Návrh pro klimaděti

obrazek
17.3.2019 08:34
Po celém světě protestují studenti proti klimatické změně. Český organizátor Petr Doubravský: "politici by měli přijít s návrhy, co s tím.." Marná snaha' Globalisté věděli, že je potřebují rozdráždit, a přesvědčili je, že na zásadní a hluboké změny v chování lidstva mají pouhých 12 let. Což oni loutkovitě opakují. Ale nemakají. (Jen Zelení si mnou ruce, že je chytli na těžební limity dolu Bílina a že budou mít lacino dorost.) Co na tom, že i zakladatel Greenpeace se vyjádřil, že hoax klimatické změny protlačují zkorumpovaní vědci a že OSN jedná o chemtrailsování a že již existují metody vychytávání CO2 ze vzduchu, i tyto nevinné děti si nedokáží vybavit, co se naučily ve druhé třídě: problém uvolňování CO2, jenž se uvolňuje i spalováním těch odpadků, jež jste po sobě tak hanebně po demonstraci zanechaly, řeší fotosyntéza, jež vzdušný uhlík pohřbívá, do listů., plodů, dřeva a posléze do humusu. . Proto by vám nemělo být jedno, co se děje s plícemi Země. (obrtázek je z německé demonstrace od Bettiny Ambrosch).. Připomínám stávkujícícm, že pokud něco chtějí udělat pro přírodu, gak Svaz českých ocbnránců přírody hledá průběžně a na pořád 3000 dobrovolníků.

1.) Jde totiž o to, že nový brazilský prezident Bolsonaro si naplánoval, že prodá Amazonii těžařům a zemědělců,m, a do Amazonie již vtrhi ozbrojení nájezdníci, kteří mají jeho podporu. Amazonie ztratila za posledních deset let rozhlohu milionu fotbalových hřišŤ, a Bolsonaro to akceleruje. https://www.smithsonianmag.com/science-nature/amazon-has-lost-more-ten-million-football-fields-forest-decade-180973879/ za měsíc vykáceli čtyři Prahy: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/za-mesic-vykaceli-ctyri-prahy-prezident-rekordnim-tempem-drancuje-amazonsky-prales-77012

Jde o to, že Borneo a další čáti Indonésie se odlesňují kvůli farmám na palmový olej. Ne, farmy není totéž jako prales, v pralese je vzrostných pater několik,  mnoho, na farmě jen jedno. A odlesňuje se i jinde - právě kácí 50 000 hektarůdeštného pralesa v Kamerunu, kupř: https://greenworldwarriors.com/2019/02/04/55-000-ha-of-african-rainforest-is-cut-down-right-now-in-cameroon/? nebo v Mexiku: https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/mexiko-hodla-promenit-smaragdovy-klenot-pralesy-statu-campeche-za-palmovy-olej

A to nemluvíme o tom živém, co je s těmito biotopy spojeno. 

Dosud nikdy nebylo vhodné a přínoné uvalovat na nějakou zemi sankce, až teď a sice ne na import, ale na export. 

 Proto pište: 

papežovi - protože má v Latinské Americe velké slovo: 

Suia Santita Francesco

Casa Santa Maria 00120

Citta del Vaticano

Onorevole Francesco,

La prego/ preghiamo di non tacere  ma parlare e trattare.  Bolsonaro vuole vendere Amasonia alle corporazioni minatorie ed agricoltoraqli, in Amasonie gia invadoni forze armaae con supporto di Bolsonaro, che sta preparando un genocidio ai non-cristiani. Al Amasonia va bene in mani di tribu naturali, né in mani di catolici né di evangelici, per favore, invita Bolsonaro a Vaticano e us con piena forza Motu Proprio.  E per favore annuncia inziativa di sanzioni di exsportazioni di paese Braslia e Indonesia,dove anche vengono foresti distrutti.Si tratta di pulmoni di Terra. Con auguri di successo

sincero/sincera/sinceri

podpis. 

