Nebezpečná bezdrátová 5G technologie - zdrojář #Stop5G

obrazek
4.11.2018 18:09
Jde o technologii bezdrátového přenosu páté generace a 5GHz. Při tom již dnešní wifinky způsobují u krysek rakovinu. Lze se obávat celé řady zdravotních postižení čloěka, ba spíše, je zde podezření, že jde o rafinovanoou konspiraci za účelem vyhubení části lidstva. Té části, jež opakovaně prokazuje svou neschopnost prosadit ve vládnutí národů zájmy lidí. Aneb rychlejší stahování, rychlejší uvaření tkání, rychlejší rakovina, rychlejší genocida. Motto: má-li být 5G technologie biologickou zbraní, není divu, že se pověřeným autoritám nechce do studia biologických účinků! Pro spouštění alarmu se prosím, obracejte na zdravotní výbor BIS.

překlad google!! 

Co je 5G: https://cs.wikipedia.org/wiki/5G  u nás očekávané spuštění sítí 2020, plný komerční provoz 2022. V USA a Asii dříve. 

Při Haagském experimentu s 5G zemřely stovky ptáků.  originál: https://jdreport.com/5g-experimenten-den-haag-honderden-vogels-vallen-massaal-dood-uit-de-bomen/ anglicky: https://www.facebook.com/notes/john-kuhles/hundreds-birds-dead-during-5g-experiment-in-the-hague-the-netherlands/10156899168369885/ předmluva: "Leda že by všichni dostali infarkt selhání se zdravým tělem? - jiank žádné známky viru, žádné bakteriální infekce, zdravá krev, žádné jedy, atd. Atd. Jediné rozumné vysvětlení, které zbývá, je, že mikrovlny mají účinek na srdíčka ptáků! ... Silně rezonuje s některými mikrovlnými pulsy (miliony za sekundu!), U kterých lze prokázat, že mají biologické účinky na orgány! ... Tady se nevy mluvíme! ... Někteří lidé předpokládají, že mikrovlnné trouby při nižším příkonu "nemohou ublížit", protože "to vás nevaří" ... to je velmi chybná "logika" - je to to, co někteří chtějí opakovat znovu a znovu! ... hledejte v google scholar biologické efekty neionizačních mikrovln a buďte připraveni, že budete šokováni, jak ohromně hloupé je skutečně věřit slepě tzv. "odborníkům" a "orgánům" FCC, Telecom & Wireless - průmyslové propagandě!"

a "Asi před týdnem se našlo mnoho mrtvých ptáků, kteří spontánně padli v parku v Haagu, všichni doufali, že to bude jednorázová událost. Bohužel ....Nyní znovu bylo nalezeno velké množství mrtvých špačků:Týden po posledních masivních smrtí ptáků v Huijgensparku v Haagu byly znovu nalezeny desítky mrtvých špačků. Zvířecí ambulance mluví o nejméně 150 nových ptácích. To dává dohromadyí počet obětí  297.Opět stejný příběh: nikdo netuší, co by mohlo být příčinou této náhlé smrti ptáků. Dokud neuvidíš, co se stalo minulý týden, když ti ptáci padli. Na rohu podkovy na střeše telecenteru HS je vidět nový stožár 5G, nízko na střeše. Byla provedena zkouška v souvislosti s nizozemskou železniční stanicí, aby se zjistila, jak velký rozsah je a zda na stanici a kolem ní nenastane žádné škodlivé zařízení. Okamžitě poté padli ptáci masivně ze stromů. A zdálo se, že kachny, které plávaly na nemocném Panenském nábřeží, také velmi divně reagovaly. Jako kdyby současně dávalyi hlavu pod vodou, aby unikly záření a některé chtěyi odletět a přistát na ulici nebo v kanálu.

Téměř ve stejnou dobu, kdy tato zvířata zemřou mrtvá, v blízkosti stanice Holland Spoor je testována s 5G vysílačem.

Další informace o tomto testu 5G minulý týden:

Do této doby (30-10-2018) jsme obdrželi další informace. Ptáci, kteří hromadně uhynullí, byli oběťmi experimentu, který se uskutečnil v těchto dnech v Haagu, kde bylo testováno RF záření s maximální frekvencí 7,40 GHz. Tyto informace pocházejí z jednoho zdroje a pokud je to možné, měly by být také potvrzeno.

V tuto chvíli není jasné, zda byly opět provedeny testy s 5G stožáry přenosu, ale doposud všechno ukazuje jako nejpravděpodobnější příčinu ve směru 5G.

