Nebuďme k bídě lhostejní!

obrazek Marie E. Praha
8.8.2012 10:18
Je pozoruhodné, kam až je bída schopna lidi zavést, myslím, že jsme objevili pro pana Kellera, kam a jak se ventiluje sociální strádání (kromě tedy nárůstu rasismu, nesnášenlivosti a podrazáctví) - jde zřejmě a evidentně o "odpor po česku". Voilá - do Čech dorazila úplně nová a naprosto "dokonale" (aukčně) vylepšená pyramidová hra, jež múže nabrat na síle a odsávat za houstnoucí krize dost peněz z primární sféry obchodu a služeb, jež by se jinak dostaly do sféry normálního hospodářství.

"Drobná zločinnost", která je na vzestupu - jistě jste si všimli nového internetového podvodu - internetové aukce, kde ovšem na rozdíl od normálích aukcí, když přihazujete, tak nikoliv virtuálně v pravém slova smylu, totiž že peníze vkládáte, jen když jste aukci vyhráli, ale skutečně investujete peníze, ač to jde přes nákup "kreditů" - a za to se na zboží původně zlevněné o 90% ceny a prodané za 20% ceny složí takových přihazovatelů třeba 100 - a už to je dobrý výdělek více než desetinásobku a méně než dvacetinásobku ceny zboží. Ovšem, aby firma byla krytá ještě lépe, na samotné vkládání inzerátů do aukcí najímá občany (ti si vymýšlejí různé nicky pro styk s firmou) jiných národnosztí, tak třeba občany ČR pro inzerování v Kanadě, absolutně netuším koho pro inzerování u nás. Prosím Vás, nikdy si nic v takovéto "internetové aukci" se skutečným přihazováním nekupujte, není vůbec jisté, že něco vyhrajete a dostanete nebo kolik budete muset nakonec vydat, abyste zboží dostali. Zboží vám pak třeba  i dodají (ale kdyby nedodali, nikdo si toho ani nevšimne, protože to vůbec nezjistí) ....a je také možné, že skutečně uděláte dobrý kauf, já ale považuji zbylé účastníky za rafinovaně podvedené, byť měli možnost a mají dostatečnou rozumovou kapacitu, aby principu porozuměli. A odpusťte mi, že jsem ty, kteří si takto vydělávají, až celých 60 Kč denně, s vyhlídkou růstu mzdy podle toho, jak velkou pyramidu stejně zaměstnatelných pod sebe dostanou (0,46 dollaru za inzerát druhého), neudala. Jestli se nepletu, za chvíli v tom pojede půlka Česka, vykonavatelé tohoto kolotočářského triku jsou sami oběťmi podvodu. Ale bez těch 1-3 dollarů denně, jež údajně - podle tradovaného mýtusu - mohou vyrůst až na výdělky přes 10 000 ba prý 15 000, by patrně třeli bídu s nouzí ještě větší. Proto : NEBUĎME A NEBUĎTE K BÍDĚ NAŠINCŮ A I CIZINCŮ LHOSTEJNÍ - PROTOŽE: jak vysvětlíme Kanadě resp. Kanaďanům či jakékoliv jiné zemi, že se našinci nechávají nuceni bídou verbovat do takovýchto "projektů" myslím už minimálně po tisících, možná po desítkách tisíců nebo, bude-li to růst dále, více?

S logikou věci samozřejmě souvisí i to, že aukcí, kde zboží bude stát 10% původní ceny, přibyde i v Čechách a lidé, kteří mají tendence k šopování,si budou vynahrazovat svůj mělčí žlab vstupem do tohoto druhu gamblerství a utrácet a utrácet, že tedy se nezůčastní jen jenou. A budou to freneticvky dělat, byť by se v nejbližřší zastávárně, bazaru a dot možná i  u běžného obchodníka mohli dohodnout na snížené ceně. A tak bude ekonomika dále postupně hynout na převahu neférových mechanismů nad těmi férovými.