///Ctihodný Františku, prosím/prosíme Vás nemlčte, ale mluvte a jednejte,  Bolsonaro che rozprodat Amazonii konzorciím těžaů a změdělsců, dokonce již do amazonie vtrhli ozbrojenci s jeho podporou, Bolsonarto připravuje genocidu nekřesťanů. Amazonii je dobře v ruklou přírodních kmenů, nikoliv katolíků ani protesttantů . Prosím, pozvěte Bolsonare do Vatikánu a využijte plné síly Motu Propria. A prosím, zahajte iniciativu za uvalování snakcí na export proti Brazílii a Indonéezii, kde také dochází k ničení pralesů. Jde o plíce země. S přáním úspěchu upřímný/upřímná/upřímní XY. 

Napište o inciativě uvalování sankcí na ministerstva, předsedovi vlády, na čínské velvyslanectví a ostatním skupinám klima studentů ve světě

2.) A pokud chcete další podněty, prosaďte biodegradovatelné plasty z konopí. Ať se nepřetěžují spalovny. A zasaďte se o ekopopelnice ke každému domu. (A také  ekopopelnice na textil a kovy, spolu s popelnicemi na  sklo mohou být společné pro několik domů. Spalovny také produkují CO2!! (Jak jsem se ale dozvěděla, v EU se kotuje pouze fosilní uhlík, měřeno podle C14, jako kdyby CO2 bylo škodlivé jen z uhlí!)

3.) Máte-li více elánu, pusťte se do sázení stromů po kůrovcové kalamitě. A nejen na dosavadní lesní plochy, zasaďte se o nevyčlenování půdy pro stavební účely.(solární panely patří nad pakoviště, ne na pole!!!). .Anebo prosaďte zalesňovací drony, na velkých plocháích vysadí stromy rychleji: https://www.geek.com/tech/reforestation-drones-can-plant-100k-trees-in-an-hour-1729318/?fbclid=IwAR36P3chsT0uOUeiTG2xLAeBYmoMOtfZbvyrtkMVqRQunhFCSk1XxZYwz_0 a zalesněná krajina má také jiné mikroklima -  a to ovlivňuje klima celkové: https://iuhli.cz/hysterie-kolem-co2-jen-omyl-nebo-podvod/

4.) Pak totiž teprve budete platní a ne ve vleku zneužití globální mcí, které nerozumíte. Na západ od vás místo uhlí spalují peltky z tropických bambusových farem, za  které se platí zničením všeho živého původního biotopu. . Regulovat přenosovou soustavu zatím bez nejpružnějšího regulačního prvku, jímž  jsou tepelné elektrárny, nejde. A Česko prostě reguluje i sítě zahraniční, díky propojenosti. Ano, uhlí je příliš drahocenná surovina, než aby se jím jen topilo. A zapomeňte na fotovoltaiku - jiri Satanek: Vzal jsem pro výpočet hodnotu 1.5MWh na 1m2 panelu, výměnu baterii etc. v průběhu let jsem zanedbal. Předpokládal jsem 1MWh na m2 rok toku solární energie (hodnota běžně používaná proponenty fotovoltaiky a imho víceméně správná). Účinnost přeměny jsem počítal 12% (uvedu hodnoty i pro 15 i 20% ačkoliv tuto účinnost považuji v praxi za nereálnou). 12% energetická návratnost 12,5 let , 15% 10 let, 20% 7,5 let. Taková cimrmanovská baterie. A to jsem ani nezapočítal náklady na likvidaci.  teď se začínají likvidovat instalace,  takže bych těch 20 let považoval za maximum. V takovém případě je už krajně nevhodné zanedbat výměnu baterii ( cca každých 5 let) a zároveň zde samozřejmě (snad!) máme zastarání technologie. Každým rokem spadne účinnost o 1%. Fotovoltaika je neuvěřitelná drzost.