Dřív se objevily bláznivé události, jako například u krav v Loppersanu v Groningenu, kde byla testována také s 5G. Ale také, jak ve Švýcarsku úplné stádo krav se zhroutilo v rokli, když bylo testováno s 5G." zdroj: www.msn.com/nl-nl/nieuws/opmerkelijk/meer-dan-honderd-vogels-vallen-dood-uit-bomen-in-den-haag/ar-BBOV8d7

Takže s tímv vvvracením příičiny úmrtí ptáků v HAAGu se to má tak, že je nikdo neposlal na pitvu a tkáňové rozbory a analýzy pod mikroskopem, jen na toxikologii, zjistili, že snědli nějaké bobule, ty označili za jedovaté. Bylo by podivné, kdyby ptáci snědli výjimečně něco, co jim škodí a zrovna v dobu, kdy se dělá zkouška 7G. Je to jinak, ptáci snědli bobule, tkeré jedí normálně. Ale nikdo nedohlédl na to, aby byla přesně zjištěna příčina smrti. 

 

Oct. 26 2018
Mezitím však již došlo k první soudní při o 5G, kde lidé vyhráli, ale bude to jak hráškem na zeď, protože zpráva zcela zapadla: https://conspiracydailyupdate.com/2018/10/24/britains-first-5g-court-case-and-the-people-won/ resp. ten původní je https://www.smombiegate.org/britains-first-5g-court-case-and-the-people-won/ : předmluva: "Mark Steele, aktivista 5G, upozorňuje na nebezpečí utajení 5G Gateshead Council, kde si obyvatelé stěžují na zvýšené nemoci a rakovinu v postižené oblasti ..." "Existuje dostatek důkazů k závěru, že nová inteligentní pole 5G v horní části nových LED lampových sloupků vyzařují radiové frekvence třídy 1 a měla by být považována za nebezpečí pro veřejnost. Rada Gateshead neochotně vyvrátila jasné důkazy a vytvořila falešné obvinění z příspěvků na sociální média a tištěných letáků, které uvádějí, že Mark Steele šíří pavědu a že pole nejsou nebezpečné nebo 5G: .......U soudu žádný z důstojníků Rady neuměl vysvětlit, co je 5G; a jejich vedoucí vládní expert se odmítl zúčastnit soudního slyšení. Závěr soudce odmítl odmítnout Marka a prohlásil: "Veřejnost má právo vědět." (viz video)
Tajemná záležitost o zavedení čísla 5G v Gateshedu je oficiálně veřejného zájmu a bude považována za důležitý případ, kdy by ostatní lidé mohli začít používat rozhodnutí tohoto soudu k napadení jejich zastupitelů. Víme, že Surrey, Westminster a Luton mají všechny tyto toxické mikrovlnné EMF moduly nainstalované na svých nových LED osvětlovacích zařízeních. Nyní víme, že i když jsou tyto pole v současné době 2G, 3G nebo 4G, mohou být 5G povoleny tím, že namontuje "čočku", která "zaostří" frekvenci. Soudce prohlásil, že Mark Steele je důvěryhodným odborníkem a inženýrem na technologiích EMF a GSM, což dokazuje, že Gatesheadova Rada jsou zodpovědná za korupci, zavádějící veřejnost, zhoršovat lidi a pokoušet se zdiskreditovat Marka Steeleho a všechny ostatní, jako je Smombie Gate bojující proti 5G rollouts. Rada v současné době bojuje, více než 50% je téměř v úpadku, protože více než polovina jejich prostředků je vynaložena na zvýšení sociální péče pro dospělé, takže každý dodavatelský návrh s příslibem vyššího příjmu je neodolatelný. Společnosti společnosti Smart City přicházejí do Rady s úžasnými futuristickými prezentacemi, které popisují první krok, kterým je instalace infrastruktury 5G, tzn. Svítidla na ulicích a dálnicích.
Ve skutečnosti se na celém světě objevují vědecké důkazy, že EMF, RF, 3G, 4G, 5G, WiFI a WiGIG způsobují rakovinu, zabíjejí včely, vyhazují divokou zvěř a snižují kvalitu života lidí. To vše proto, že velké firmy říkají, že je to dobré pro lidi, a nadále nás zavádějí všechna nebezpečí nepřetržitého používání v těsné blízkosti a na kůži, natož to, co je skutečně 5G, což je účinná zbraň bojového pole. Víme, že Gateshead není jediná rada, která zavádí veřejnost o zavedení 5G a zdá se, že se to děje už několik let. Luton, Surrey a Westminster jsou dalšími společně se všemi radami, které instalují tato pole, která jsou instalována jednotlivými společnostmi (necháme vás, abyste dělali vlastní práci o