Podobně bude pokračovat trhání společnostiá na nedostatek kooperace s charakterem "chci být někomu užitečný", na nedostatek solidnosti při vzájemné směně, až do úplné neschopnosti takovéto projekty mimo oázu drobení z rozpočtu státu a státem krytých korporátních molochů, vůbec vymyslet, zorganizovat a realizovat, což už se děje, kapacity těchto kompetencí naše společnost zoufale postrádá stále více.  A čím více je postrádá, tím větší bída tu je.  Stav zhoršují zhoršující se finanční anémie a pauperizace, což je fakt, který souvisí s tzv. Maslowovou pyramidou psychických potřeb (bída a pauperizace lidi vzdaluje psychickým předpokladům nezbytným k pravé seberealizaci (protože se často nedostanou než na první dva stupínky - totiž předpoklady pro práci : tj. bezpečné zázemí, a mít co o huby, abych mohl získávat společenské kontakty, na sebevzdělávání a seberealizaci tak nezbývají síly). (Mechanismy finanční anémie a pauperizace - tedy rozevírání nůžek s finanční anémií související, jsou popsány v následujícím článku: http://www.vasevec.cz/blogy/zaplavy-povodne-financni-anemie-pauperizacea-reseni-sandra-pascucciho) a pak je tu samozřejmě další úzké místo - totiž nedostatečný přístup k penězům za nelichvářských, nevyděračských, férových podmínek.

Komentář z Facebooku (Jaroslav Janota) :

 
Je pozoruhodné, že vidina zisku bere lidem zbytky racionálního uvažování. Na druhou stranu to chápu v zemi, kde si poctivou prací člověk nevydělá ani na slanou vodu. V zemi hazardních hráčů, kde nejbohatší člověk svůj majetek ukradnul v pyramidové hře zvané kupónová privatizace. V zemi v jejímž hlavním městě je více heren a hracích automatů na kilometr čtvereční než v Las Vegas. V zemi kde autor největšího ročního rozpočtového schodku v dějinách země o sobě tvrdí, že je rozpočtově odpovědný a za svou neschopnost dostává ceny nejlepší ministr financí. Svoje dluhy potom nechá platit ty nejchudší občany státu. Podle rovnice miliónkrát nula rovná se milión. A ještě se upřímně diví, proč mu ta geniální rovnice nevychází! V zemi kde věta nenávidím matematiku patří k dobrému vychování. Možná kdyby jí měli rádi pochopili by jak vlastně fungují hry na bázi geometrické posloupnosti a že v takových hrách vyhrává jen jejich autor s malou pomocí několika přátel. Je hloupé systém letadlo nazývat multi level marketing. Abych parafrázoval klasika. Hnůj ač jinak zván smrdět bude stejně!

__________________________

Bylo by, myslím, vhodné, roztroubit, že firmy, které najímají lidi na takovéto "práce" neplatí - konečně i jedni z těch lidí, se kterými jsem hovořila, čekali na svůj plat již druhý měsíc. Třeba by to pomohlo počty delikventů (resp. v těch spodníh patrech pyramidy odměňování spíše už jen bídníků) poněkud redukovat. Jinak možnosti zrekrutování jsou u nás podle následující zprávy takřka neomezené :http://ekonomika.eurozpravy.cz/ceska-republika/54537-statisice-duchodcu-ziji-u-hranice-chudoby-upozornila-analyticka-csu/ jsou popravdě limitovány jen tím, že ti,co už do opravdové bídy spadli, většinou nemají na internet. (Připomínám, že to ohromné číslo českému statistickému úřadu vyšlo přesto, že metodika stanovování bídy v Česku nevychází z tvrdších směrnic pro hranici bídy EU.) Jiný článek monitorující DŮVODY této bídy: http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Drasticky-vypocet-vrchniho-seniora-Stari-budou-zit-za-48-korun-na-den-242043/__________

Na obrázku je Marie E. Praha ve svém krásném obecním bytě.

Nedávno jsem tu lamentovala, kolik mých spoluobčanů je v opravdu velkém loji - dnes jsem do článku dopsala, kdo z politiků alespoň částečně zvedl rukavici : http://www.vasevec.cz/blogy/jen-noticka

____________________________________

Mezitím se objevilo několik dalších chytráctví:vsaďte si 99 Kč na výhru - byt 2+1 za 2,9 milionů - inu, kdo je gamblersky zaháčkvaný, uvědomí si, že při koupi jednoho losu má na výhru šanci malou a sází a sází - a zda toto jsou loterie kontrolované státním noétářem, zda v nich skutečně něko  vyhrává a navíc podle férových regulí,  po tom většinu sázejících nenapdne ani pátrat.

a další:

Nový podvod, díky kterému můžete přijít o velké peníze!