5.) Jestli chcete prosazopvat elektromobilitu (jsou ale lepší řešení, stlačený vzduch, voda)  můžete zkusit prosadit můj zlepšovák elektromobility - vyměnitelné baterie dobíjené, když je noc, nebo eletkřiny přebytek, distribuované u původních benzínek. Jednoho (nebo jen několika)  univerzálního celosvětového typu. Ale: 47 výletních lodí znečišťuje planetu více, než všechna auta v Evropě: https://magazin1.sk/47-vyletnych-lodi-znecistuje-planetu-viac-ako-vsetky-auta-v-europe/

6.) No, a kdyby měla ČR  monetární suverenitu a vlastní banky, nebyl by pro ni probklém, koupit licenci na výrobu auta airpod (eolo) , jež jezdí na lepší pohon, než je elektřina, na stlačený vzduch! S náklady 0,77 eur/100 km) už proto, že nejnovější studie dokazuje, že elektromobly škodí více, než auta na spalovací motor. viz link v blogu níže. 

7.) Věnujte se také problému 5G' Město Brusel si tuto technologii zakázalo. 

8.) Zasaďte se za biodegradovatelné plasty z konopí!

9.) ZasaĎte se o ekologickou, resp. eko-sociální daň napomájhající růstu HNP, posilující soběstačnost a snižující množství přesunhů zboží po zeměkouli. ' Viz blog.

Prosím, nevšímejte si, že plán OSN rozpračovat aerosoly ve stratosféře za účelem zastiňování slunce kryjí vědci v Harvardu,není tgo poprvé,kdy Harvard kryje ryzí eugeniku, v letech 1946-1956 zneužil mentálně postižené děti na státní škole Fernald State School v Massachusetts, kdy je bez jejich i rodičovsklého svolení ozařovali radioaktivními izotopy. kdy  dětem nakukali, že jsou členy "vědeckého klubu." Harvardská univerzita tehdyexperiment vedla a sponozorván byl Quaker Oats. 

10. Zapomeňte na elektromobily, jediné ekologické řešení jsou auta na stlačený vzduch) hledej zde EOLO a Pojedou bez šťávy? - věnovaný elektromobilitě)- 

11. Odpusťe si už jednou takové přešlapy, jaké jste udělali tomuto člověku, který je daněn solární daní, ačkoliv sám vyrábí solární elektrickou energii: https://www.healthyfoodhouse.com/man-asks-valid-question-why-am-i-taxed-on-the-solar-energy-that-i-generate-myself/?fbclid=IwAR1Su__7p_F3cA-IN_BVfawEic2Jhifwpl9-5yMuEoSloQp_dWnjD8PfHKs) nebot oto: Ivana Galambošová Dnes som čítala článok že na výrobu jedného papierového sáčku treba 4x viac energie ako na igelitový.https://www.hlavnespravy.sk/ustup-plastovych-obalov-obchodoch-doplaca-nedomysleny-kontext/2028281?

12) zapomeňte na to, že büdete opouštět nevyužité doby a zabírat stále novou a novou ornou půdu pro stavbu nanicovatých montoven. 

Moje argumenty pro pojašené děti rozšiřuje Jan Polanecký: https://pravyprostor.cz/studenti-jako-uzitecni-idioti-eko-propagandy/?

a Petr Tomek:"Pravda o klimatu? Podělali jsme to před více než 30 lety. Pokud bychom vážně chtěli snížit emise oxidu uhličitého třeba z dopravy více než o polovinu, dávno jsme to mohli udělat. Stačilo by přestavět několik největších zaoceánských lodí na jaderný pohon.Podobně kdybychom chtěli snížit emise z průmyslu, stačilo by jeho část připojit na jaderné elektrárny. 