tom, jak si myslíte, že tyto společnosti jsou!). Kdo platí za tyto 5G zavádění? Kdo dává souhlas jménem lidí? Kdo provedl výzkum pro zajištění bezpečnosti nové infrastruktury? Jak je obvyklé, tyto důležité otázky jsou zneužívány médii a příjemci k velkým obchodům. Ale oni brzy uvidí náš hněv, jako my teď toto rozhodnutí. Celý Hell se ve Velké Británii rozpadne a budeme bojovat za ně. Nenecháme se umlčet a nebudete záměrně otrávit naše tělo a naše těla rodiny s radiací třídy 1 - NEZSLAVUJEME. Mark Steele z https://www.saveusnow.org.uk to udělal velkou část svého života. Jsou to lidé jako Mark a všichni z vás, kteří se podílejí na změnách našeho života. Rozšiřte prosím slovo a kontaktujte nás, pokud budete chtít poradit, jak se obrátit na vaši radu. Budeme vyrábět jednoduchý balíček šablon, který můžete poslat na vaše rady velmi brzy. Následující 6 odkazů ve zdroji je dostatečným důkazem pro to, aby někdo přesvědčil, co se děje kolem nás bez našeho souhlasu. 1. Podívejte se na video důkaz toxických signálů 5G Gateshead: Videa nelegálního a nebezpečného 5G se objeví ve Velké Británii 2. 18 nových vědeckých studií: 18 Nové vědecké práce o elektrosmogu (září 2018) 3. 3D mapování pomocí WIFI a 5G: 3D mapování: Pravda za 2G 3G 4G 5G WIFI WIGIG 4. Plány rozšíření Midlands 5G: West Midlands se stane prvním rozsáhlým testem 5G v Velké Británii 5. Vypustenou firemní prezentaci o nebezpečích stožárů typu 5G: "V zemích s limity EMF výrazně pod mezinárodními vědeckými ICNIRPmi omezuje zavedení 5G sítí zásadním problémem.": ZPRÁVA: Důkaz od globálního telekomunikačního a infrastrukturního gigantu - 5G je nebezpečný 6. "5G deštník" Elon Musk, který je plánován pro pozemskou atmosféru bez našeho souhlasu: Elon Musk je 5G z kosmického projektu: Jeho největší bláznovství ještě?"
****
Telefonní aféra - údaje francouzské vlády ukazují, že mobilní telefony vystavují uživatele větším dávkám radiace, než výrobci deklarují: https://ehtrust.org/cell-phone-radiation-scandal-french-government-data-indicates-cell-phones-exposeconsumers-radiation-levels-higher-manufacturers-claim/?fbclid=IwAR1EC_Yx1s8rPNimpc_-Dfgxo_b3K_BTK-ZvUrcMR8x2BDsqphWVoJa5g-k
Zkušená doktroka svědčila během slyšení o legislativě malých stožárů 5G: ohledně poškození zdraví: https://www.collective-evolution.com/2018/10/26/veteran-md-drops-bombshell-at-michigans-5g-small-cell-tower-legislation-hearing/ "Fakta: Dr. Sharon Goldbergová, interní lékařka a profesorka, jí svědčí o nebezpečích elektromagnetického záření. Říká: "Bezdrátové záření má biologické účinky. Doba." Přemýšlejte: Jste si vědom nebezpečí záření 5G a 4G z našeho internetu, mobilních telefonů a počítačů? Co děláte pro zmírnění těchto účinků? Máte omezené expozice těmto položkám během dne? 5G je nová technologie, která se v současné době zavádí a stále probíhá proces implementace v mnoha oblastech. Přinese bezdrátové datové a internetové připojení ke světu. Nedávný výzkum však ukázal velký důvod k obavám, pokud jde o vystavení elektromagnetickému záření, a to nejen o 5G, ale o všech zdrojích tohoto záření, které nás obklopují, od našich bezdrátových zařízení, bezdrátových směrovačů, věží mobilních telefonů a dalších. Výzkum také ukázal, že stejné frekvence používané ministerstvem obrany v zbraních na kontrolu davů tvoří ve skutečnosti základ 5G sítě. A nejen to, vidíme silné vazby na rakovinu, abnormality v mozku a řadu dalších zdravotních problémů souvisejících s těmito novými technologiemi. Tyto zdravotní důvody jsou přesně důvodem, proč je tento typ technologie zcela zakázán v nemocničních školkách a základní škole v několika evropských zemích." "Níže je video doktorky Sharon Goldberga, interní lékařky, bývalé lékařky a profesorky akademičky s více než dvěma desetiletími v oboru. Podává svědectví ohledně elektromagnetického záření, stejně jako 5G a dává jasně najevo, že zde existuje vážný problém. Průmyslová sponzorovaná legislativa v oblasti bezdrátové infrastruktury 5G nedávno prošla Michigan House Energy Policy Committee s hlasem 15 až 4. Bezdrátové záření má biologické účinky. Doba. To už není předmětem debaty, když se podíváte na PubMed a na odbornou literaturu. Tyto účinky jsou vidět ve všech životních formách; rostliny, zvířata, hmyz, mikroby. U lidí máme nyní jasné důkazy o rakovině: neexistuje žádná otázka Máme důkazy o poškození DNA, kardiomyopatii, což je předchůdce městnavého srdečního selhání, neuropsychiatrické účinky ... 