Zdá se to celkem nevinné. Příjde vám SMS, s potvrzujícím kódem, o
který jste nikde nežádali. Následně vám někdo zavolá nebo napíše s tím,
že se spletl, přepsal se a omylem někam zadal vaše číslo. Poprosí vás,
jestli by jste mu sdělili obsah SMS, co vám přišla. A působí velmi přesvědčivě
a korektně.Když to ale uděláte, má zloděj vše co potř
ebuje, aby tato data použil do sázkových programů (ruleta, Black Jack apod.).

V těchto programech se totiž může sázet prostřednictvím operátora a aby si
operátor ověřil, že jste to vy, posílá ověřující SMS. Pokud kód ze SMS sdělíte
osobě, která vaše číslo do systému zadala, může na váš účet neomezeně
sázet (funguje to stejně, jako třeba při zadávání plateb v on-line bankovnictví).
A vy se pak budete jen divit, až vám příjde účet od operátora na několik tisíc....
Nejúčinnější obrana: Nesdělujte nikomu obsah takovýchto SMS!

_________________

A další 2 podvody, zaslala mailem "Drahojanská": IHNED PŘEPOSÍLÁM. A já tuto informaci doplním upozorněním na další mrchy ze serveru...bezreklamky.cz, kteří náhodně volají na různá t.č. a bláhoví a důvěřiví po zvednutí se doví, že si s nimi chtějí popovídat a prosí je o jednoduché odpovědi na jednoduché otázky stylem ano - ne s tím, že hovor je nahráván. Otázky jsou typu : jste svobodný-ženatý?, vede kolem vašeho domu silnice?, máte děti? a podobně. K Vaší hrůze vám přijde ihned druhý den po hovoru doporučený dopis s fakturou na 3000,- Kč, který nic netušíce převezmete. Po prostudování přiložené obchodní "smlouvy" psané klasickou blechou písma zjistíte, že souhlasíte se zasláním zálohové faktury předmětné "společnosti"v uvedené výši. Po reklamaci u této společnosti je vám přehrán zmanipulovaný hovor, kde s hrůzou zjistíte, že jste se telefonicky zavázal k úhradě faktury a zaslání obchodní smlouvy dop. dopisem. Při jednání s právníky vám většina doporučí fakturu uhradit a po té s nejistým výsledkem vymáhání částky zpět, což vás bude stát čas a peníze. Mají to totiž perfektně ošetřeno podle platné legislativy a než se nadějete už buší na dveře exekutor. NA TO JE OVŠEM VELMI JEDNODUCHÝ RECEPT : CIZÍ A NEZNÁMÁ ČÍSLA, KTERÁ NEMÁM V ADRESÁŘI TELEFONU NEBRAT A ROVNOU HÁZET DO KOŠE. A POKUD MI NĚKDO ZNÁMÝ VOLÁ Z NOVÉHO ČÍSLA, TAK SE MUSÍ LASKAVĚ IDENTIFIKOVAT, NEJLÍP SMSKOU. JINAK MÁ SMŮLU....TAK BACHA NA RŮZNÉ SVINĚ, KTERÉ TENTO NEČASŮV SVINSKÝ REŽIM PLODÍ... K.V.

Jak vidíte, krysy se nám tu přemnožily.

 Zábavná statistika o smutném  faktu:

o nedostatku jídla

 A přišel mi  mail upozoírňující na další "výnosný job" českých bídníků - kopíruji, jak jsem dostala:

"Znáte někoho, kdo už od eRmail dostal zaplaceno? Neznáte. Znát nemůžete. Proč?

1/ každému z Vás eRmail, ZUmail atd. nabízí 1,- Kč za proklik. Aby mohl fungovat, musel by tento Váš proklik prodávat za cca. 1,5 Kč, aby měl na režii firmy.

