákeřné spekulace jsou víc jak geniální, hlavně že konečně našli způsob, metodu, jak Babiše a jeho ANO porazit na hlavu, už slaví a šampíčka mají určitě plné lednice.

Ono taky, aby se jim uznala snaha, kde brát ty voliče pořád, když mnozí z jejich původních skalních už začali i myslet a dali jim vale? O tom by mohli vyprávět třeba křiví jak vývrtky Lidovci, ale také Strana modrých strak, TOPkaři i STANaři, z nichž by se většina ani do Parlamentu nedostala.

Jo, to loupežníci z Pirátské udavačské strany lákají i nové voličstvo seč mohou, loví ve vodách rozrůstající se skupiny, bohužel, těch, kteří jsou přímo oslněni výhledem na život jak na zámku. Drogová svoboda, vyšší a vyšší „dávky“ (pirátka Richterová to tak ráda z bedýnky, s upřimným pohledem pomněnkových očí, neustále slibuje), právo na bydlení (bez zásluh, jak jinak) pro každého, bezbřehou volnost v rozhodování zda pracovat či ne, rodina je fuj a svazující, ale samoživitelé (když už se stane) jsou v popředí ve všem a nepočítaně, gender náboženství, duhové pochody se spoustou legrace (proč to nevyzkoušet, že?). Prostě ráj na zemi! A kdo nám do toho bude mluvit, anebo v tom bránit, máme tady šéfovu oblíbenou Antifu, která se s tím vypořádá. Jak na tom jejich piktogramu – s rozběhem a pořádně.

Přesto, i když mají za účelem manipulace s těmi méně přemýšlejícími, koupené falešné čísla preferencí (výměškům KANTARU nevěří, nemůže věřit ani ten Moravec a další zadavatelé, logicky), ani ta PUS by ďábla Babiše nepředběhla, tak vzala zavděk věčně po funkcích toužícími STANaři.

A hop a je tu další předvolební koalice, přestože naše Ústava (sice nedostudovaným zrzkem příznačně roztrhána na cucky před Hradem) říká, že do voleb musí jít politické strany a čestně o vítězství, hlasy voličů,soutěžit.

Haló, darmožroutský Senáte, co s tím, nepůjdete do Brna za kámošem Rychetským, aby to pořešil, jak je vašim už dobrým a zavedeným zvykem? No nepůjdete, že, protože toto a takto vám vyhovuje, viďte?

Takže suma sumárum, jsou slabí, mají málo hlasů, každá strana sama za sebe, tudíž se spojí, vytvoří bizarní slepence, voliče tím neuvěřitelně podlým způsobem podvedou a to by bylo, aby touto další, tentokrát obří všivárnou, nenapochodovali do té vysněné Strakovky. Si myslí … Každý z nich.

Jen je nechme, ať se těší, do voleb je ještě sedm měsíců a mnohým voličům se ještě rozbřeskne, zjistí, co by nás všechny tady následně čekalo.

Děs a běs, hrůza beztak že by se o ta koryta velká, krmelce napěchované, porvali jak koně, neznajíc v tom lítém boji bratra. Ale to, naštěstí, nehrozí.

Ani novodobá Národní Fronta AntiBabiš vám nepomůže, vy političtí gauneři.

 

 

 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Fagan

Souhlasí s Vámi paní Chrasteková, Přece jen potřeba připomenout, že volby se konají až za půl roku a piráti se odkopou tak, že po nich ani pes neštěkne.  Přesto si představme, že by se do PS dostaly koalice pirátů a ods, tedy 7 straniček. To by byla vláda, jak vystřižená z partesu. Vidíme co se děje po roku vlády koalice 4 stran na Slovensku. Ano, Slovensko příklad toho, jak dopadají koalice s více stranami než 3. Pamatujeme si také, že kdysi i u nás vládli 4 strany a už po nich nezbyl ani smrad.