5G je nevyzkoušená aplikace technologie, o které víme, že je škodlivá; známe to z vědy. U akademických pracovníků se to nazývá výzkum lidských subjektů. "- Goldberg" "Je povzbudivé vidět obrovské množství povědomí o této problematice. Vedle všech vědců, kteří se na toto téma zaměřují a rozšiřují, je třeba, aby lékaři začali zvyšovat hlas a pokračovat v jejich vzdělávání nad rámec lékařského vzdělání, pokud jde o nebezpečí EMF. Dr. Martin Blank, Ph.D., z Katedry fyziologie a buněčné biofyziky na Kolumbijské univerzitě, se připojil ke skupině vědců z celého světa, kteří mezinárodní výzvu adresují OSN o nebezpečích spojených s užíváním elektromagnetické emise, jako jsou mobilní telefony a Wi-Fi. On a stovky dalších vědců po celém světě v současné době podávají petici k OSN a jsou už nějakou dobu, pokud jde o nebezpečí spojená s těmito zařízeními. "Tím, že je to bezútěšně, poškozují živé buňky v našem těle a předčasně zabíjejí mnoho z nás" (zdroj) Dr. Aseem Malhotra, například známý doktor v Británii, který měl v nedávné době před Evropským parlamentem několik slov, které se týkají moderního vzdělávání a všeobecných vědních znalostí. Je jedním z mnoha, kteří se stále objevují a mluví. Věří, že lékařská výchova je ve stavu "úplného selhání systému", což způsobuje "epidemii dezinformovaných lékařů". Takže se musíme zeptat, se známými důsledky pro zdraví, proč a jak tyto společnosti dovolí zavádět tyto technologie, aniž by byly řešeny odpovídající bezpečnostní problémy? Je to skoro jako kdybychom byli součástí jednoho masivního experimentu, pokud jde o to, jak nás tyto technologie ovlivní. Odborníci v této oblasti ji porovnávají s tabákem, který byl jednou považován za naprosto bezpečný, a to navzdory tomu, že společnosti věděly, že tomu tak není. Chceme tento proces opakovat? Napsali jsme několik článků o tomto tématu, které jsou mnohem podrobnější a obsahují celou vědu. Zde můžete získat přístup. Můžete získat přístup k stovkám těchto vědeckých článků a přečíst si zde další informace, stačí kliknout na vědeckou sekci a pod každou kapitolou existují odkazy přímo na výzkum. Pokud klepnete na rozbalovací kartu, objeví se seznam vědeckých odkazů jako dokumentace. Řešení Existuje několik řešení pro snížení expozice záření EMF. Mohli byste mít doma domácí kabelové připojení, což je skutečně rychlejší. Můžete odpojit vaše zařízení před spaním, můžete zakoupit oděvy chráněné elektromagnetickým zářením od několika poskytovatelů. Můžete si také zakoupit malá zařízení, která se nacházejí přímo v telefonu, která pomáhají chránit před tímto zářením. Proveďte svůj výzkum "zařízení pro ochranu EMF", abyste zjistili, co pro vás funguje. Můžete také zmírnit některé účinky tím, že žijete zdravějším způsobem života. To zahrnuje dietu, přírodní expozici, omezení obrazovky a telefonního času a další wellness postupy. Také Je důležité si uvědomit, že existují řešení, zde se nemusíte bát, a vzhledem k výše uvedeným informacím a vědomí těla mysli a těla existují vždy změny, které můžete snížit, abyste snížili expozici EMP. Až to řekneme, měli bychom stále mluvit a mluvit o této záležitosti kdykoli a kdekoli. Pozornost nikdy neublíží.
"
Video: jaký je rozdíl mezi vysokonapěťovými sloupy a mobilními telefony? : https://www.youtube.com/watch?v=iEgoS_U5sEU&feature=share