2/ eR mail však nabízí svým zákazníkům garanci 30.000 prokliků v ceně 7.000 Kč, viz. např. tento email:
vzor


Na každé takovéto akci tedy eR mail prodělává minimálně 16.000 Kč („v akci“ dokonce 23.000 Kč)!
Kde je tedy ta „finta“ pro některé, „podvod“ pro většinu???

Většinu lidí ten „klik“ nebolí. Ztratí sice pár vteřin, ale to ztrácí v životě často. A říkají si: „třeba to vyjde“. Vyjít to však nemůže: každému přemýšlivému člověkovi musí být jasné, že – až se přiblížíte k tisícovce – nastane jedna ze dvou variant:

 • 1. eR mail (ZUmail nebo další klon) vyhlásí bankrot anebo
 • 2. eR mail pomalu přestane posílat své skvělé „výdělečné proklikávací“ maily

  Jestliže opravdu poctivě kliká všech 818 tisíc uživatelů (viz. ermail.cz ), bude muset eR mail brzy vyplatit svůj závazek 818 milionů Kč!!! Kde by na to však vzal hotovost, když za proklik slibuje vyplatit 1,- Kč, ale prodává jej za 0,23 Kč!

  Jedná se tedy o klasické „letadlo“: hotovost Vám vyplatí „až za dlouho“ (proč asi? Proč nevyplácí třeba stokorunu???), ale výnosy z klikání má eRmail hned.

  Rozebráno z jiného soudku, je to vlastně už docela staré letadlo:
 • server blogspot.cz
 • server banerky.cz
 • server n-games
 • server vydelek.nejmedia.net


Anketa: v které zemi bude žít jednatel eRmail za 3 roky?
   a) Jihoafrická republika
  b) Seychelly
  c) Dominikánská republika"
________________________________
Z různých končin světa pak chodí oznámení o tom, že ste vyhrál v loterii - ale nejprvce uhraďte sumu XXX , máte na  to Y dní- chodí to ovšem přes anonymizérty mailových adres - a samozřejmě obrazové přílohy by často od nefalšovaných nezkušené oko nerozeznalo, loterie chodí nizozemská, nadace Billa /a jeho ženy jaksejenjmenuje/ Gatesových, a podobně, co koho z lotříků napadne, že to je vše flaeš, na to musí být člověk zkušený a umětg si to prověřit:
LOTTERY FORM
IMF CERTIFICATE FALSE

přemýšlím, co si myslet o tomto - najdou se svědci, co by dosvědčili,. že autoři proječktu také férověq platí? 

"Ahoj, dobrý den.
Předem se omlouvám za nevyžádanou zprávu, ale jsem přesvědčen, že Vás mohou tyto informace zaujmout. Pokud ne, zprávu prosím ingnorujte. Libor
VYŘEŠTE SVÉ PŘÍJMY NA CELÝ ŽIVOT!!!
REGISTRACE JE ZDARMA! ŽÁDNÉ BUDOUCÍ ZÁVAZKY ANI PLATBY!!!
www.joinsomethingnew.com/cs/LIBORPETRA
Nic nemůžete ztratit, ale můžete získat hodně.
Jednoduché rozesílání informací, které zvládne každý.
Práce na 1-2h denně- kalkulačka možných příjmů je přímo na webu projektu.
Nyní máte příležitost být u zrodu nové technologické služby, která doslova pohne světem. VYTVOŘTE SI SVOU komunitu NAVŽDY, bez limitu po celém světě."

Mně osobně stačil tento rozhovor k věci:

-a kolik to hodí mně?

to záleží jen a jen na tobě

pak to není žádná nabídka!

hm, je to podnikání a když jsi podnikatelka, výši přijmu si vždu určuješ sama.

no a pak jsem se zeptala na smlouvu a o jaký podnikatelský subjekt se jedná a dostala odkiaz na FB stránku https://www.facebook.com/Joinsomethingnewliborpetra, kde jsem nalezla toto:

"JSN- Globální podnikání.
Již jsme zvyklí být na pozoru, jakmile se objeví informace o novém druhu marketingu nebo převratném typu podnikání. Pokud se nová forma marketingu týká Facebooku a sociálních sítí obecně, pak takové informace obyčejně budí maximální pozornost.