Pokud bychom to mysleli vážně s obnovitelnou energií, mohli jsme už dávno využívat pouště v obou Amerikách a v Asii (tam se nebojuje na rozdíl od Sahary) a stavět námořní solární elektrárny. Ani tak bychom se ale bez jaderek neobešli. Jenže to jsme věděli už v osmdesátých letech. To není magie, to je matematika. Otázkou není "Proč jsme to neudělali?" - to celkem dobře víme - ale "Proč to neuděláme ani teď?". Možná proto, že stávky za klima jsou zároveň stavkami proti řešení. Zavírání jaderných elektráren reálně hrozí prudkým zvýšením produkce skleníkových plynů, ne jeho snížením."

A co teprve Jevonsův paradox, který říká, že čím účinnější výroba energie, tím větší její spotřeba:  https://www.info.cz/svet/cech-chce-zalovat-eu-kvuli-popirani-takzvaneho-jevonsova-paradoxu-43225.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu&fbclid=IwAR17gYZcAsI1wALhQKQOzRG2e6HDDllHbmel9Bp5D7enDGSPPoJRmcOR0TI

Co klimaděti vůbec neřeší, je biodiverita a přemnožení škůdci - řeší například ornitologie a v ěda o objživelnících: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/premnozeni-kurovec-hrabosi-klistata-portugalsti-slimaci-ornitologie

P.S: Řečené jke doloženo v blozích: 

hledej na konci  zakladatel Green peace o hoaxu s klimazměnoui http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/vyznamna-matematicka-chyba-se-stala-zakladem-nejcitovanejsi-studie-o-ledu

hledej na konci OSN jedná o chemtrails  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/chemtrails-jiz-nejsou-konspiraci

hledej na konci invaze ozbrojenců s podporou Bolsonara  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/brazilii-cekaji-krute-casy

konopné plasty http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/biodegradovatelne-plasty-z-konopi

Motu Proprio   ttp://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/papez-frantisek-podepsal-zakon-nejvyssi-pravni-formy-na-planete-motu-propria

Poletky z bambusových frem  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/peletkovy-podraz-konopny-program

A jako bonus o elektromobilitě: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/pojedou-bez-stavy

tady je jeden způsob toho vychytávání CO2:pseudofosilní palivo a líh:  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/ropa-na-kube-cyvoj-fosilnich-paliv-firmou-audi

a tady třetíá -umělá fotosyntéza hledej někde u konce : http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/nekolik-zasadnich-vynalezu-i: 

A 5G: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/brusel-rekl-5g-ne

plasty z konopí: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/biodegradovatelne-plasty-z-konopi

ekodaň: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/chytra-dan-vratit-imperiu-uder

Blog byl patgrně napsán zbytečně, Petr Doubravský Parlamentní listy prostě nečte. 

Historie zelené kampaně rozjeté šestnáctiletou  Švédkou: http://blog.aktualne.cz/blogy/petr-robejsek.php?itemid=33620&fbclid=IwAR1gb5SLYgJYoWtuAKOvqxY4Nf_37aXScrUUp-pi2KyGULpkAVQ7cJcBRXE

Jaroslav Dvořák ke spalovnám: Z pohledu systému emisních povolenek je spalovna odpadů považována za tzv. bezemisní. Emise fosilního CO2 tvoří podle staršího německého výzkumu zhruba polovinu emitovaného CO2 ze spalovny. Co se týče výkupu elektrické energie, je v případě spalování směsných komunálních odpadů v ČR počítáno, že 60% energie je z opdpadní biomasy, což zřejmě není dnes správně. Čili ano, existují dva druhy CO2, fosilní je hlavně z plastu a ostatní je z biomasy, dřeva, papíru. Pozná se to podle podílu izotopu 14C. Ale obojí jsou CO2  a obojí jsou závadné.