sympřomy zdravotního poškzoení wifi: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=168836924068583&set=gm.562486317519861&type=3&theater&ifg=1 

A další varování vědců  a lékařů před účiny 5G pole: https://templeton01436.blogspot.com/2018/04/scientists-and-doctors-warn-of.html?fbclid=IwAR3I44JmGQlcNow3wAB9dbFCSehe8lC4HruZuemUt-ProdKzvZ8a8LIRR-s

více zpráv o 5G - demonsttace, účinky 5G satelitů na oteplování aj.: http://stop5g.whynotnews.eu/?fbclid=IwAR2yrsp2oKsu1F2J9zm0uXd5Toec2Ca1A8QHqtcNOISXG0MYdEsdoZNXaGY

Doporučené a sovuisející: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/john-muthukat-biosfera-technosfera

bokem: 

Kdybych byla konspirační teoretik, tak přidám ještě informace, že technologie a její rozjezd je záležitostí Izraele. Video: co by izraelská lobby nerada viděla, kdybyste viděli: https://electronicintifada.net/content/watch-film-israel-lobby-didnt-want-you-see/25876?fbclid=IwAR0-N_VgSNfKj3O-mrFpOrGfPfbYdFnClnjiCGCY3lzz_3bQ13G6D5uxNsQ

iPhne Applu 5G používá pásmo o exetrémně vysokých frekvencích, něco jako zbraň mířené energie: https://www.aircrap.org/2018/11/06/apples-5g-iphone-to-use-extremely-high-frequency-band-same-as-directed-energy-weapon/

Senior vědec z DARPA (americká zbrojařská společnost) varuje před šířením smrtících útoků z mikrovlných věží: https://www.thecommonsenseshow.com/senior-darpa-scientist-warns-of-widespread-lethal-attacks-upon-the-public-coming-from-microwave-towers/

FDA zadala studii o mobilních telefonech za 25 milionů, ale ignoruje výsledky, že totiž radiace způsobuje rakovinu: https://needtoknow.news/2018/11/fda-requested-25-million-study-cell-phone-radiation-ignored-results-link-radiation-cancer/

14.11.2018 EU schvlila nový telekomunikační balíček.   ('zcroj. řádek ČT24 po 14:30)

26.11.2018 Huawei podepsal se skupinou PPF dohodu o rozvoi sítí 5 G v ČR. události ČT https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097181328-udalosti/218411000101126/video/659498

28.11.2018  DNA je fraktálová angéna, a to je důvod, proč je DNA a vaše zdraí znanitelná vůči elektromagnetickému poli: https://www.shieldyourbody.com/2017/09/dna-is-a-fractal-antenna-this-is-why-your-dna-and-health-is-susceptible-to-emf/?fbclid=IwAR1r6idzIqiwKLWtUe_ZusMi-YbOF1OTgWdS5B9gPPcGaCsOhkWKuIxkYn4

29.11.2018 Nový Zéland zablokolval použití zařízení Huaqwei pro technologii 5G:  https://www.rt.com/news/445080-new-zealand-spy-huawei-mobile/?fbclid=IwAR0pTX8aDq_0qw3G1LsZsIIYUjZiT8Ehd2qrbIQjYc0N7CJk4eglEiWbPQY

6,12.2018 Kanada na žádot USA zadržela finanční ředitelku HUAWEI - dceru majitele, kvůli porušování protiiárnských sankcí. Stala se tak figurkou v odporné vyděračské hře.  https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097181328-udalosti/218411000101206/video/661798 finanční ředitelka byl posléze propuštěna na kauci a 28.1.2019 byla huawei i finanční ředitelka obviněna Američany ze 13 podvodů.