Jedna z nově nedávno založených firem (angl. start-up), společnost Adler iTech, s.r.o., se rozhodla jít cestou inovace marketingu. V tomto případě se skutečně jedná o inovaci marketingu tak, jak ji definuje Evropská Unie ve své dotační politice.

Pod značkou Join Something New byl spuštěn marketing nové mobilní softwarové aplikace, která má být poskytována vždy zdarma. Vytváří se celosvětová (globální) obchodní platforma, která usnadňuje nabídku a poptávku dopravních služeb pro transport osob z místa A do místa B. Tyto dopravní služby jsou tradiční, v současné době se hojně využívají a to především ve větších městech (angl. city). Jedná se tedy o již existující zaběhnutý trh.

Inovace Join Something New spočívá v řádovém zvýšení efektivity obchodování těchto dopravních služeb. Díky zvýšení efektivity marketingu lze u dodavatelů předpokládat snížení nákladů na získání zákazníka. Z toho plyne předpoklad snížení ceny tímto inovačním způsobem obchodované dopravní služby. Na základě toho lze předpokládat další penetraci trhu, tj. příliv nových pravidelných zákazníků, kteří tuto transportní službu využívají.

Jedním z autorů tohoto inovačního podnikatelského projektu a jeho hlavním investorem je známý podnikatel Martin Hausenblas. Tato podnikatelská myšlenka je převratná v tom, že používá koncept komunitního podnikání. Komunitní podnikání Join Something New můžeme snadno popsat: "Každý z nás zná další lidi. Toto je jeho zóna vlivu. Můžete se stát marketérem naší nové obchodní aplikace. Je to podnikání pro každého. Není potřeba vstupní kapitál. Není potřeba podnikatelská myšlenka. Marketéři ve své zóně vlivu prosadí používání obchodní aplikace a budou odměňování provizemi z objemu realizovaných transakcí."

Dále čtěte více informací o Join Something New pohledem třetí strany. I Vy se můžete stát marketérem. Je to bezplatné. V současné době, v březnu 2013, probíhá tzv. předregistrační fáze (angl. pre-sell). Zaregistrujte se právě teď, zabere to asi 1 minutu.
www.joinsomethingnew.com/cs/LIBORPETRA" nebo:
http://www.joinsomethingnew.com/cs/LOBOGO

 a odkaz na promluvu samotného Martina Hausenblase - (smlouva nenabídnuta):
http://www.youtube.com/watch?v=gWHA2oBWWRs&feature=youtu.be&utm_source=Join+Something+New+Newsletter&utm_campaign=eae514aaf0-MHAS+Newsletter+%234+%28video%29+%28CS%29&utm_medium=email

 

Připomínám, že od 1.1.2011 platí, že když od vás někdo něco chce, je povinen s vámií ale nejprve uzžavřít smlouvu a to  pod dost mastnou pokutou.

A zde je další série pochybných projektů:

Chcete přivýdělek?

Určitě ano!!! To, co nabízím, je jednoduché a geniální.
Nechte za sebe pracovat počítač.
Registrujte se na: http://coingeneration.com/auth/new/220411/

Digital generation - úplná novinka, automaticky pronajímáte malou nevyužitou část počítače, na dálku firmám, které dělají složité výpočty. Je to bezpečné, funguje to, mám to ověřené. Je to podobně, jako byste pronajímali dům či auto, a platili by vám za to. Jen máte zapnutý počítač, o víc se nestaráte a vidíte jak dolary pomalu, ale jistě, nabíhají na účet. Stroje pracují za nás a na svůj provoz např. elektřinu a internet si mohou vydělávat sami. Žádné vstupní poplatky, stačí se zaregistrovat a odeslat sms zpět kód, který vám pošlou a mít platební kartu. Doporučte tuto nabídku také svým přátelům a získáte provize: 1.linie 20%, 2.linie 10%.

Link k registraci:
http://coingeneration.com/auth/new/220411/
Pro registrované podpora na FB skupině: Digital Generation CZ + SK
http://www.facebook.com/groups/537911706255120

Další informace např.: http://youtu.be/Zl8P5bbO4dc
Coin Generation Digital Generation - Auto Pilot Money

Poznámka: video vysvětluje, odkud si nainstalujete do svého počítače software, že pak už nemusíte dělat nic a vygeneruje vám to denně cca 1 dollar. :D

A co teprve tato parta rošťáků: http://penizebezprace.vesele.info/ 

A pro změnu i toto:

Uživatel Michaela Chroustová Vám zaslal z e-mailu michaela.chroustova1@seznam.cz pozvánku do systému GoldMail.
Ahoj,

přidej se jako já ke GoldMailu, dostávej e-mailem zajímavé reklamní nabídky a nech si za ně zaplatit!