Od přátel: "V přednášce Jan Pokorný poukazuje na vliv vegetace na globální oteplování a vysychání krajiny. Je škoda, že takovéto přednášky nejsou vidět na veřejnoprávní televizi. Jan Pokorný poukázal například na to, že spalováním biomasy získáme ze sluneční energie pouze 0,5 % a její přínos je pro ekologii minimální.https://www.youtube.com/watch?v=AEtepYuvwyk"

? This is written by Snow Falcon
I don't often say here what is on my mind. Today, I see friends I care about posting 'Extinction Rebellion'...they care about wildlife. I care too. I went to University because of that - to study eco
logy and then later - anthropology. I have spent fifty years actively devoted to protecting wildlife. I have written three books on the subject, founded and helped to found the Political Ecology Research Group in Oxford, the Wildland Network in Britain, the Wildland Research Institute at Leeds University, and the Welsh Wildland Foundation. I am currently a board member of the Environmental Studies Institute, in California and the Institute for Life-based Archtitecture in Germany. I have worked as an advisor to Greenpeace as well as my own government, several foreign governments, the EU and the UN. I am still active. For goodness, sake, listen to me!

1. Climate Change is NOT the biggest threat to wildlife - it is habitat loss due to 'development (logging, ranching, mining, biofuels', driven by population growth and consumerism as well as a now global addiction to eating meat;
2. All studies of species loss due to climate change have found equivocal results - minor changes, and always winners as well as losers - I know, I have all of the studies to hand;
3. You are being 'suckered' to think 'decarbonisation' solves ANY of the wildlife problems - in fact, I studied climate change science intensively because renewable energy policy threatens wildlife on a very large scale;
4. Rebellion? What...when you plead with the system to re-organise its energy supplies? That is 'rebellion'? The system will be glad to help - it is jobs for the boys paid for by massive subsidies. Carbon credits flood in to the nuclear industry - its new reactors can't be built without them. You will multiply EU and UN bureaucracy and enrich the IMF - and not alter what the climate does one jot.
5. But 97% of scientists can't be wrong! Oh yes, they can. They were dead wrong about X-raying pregnant women; about disposing of CFCs to the atmosphere and PCBs to the oceans; ONE woman fought the science battle on low-level radiation and she died without any honours;
6. That consensus is rubbish anyway - it is a media creation and you are being mis-led by journalists who helped to create it - it exists only among computer modelers and the one thing they do not incorporate is an ever active natural CYCLE of one thousand years - and it is peaking NOW;
7. Carbon dioxide does not have the power to drive climate - it never did, and the 'tipping point' clarion scare completely misunderstands the climate system;
8. I wrote a book on this nearly ten years ago, but I did not stop there. I returned to ESI and collaborated with my long-term colleague, Jackson Davis - professor of marine science at the University of California. He WROTE the first draft of the Kyoto Protocol. He helped set up the Framework Convention of which the Paris Agreement is the latest manifestation. He now sees that he also was misled - he never checked the computer models against real world data;
9. In 2010, George Monbiot refused to debate any of this with me - as an established environmentalists and the only 'green' to challenge that consensus - he had a best-seller interest in the 97% fiction - and stated he would only debate with me when I had published in the climate science literature. This year, Jackson and I did just that. Our papers are among the most downloaded in recent history; we have been invited onto editorial boards and to be 'distinguished' speakers at science conferences. Your 'leader' would not last two minutes in a real science debate;
10. The climate science world is ALREADY backtracking and covering its ass in the process - CO2 is already accepted as only capable of causing HALF the warming - and then only if you ignore the peaking of several natural cycles from 1980-2016. In my considered opinion - and I am now considered by some journals who invite me to write as an expert in climate science, CO2 can account for only about 25% of the warming (and that is being generous to the modelers - it could be less);
11. Thus, when you hand over to the bureaucrats and technocrats to solve the problem, they can at best deal with 12.5% of the driving force - and at huge cost to landscape, community, indigenous people and wildlife;
13. And lastly - wake the fuck up to this mi
asma of fear-base campaigning - where rationality is abandoned, along with sustained effective political action, a fear that leaves you easily manipulated and out-manoeuvred. Governments need to be challenged, and consumers educated and regulated - there is a lot of work to be done - cut the slogans and sound-bites and get real, please.
By my friend Snow Falcon.