26.12.2018 Nwbwzpečí mikrovlnné tedchnologie, přednáška: https://www.ulekare.cz/clanek/zazracny-cukr-hoji-rany-rychleji-nez-antibiotika-17900?fbclid=IwAR3GI8tynW11qctOIE9hQT_AZAV324PXYi3KTgXBQ_M-0UrnVda8qWCz7MU a ruhá o 5G: https://www.ulekare.cz/clanek/zazracny-cukr-hoji-rany-rychleji-nez-antibiotika-17900?fbclid=IwAR3GI8tynW11qctOIE9hQT_AZAV324PXYi3KTgXBQ_M-0UrnVda8qWCz7MU

2.1.2019 5G_  mrkvrmzurovanější příběh toku 2018:  https://www.collective-evolution.com/2018/12/15/5g-the-most-censored-story-of-2018-journalist-masterfully-educates-houston-city-council/

5.1.2019 Úředník OSN : 5G je válka proti lidstvu: http://www.greenmedinfo.com/blog/un-staff-member-5g-war-humanity?fbclid=IwAR3E8HmwuFvhGqjLS6wiR1ZBVcUqmanPK7swEaQATeSuGWwg86t6db-Ww3w

9.1.2019 20 000 satelitů bude vysílat intenzivní 5G mikrovlnné záření po celé Zemi: https://www.wakingtimes.com/2019/01/08/20000-satellites-for-5g-to-be-launched-sending-focused-beams-of-intense-microwave-radiation-over-entire-earth/?fbclid=IwAR3QP141BuvmxgXPQJ9jhlGTaS6SxdGm0OyFJUG4nV9gTRBMis3dCqeoP04 čsesky: http://www.zvedavec.org/pocitace/2019/02/7824-skryta-vlastnost-5g-siete.htm

 Američané si potichu přivlastnili 5G satelitní frekvence pro celosvětovou internetovou síť Starlink! Huawei s tím nesouhlasil, ostře protestoval a zbytek už znáte! 

V prosinci proběhla nejen u nás kampaň za nařčení Huawei z bezpečnostních rizik.

https://aeronet.cz/news/video-milimetrovy-zabijak-5g-radiace-z-mobilnich-vezi-5g-americke-spolecnosti-verizon-vyvolala-poskozeni-mozku-u-celeho-personalu-hasicske-stanice-mesta-v-kalifornii-prijimaji-zakazy-vystaveb-5g/

 

VIDEO: Milimetrový zabiják 5G! Radiace z mobilních věží 5G americké společnosti Verizon vyvolala poškození mozku u celého personálu hasičské stanice! Města v Kalifornii přijímají zákazy výstaveb 5G věží v blízkosti škol a dalších objektů, telekomunikační společnosti města žalují! Studie ukázala, že radiace z mobilních věží způsobuje rakovinu u laboratorních krys! A co v Česku? Zasadí se SPD za pozastavení budování 5G sítí v ČR?

A jak si šéf českých elfů ustřelil hlavu v přímém přženosu ohledně 4G satelitní sítě: https://aeronet.cz/news/video-mluvci-ceskych-elfu-pro-boj-s-dezinformacemi-si-medialne-ustrelil-hlavu-v-primem-prenosu-na-seznam-tv-clanek-aeronetu-o-muskove-satelitni-5g-siti-oznacil-za-lez-takze-elon-musk-je-diletant/

27 tisíc podpisů pod výzvou zastvte 5G sítě: 

http://zvedavec.org/vezkratce/16069/ Odborníci, vědci, lékaři a občané podepsali společnou výzvu OSN, WHO, EU a všem vládam světa, aby zastavili instalaci 5G sítí včetně satelitních zářičů pro vážné ohrožení všech aspektů života na Zemi.

Článek v odkazu rozebírá dopady a zdravotní rizika tohoto nebezpečného kroku.

Zajímá to vůbec někoho?

Zdroj: https://www.globalresearch.ca/wireless-radiation-stop-the-5g...