K registraci dostaneš jako bonus 150Kč.
Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste mohli dostávat peníze za to, co jinak děláte zadarmo?
Staňte se členy komunity GoldMail, získejte pasivní příjem a proměňte lákavou myšlenku ve skutečnost.

Registrujte se na www.goldmail.cz - při registraci uveďte kód 1737475619 Zasílání pozvánek na tuto adresu můžete zablokovat zde 

 ____________________

A co tohle, jak se vám to líbí?

NEPOCHYBUJEŠ-LI o tom že existuje SLUNCE i přesto, že je schováno za mraky a zrovna ho nevidíš, NEPOCHYBUJEŠ-LI o tom že existuje LÁSKA i přesto, že jí zrovna nepřožíváš, PAK NEPOCHYBUJ ani o tom, že TVŮJ ÚSPĚCH je schován za některou zatáčkou TVÉHO ŽIVOTA! Stačí mu jen JÍT NAPROTI A PODÍVAT SE …
nabídka pro Vás

Nabízíme Vám, jak:
- pracovat z pohodlí svého domova
- využít největší globální síť tak, aby pracovala ve Váš prospěch (internet)
- získat stabilní měsíční pasivní příjem podle Vaší představy
- využít internetový nástroj (zdarma) k tomu, aby lidé ,,sháněli“ Vás a ne Vy lidi
- získat svůj příjem a přitom nemuset aktivně a mechanicky prodávat produkty
- se dostat ke všem cenným informacím úplně zdarma
Klikněte na http://bg-browngoldacademy.com/wp.php?id=7260 vyplňte jednoduchou bezplatnou registraci. V průběhu pár hodin, Vám zašleme krok 2 (jsou celkem 3 kroky), kde získáte další informace zdarma. Váš měsíční pasivní příjem ve výši 81.920,-Kč / 3.182€ máte na dosah.        

A zde další: 

Ahoj!


Před několika měsíci mi jeden z mých známých
doporučil jednu užitečnou webovou stránku,
kde je předveden neobyčejně jednoduchý
online zdroj výdělku peněz.

Společně jsme tento způsob otestovali a
skutečně výborně funguje! První dny jsme
ani nechtěli věřit, že touto metodou je
možno tak rychle získat velké částky.

Použitím této metody vydělávám v současnosti
za týden tolik, jako dříve za celý měsíc v zaměstnání.

Seznamte se s touto metodou a používejte ji:

http://rychlepenize24.com/tajemstvi

Není to vždy lehké, avšak jednoduché a přináší
to dobrý výdělek.

 A co tohle:

Za registraci jsem vydělal/a 150 Kč a za sdílení na FB dalších 300 Kč…a tím to zdaleka nekončí! Přidej se i Ty!
Nejvýdělečnější emailing světa.
www.coinformail.com

http://www.coinformail.cz/affil/9c00b9d25bfacb8e766739ce57b6d34d

17.11.2013: Ela Nakamura

 
Ušetřím vás čtení. Výdaje Čechů za jídlo strmě klesají. Od roku 2000 do roku 2010 šly pořád dolů. Jó - Češi šetří na jídle. Jsme třetí nejhorší v Unii. Ale je tam ještě jeden graf. Výdaje za bydlení. Tak v tom jsme vyhráli. Výdaje za bydlení a topení nám stouply nejvíc v celé Evropě! Hurááá!
Je fajn u toho zjistit, že naše příjmy nyní ještě ke všemu klesají, viďte?
http://www.czso.cz/csu/csu.nsf/1e01747a199f30f4c1256bd50038ab23/f68115299d508117c1257aa800474ad4/$FILE/c110112analyza.pdf
ˇA rady je další MLM - opět zřemě bez smlouvy: http://sbstrade.postaffiliatepro.com/affiliates/signup.php?a_aid=35632#SignupForm