Peter Taylor: Thanks everyone for your patience. I am back at my desk and will write in the next few days. Just to say now that of course I am deeply concerned about all the sustainability issues, but my ultimate concern is that all of these very real issues of biodiversity loss, food and water supplies, pollution, population growth.....are being collapsed into one simple message that is 'do something about climate change'. This is a hi-jack by the alarmist climate brigade. The danger is that nothing else gets acted upon. And in any case, the requested 'action' is either not specified, or so stupidly naive as to be counter-productive - eg zero carbon emissions by 2025!!!

Debatní klubh ke klimatické krizi /Petr Havel a Tomáš Ouhel): http://www.nwoo.org/2019/10/18/petr-havel-tomas-ouhel-klimaticka-krize-debatni-klub/

Oldřich Lukáš píše Gretě Thunbergové: „Představ si, že zcela ignorují, že v atmosféře je 78 procent dusíku, 21 procent kyslíku a jedno procento ostatních plynů, z toho CO2 plných 0,04 %. A že za posledních 100 let stoupl jeho podíl z 0,03 na závratných 0,043 procent! Když si z toho odečteme produkci požárů (Brazílie, Sibiř, Kalifornie, Afrika), sopek (vč. podmořských), má člověk na svědomí za oněch sto let vzestup podílu CO2 možná až o celou jednu setinu procenta! Přitom teprve zdvojnásobení celkové koncentrace tohoto plynu by vedlo k oteplení atmosféry o jeden stupeň Celsia. Teprve teď plně vidím celý smysl obrovského humbuku kolem snižování produkce CO2. Nebýt tebe, nikdy bych tu hrůzu nespatřil,“ https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sebrali-ti-detstvi-Musela-jsi-tezce-pracovat-zneuzivali-te-umirala-jsi-hlady-Cesky-politik-napsal-dopis-Grete-Hodne-pikantni-601103?fbclid=IwAR0d-UgdaL6Yct4XpbHV9GWTt4V5sED9VJt7Txy4EJEAjL6nSo-4fyt_fqA

 

17.11.2019 Pavlína Nytrová: Skvělá odpověď novináře ze Sky News Australia mladým "klimatickým demonstrantům":

Jste první generací, která si vyžádala klimatizaci do každé třídy ve škole; školní úkoly děláte na počítači a televizi máte doma v každé místnosti. Celý den používáte elektronické přístroje, a místo abyste šli do školy pěšky, necháváte se vozit v osobních autech rodiči až ke škole, případně veřejnou dopravou.
Jste generací s největší spotřebou zboží vůbec v celé lidské historii: Neustále kupujete nové oblečení podle poslední módy, abyste byli "in", skromnější spolužáky nazýváte pohrdlivě "sockami"... Svátky slavíte petardami a nadšeně fandíte ohňostrojům devastujícím ovzduší ... Vaše protesty jsou ohlašovány a organizovány přes počítače, na sociálních sítích přes internet.
Omladino, vypněte klimatizaci a počítače, jděte do školy pěkně po svých, nechte doma mobilní telefony, ke získání informací si přečtěte knížku, místo nápojů z PET lahví pijte vodu z kohoutku a místo kupovaní návykových blafů v kiosku si sami udělejte doma obložený chleba!
Je jasné, že nic z toho nedokážete: Jste generací egoistů, nevychovanců, pohodlných spratků, ochotně manipulovatelných lidmi, kteří vás zneužívají a tvrdí vám, že prosazují vznešenou ideu ... A přitom si sami bez ohledu na životní prostředí žijí v marnotratném luxusu. Kdyby vás nebolelo přemýšlet, pochopili byste, že tito manipulátoři podvodně "hlásají vodu, zatím co sami pijí víno" ... Probuďte se a zavřete zobák! Především se napřed řádně informujte o realitě a zamyslete se nad staletími potvrzenými zákony přírody, než začnete protestovat! Nebo jde jen o to ulejt se ze školy?