Klasifikace: veda,zdravi

https://www.globalresearch.ca/wireless-radiation-stop-the-5g-network-on-earth-and-in-space-devastating-impacts-on-health-and-the-environment/5665066

„Nová technologie 5G výrazně zvyšuje riziko rakoviny či poškození DNA a povolené limity jsou zmanipulované,“ varuje americký politik i dvě stovky vědců a doktorů

 

 

 

https://www.casopis-sifra.cz/nova-technologie-5g-vyrazne-zvysuje-riziko-rakoviny-ci-poskozeni-dna-a-povolene-limity-jsou-zmanipulovane-varuje-americky-politik-i-dve-stovky-vedcu-a-doktoru/

 

https://aeronet.cz/news/video-milimetrovy-zabijak-5g-radiace-z-mobilnich-vezi-5g-americke-spolecnosti-verizon-vyvolala-poskozeni-mozku-u-celeho-personalu-hasicske-stanice-mesta-v-kalifornii-prijimaji-zakazy-vystaveb-5g/

 

Co poškozuje elektromagnetické záření a jak se před ním chránit: https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2019/01/jak-se-chranit-pred-elektromagnetickym.html?spref=fb&fbclid=IwAR2oz67PH2zAAdBdKMAEZDdpP63msvZf41xcvG7Gx4dqcJLnUlWMnUqmxhU

Jak se elemtromagnetickými vlnami likviduje hmyz a jiní škůdci:  https://bit.ly/2MxKp8Q

5G technologie je spojena s rakovinou, dibatem, nemocemi srdce, Alzheimerem a smrtí: https://www.wakingtimes.com/2019/01/31/5g-technology-is-coming-linked-to-cancer-heart-disease-diabetes-alzheimers-and-death/?utm_campaign=meetedgar&utm_medium=social&utm_source=meetedgar.com&fbclid=IwAR3q_WBdiAatPr-5sULMCQBZg52KOmCHUds3Q1f0YEOJ3vwL5AnD1QnrXjk

Pozor na Smart Metry, ohrožují srdce: https://takebackyourpower.net/virginia-becomes-the-4th-us-state-to-reject-smart-meters/?fbclid=IwAR3dcvwYBV5xhdLeK4m-rRd8AT7NFNoZlUPWYyq10bvqszk1tf6wkmSCFmk

 

5G - mohutný experiment s lidským zdravím: https://www.rt.com/news/450775-massive-health-experiment-5g-cancer/?fbclid=IwAR2sznpCkCRSbV4Vzt76Q5qwqjEWOZUozcvwI_oL_jjJMyVS0xrpaAkmnJs

Ovlivní 5G záření mozkové vlny lidstva?: https://www.wakingtimes.com/2016/09/12/5g-telecomm-radiation-perfect-tool-mass-modify-human-brain-waves/?utm_campaign=meetedgar&utm_medium=social&utm_source=meetedgar.com&fbclid=IwAR01fDgNIZ0igPAA7tjRfk1N5SIalaACUYuCnUXojrPHNh0FIabL1WKUg2Y

Co o 5G nevíte a mohli bste zjistit, až bude pozdě: https://www.globalresearch.ca/what-you-dont-know-about-5g-but-will-find-out-when-its-too-late/5668614?fbclid=IwAR0PCgtN1y-ahKll6BwktyBtKmrp7LKGYS3c3nwsvFEsCydXqDRLDjnSHaw

 

Při experimentu na venkově Virginie milimetrová vlna putovala přes 10 km: https://spectrum.ieee.org/tech-talk/telecom/wireless/millimeter-waves-travel-more-than-10-kilometers-in-rural-virginia?fbclid=IwAR0IT7OQIfysHM0kbx9xdrRh0kWbpvcwlkRjDNelh5E1wdxJsvEJ4PhmWtI

 

 Normy: Elektrosmog a mobily: http://elektrosmog.voxo.eu/zakladnove-stanice-mobilnej-siete

Veľkosť elektrického pola sa udáva vo voltoch na meter (V/m).
Veľkosť hustoty toku výkonu ekvivalentnej rovinnej vlny sa udáva vo wattoch na meter štvorcový (W/m²), ide však o príliš veľkú jednotku, častejšie sa teda používa jednotka miliónkrát menšia - mikrowatty na meter štvorcový (µW/m²).

Hygienická norma pre intenzitu elektrického pola od 400 MHz do 2 GHz daná vyhláškou MZ SR je: 1,375.√f V/m
Hygienická norma pre intenzitu elektrického pola nad 2 GHz daná vyhláškou MZ SR je: 61 V/m
Hygienická norma pre hustotu toku výkonu od 400 MHz do 2 GHz daná vyhláškou MZ SR je: 5 000.f µW/m²
Hygienická norma pre hustotu toku výkonu nad 2 GHz daná vyhláškou MZ SR je: 10 000 000 µW/m²
Odporúčaná preventívna hodnota intenzity elektrického pola podľa Stavebnej biológie je: 0,006 V/m
Odporúčaná preventívna hodnota hustotu toku výkonu podľa Stavebnej biológie je: 0,1 µW/m²