 

a zde: Nabízíme reálný byznis,kde již za 12$ můžete dosáhnout postupně finanční nezávislosti a získat produkty Apple, auto od Volkswagenu,nebo vše vyměnit za peníze....Společnost funguje od roku 2011 a je registrováno téměř 700 000 členů a další každý den kvapem přibývají.My jsme začali zhruba před 21 dny a již obdrželi naši členové výplaty 2100$,660$,350$,240$130$..Má sponzorka od března do srpna vydělala v tomto programu 68000€ !!!!. Od ledna 2014,pro výběr peněz z programu, dostaneme platební kartu VISA.Proč mezi nimi nejste i vy....?

Prezentace společnosti Aimania,každou středu v 10.00ho a každý pátek ve 20.00hod. Přijdte si poslechnout.
Výdělek s prověřenou společností,jejímiž partnery jsou APPLE a VOLKSWAGEN AUTO.
http://login.meetcheap.com/conference,92082595
Pokud jste nestihli poslední prezentaci společnosti Aimania zde máte její záznam.
http://www.youtube.com/watch?v=SZTTTxekrE0&feature=youtu.be 
můj komentář: prostě úžasné, polechněte si prezentaci a smějte se! 
 
 
No není ta čeština krásná řeč? 

Spameři s ní mají problém a ani mi nedokáží napsat srozumitelně, že jsem vlastně boháč....  

Vážený příteli,

Jsem vám e-mailem dříve bez odezvy. Ve svém prvním e-mailu jsem se zmínil o svém pozdním klienta, jehož příbuzní nemohu dostat do kontaktu s, ale oba mají stejné příjmení.

On uloženy částku 21,7 milionů dolarů v bance a oni se mě zeptal, poskytnout další příbuzní. Můj návrh je, že vám umožní být předloženy pro tuto roli tak, že dokumentace může být zpracována a platba ve váš prospěch.

Laskavě potvrdit vaše osobní údaje níže:

Jméno: .................................
Příjmení Jméno: ....................
Země původu: .......................

S pozdravem,

Gabby Barke 

Ve výše zmíněném jde o podobný princip jako u v čechách známé kauzy Nigerijský dopis, kdy ožebračený senior zastřelil nakonec nigerijského ambasadora, šlo o to, že se snažil od někud získat peníze, neboť mu byly přišlíbeny, ale holt vždy bylo třeba nejprve poslat nějakou částku, pak následovalo zadrhnutí právních záležitostí a bylo třeba poslat částku vyšší, pak následovalo zadrhnutí právních záležitostí - a bylo třeba poslat částku ještě vyšší, aby se to dalo do pořádku, a tak pořád dál.

 

A JE TO TADY 3 KOLO NEURORESTARTU bude spuštěno. Nečekala jsem takové změny - nová práce, větší peníze, jiný pohled na svět, nové přátelé, nové příležitosti. Svědectví 15ti dobrovolníků, kteří si nechali vymýt mozek - znáte někoho kdo chce taky? 
http://stesti-zdravi-penize-prace.webnode.cz/osobni-rozvoj/

 

vyšlo též najevo, že za občana je považován jen podnikatl a za drobného podnikatele ten s majetkem či obatem 2 mio euro, čili 54 milionů dnes po intervenci ČNB ve prospěch oslabení koruny.

A další internetový podvod: http://ostrava.idnes.cz/podvody-na-facebooku-si-mladik-z-petrvaldu-prisel-na-pul-milionu-p8h-/ostrava-zpravy.aspx?c=A140108_092218_ostrava-zpravy_dar 

 

A zde je nová povodná hra: (zasláno bez podpisu): 

Mohlo by Vás zaujmout

LIBERTAGIA

Nový časově nenáročný projekt, ve kterém můžete
vydělávat bez počáteční investice. Není zde ani potřeba
registrovat další lidi, pokud nechcete. Při denním plnění
úkolu, který zabere15. minut času, mužete vydělat od 50 -200 USD za měsíc.