 

A propos, v Německu se rozhořela válka proti větrníkům: https://kechlibar.net/2019/11/20/boj-proti-vetrnym-mlynum/?fbclid=IwAR0hLdDKZHQUHx_O8Js0n2h2SBHcEFH7QfzNivBSly94meRcT99NKREN660

22.11.2019 Ostatně, odlesňování vede i k šíření nebezpečných nemocí, odsud nebezpečné viry Nipah a Lassa a odsud šíření malárie a lymské boreliozy.  Vědci se obávají, co ještě by mohlo vylézt! https://www.nationalgeographic.com/science/2019/11/deforestation-leading-to-more-infectious-diseases-in-humans/?fbclid=IwAR3X_FIeJ17Rgvg0xsJ8ZHJtrqu3v45AzIv0_iiYkkcLl3uk2TyKCy6YJZE

Profesor Peter Staněk o paměti krajiny a člověku: https://www.youtube.com/watch?v=og0sz6L_6Lk&feature=share&fbclid=IwAR0mjh1HiqRfD5lnUffTgw8PmJQyTyfLF42BrGJGmsmXGPNg9__yur4t8GE a o bezpečnostních protokolech života na zemi ve videu MY ze 6.12.2019 -1.díl

Jak daleko klimatologové došli? 11 000 expertů navrhlo jako finální řešní globálního oteplování vyvraždění miliard lidí: https://www.intellihub.com/11000-experts-propose-killing-billions-of-people-as-final-solution-to-global-warming/?

 

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!
Klíčová slova: klimatická změna

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

   Na jedné straně se jeví více než potěšitelné, že studentská mládež vyrazila demonstrovat do ulic ohledně ochrany  ŽP, avšak na straně druhé  takové pouhopouhé demonstrace lze považovat za  poněkud opožděná prázdná gesta, k nimž více méně byla poněkud zmanipulována. Tedy po politicích požadují, aby se ochraně ŽP s plnou vervou věnovali, ale pouhým tlakem na ně toho moc nedocílí.  I dříve měli studenti možnost se do ochrany přírody zapojit, ovšem jejich masové zapojení do této pozitivní činnosti nebylo navenek moc zřejmé. Doufejme, že mládež se bude věnovat i té běžné ochranářské každodenní mravenčí práce v nějaké ekologické organizaci a rovněž se uskrovní ve svých nárocích na stupeň své dosahované životní úrovně. Několik příkladů: za tisíce Kč si kupují roztrhané rifle, namísto, aby donosili své již roztrhané, dokonce se jim ani moc nezavděčila ani současná vláda slevou z jízdného ve veřejné dopravě i k tomu měli nevhodné připomínky, dále musí mít další módní oblečení, nejnovější typy notebooků a jiné digi techniky, kdy vyhodí i přístroj, který funguje, ale není již nejmódnější. Stále dále zůstává záhadou proč zároveň neprotestují i proti růstu vojenského zbrojení, též aktuálně pro lidstvo životně nebezpečnému faktoru. Nelze se ani ubránit dojmu, že v ČR pak tyto protesty vlastně představují takový trenink, před letošními podzimními shromážděními na oslavu kulatého výročí VLSR a podporu pražské i jiných kaváren.

   Též si neodpustím uštěpačnou poznámku vůči mnohým novinářským i jiným posluhovačům nám vládnoucího imperialistického režimu, kteří mimo stále tvrdí, že chemtrails a jiný geoinženýring představují pouhopouhé konspirační teorie. Jakoby nebyly činěna opatření k rozprašování rúzných částic do strartosféry,  tu k vyvolení deště, tu k ochlazení atmosféry, popřípadě zemského povrchu, respektive další podobná magalomanská opatření.