22.3.2019 česky Profesor biochemie říká, ž 5G technologie je ta nejhlopupější myšlenka na světě: http://www.zvedavec.org/komentare/2019/03/7861-prominentni-profesor-biochemie-varuje-5g-je-ta-nejhloupejsi-myslenka-v-historii-sveta.htm

26.3.2019 Zastupitelé Portlandu se pokoušejí zastavit instlaci 5 G sítě kvůli zdravotním rizikům: https://prepforthat.com/portland-blocking-5g-networks-over-health-risks/

2.4.2019 Brusel řekl 5G technologii ne: https://takebackyourpower.net/brussels-first-major-city-to-halt-5g-due-to-health-effects/? - pod článkem jsou další vědecké zdroje!!!

25.5.2019 Mezinárodní akce proti 5G: https://ehtrust.org/international-actions-to-halt-and-delay-5g/?fbclid=IwAR1HqUOaDc1l0_xy4UezgeieQkxpzD0vOuw62XsLdJKiPvlpTEDN7hsaQno

5G interferuje s frekvenemi předpovědí hurikánů: https://www.theverge.com/2019/5/23/18637356/5g-interfere-weather-forecast-24ghz-frequency-band-satellite-predict-hurricane?fbclid=IwAR1qOUplkVE6Ui20Fp7Q11zKCknnN8TkXcMN9o0GwMmOriTRtD_jLIWke0g

26.5.2019 Mapa 5G světová: https://www.speedtest.net/insights/blog/ookla-global-5g-map/?fbclid=IwAR35jW_Pq8tAqU2k6tsiPV174_ma91oEJ60S-AIe6_mVrij3qkxo0NVqr98

31.5.2019 Vzor jaak požádat oí ukončení 5G a  smartmetrů: https://www.youtube.com/watch?v=n66bDszxfbs&fbclid=IwAR1NdRc4PIrJDkaSm__W4tlgy05ZL9aIZD_fy7EB2fTYeLtMasZ3sse8BCA

Dokumentární film odBrighteonu o rizicích 5G:https://www.naturalnews.com/2020-01-03-brighteon-films-new-5g-mini-documentary-imminent-danger-of-5g-cell-towers.html

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

amiourful

Nevím, jak je to s televizí, 

klokan

   Jako neodborník uvažuji zda uváděný  sadistický ,,ptáčkomořič" 5 GHz, nějak souvisí s avizovaným přechodem TV vysílání na DVB -T2, kdy jako konzumenti debilizátorního digi TV vysílání, budeme nuceni opět sáhnout hluboko do našich téměř prázdných kapes a po několika letech si zase koupit nový TV příjmač, aby se již tak obrovské zisky globálních kapitalistů, dále na náš úkor navýšili až do výšin astronomických čísel. Nám univerzálním blbečkům se vysvětluje tento prý nutný krok, jakousi nutností uvolnit frekvence pro mobilní operátory, kdy si zbývající takto umenšený prostor pro TV signál bude nějak superrychlý. Jestli jsem dobře pochopil obsah tohoto velmi zajímavého článku, tak i signál pro mobily / kéž by alespoň chvilku nebyly / bude super až super, ,,rychlý" až snad do závratných 6 až 8 G - Hz. V návaznosti na naše oblbování ze strany nám vládnoucích super elit, již po dobu téměř třiceti let, si takto dovozuji, o nějaké zvyšování komfortu spotřebitelů ani nejde, ale jde o ty maximální zisky stále více nenasytnějších velkokapitalistů, pro něž nějaký zmařený ptačí, ale ani lidský život nemá žádnou cenu, pokud se zrovna nejedná o snadno vykořisťovatelnou pracovní sílu.  Ke své škodě dost velká část obyčejných obyvatel zeměkoule v oligarších vidí spasitele lidstva, popřípadě k nim má vztah ambivalentní a neuvědomuje si jejich kořistnickou podstatu. Ti kteří by chtěli mezi lidstvem šířit po této stránce nějakou osvětu, bývají establishmentem a jeho poskoky čím dál více denunciování, neřku-li mnohdy i kriminalizováni. Nezbývá též pesimisticky konstatovat, že lidstvu jako takovému již skutečně není pomoci a to především kvůli několika superbohatcům, kteří si si za nahamouněné prachy koupí skora vše, včetně již i symbolického wolkerovského slunce.