LIBERTAGIA
Spojila dohromady Facebook, Email, live chat..
přibude televize, radio a mnoho dalších možností… To vše na jednom místě.
Hlavní produkt je *Live In Box* , kde budete dělat na internetu to, co
jste dělali doposud. Když začínal Facebook, někdo Vám zaplatil za vašeho kamaráda, který
se k vám přidal? Nebo, někdo Vám platí, že si z někým dopisujete? Facebook,email,gmail,…?
Máte možnost být na začátku něčeho, co Vám v budoucnu přinese velké peníze.
Další možnost výdělku firma připravuje *Losy a Loterie* jako výhry budou mobily,auta,baráky…
Firma bude vydělávat na tom, že firmy budou platit za to, že jim zvednem sledovanost *Klikačkou*,
NOVÁ *sociální síť* STARTUJE !!!!
DÁ NÁM MOŽNOST VYDĚLAT BEZ INVESTIC !!!


BUDE CELKEM 10 MOŽNOSTÍ VÝDĚLKU ZADARMO !!!!!!!
- paket*BRONZOVÝ* ZADARMO (10 reklam) - za den si můžete naklikat 2,50 USD
-firma připravuje *Losy a Loterie*
-placené chaty(kdy Vám budou platit ,když si budete psát na*Live In Box*s kamarády… )
Firma bude mít peníze,za reklamy které tam poběží …
-bude celkem 10 možností výdělku!!!

Stačí jen provádět úkoly a vydělávat!

Doporučit nebo nedoporučit ale i tak vydělávat!

Koupit si výrobek (jen kdo bude chtít), používat a také vydělávat ...

Je to snadné! Tady jsou dveře otevřené, takže bez problému najde LibertaGia něco pro každého.
LibertaGia a její nabídka je šitá na míru vaší kapsy a očekávání každého z nás

Úspěch není náhoda.. KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOB, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVOD!!!!!
Nic vás to nestojí! Přesvědčte se sami!

A navíc..., podpůrná skupina na Facebooku, na nic nikdy nebudete sami.

www.libertagia.com / Bublina
veškerý podrobný návod k registraci
http://www.youtube.com/watch?v=7YtnSI_Leqc

Přeji mnoho úspěchů

A zde je totéž v bledmodrém: http://www.zachranny-plan.cz
a toto také . http://www.fotojim.com/duchod.htm

A výdělek pořádných peněz na internetu se nabízí i zde: Vážený kliente,


S radostí si Vám dovolujeme oznámit, že Vaše emailová
adresa byla v rámci našeho letního bonusového programu
náhodně vybrána z naší zákaznické databáze.

Je nám potěšením Vám sdělit, že právě Vy tak od nás získáváte
jako mimořádnou pozornost
BEZPLATNÉ roční členství.
http://track.projekt95.me/?xt=AJpuXFZ6myjtXFQ5Y3Nzmu1apTDiAu8hp3p3XzDknyDlqJYgnIGhB2xwBIQ3LvHvKELlpIU9K3a10&xi=kamio@centrum.cz

 A jací jetě dobráci jsou na netu k zastižní: Ahoj,


mate malo penez? Nekolik mesicu zpatky jsem to mel stejne. Kazdy mesic 
jsem se nemohl dockat vyplaty. Vzdy me stvalo, ze jsem si nemohl koupit 
vsechno co jsem chtel. A neumel jsem se z toho dostat. Kdyz minuly rok 
jsem uplnou nahodou objevil tajny videonavod, ktery mi na vzdy zmenil 
zivot. Jednalo se o ceske 5:14 minutove video, ve kterem je krok po 
kroku ukazano, jak se da opakovane vydelat pouzitim chyby v systemu. 
Zalezi jenom na tom, jak moc u toho chcete sedet a kazdy den muzete 
vydelat vice nez 9100 Kc. Po nekolika dnech otaleni jsem se rozhodl 
zkusit postup a bylo to nejlepsi rozhodnuti meho zivota. Stacilo jen 
dodrzovat presne to, co ve videonavodu bylo predvedeno. Od te doby se 
mi zmenil uplne zivot. Poplatil jsem dluhy, odesel jsem z prace, 
poridil jsem si nove auto, nasel jsem si pritelkyni a jeli s ni na 
dovolenou do Seychel (nadherna zeme se vzdy milymi lidmi). Uvedomil 
jsem si, ze uz jsem si za tu dobu vydelal dost penez a ze bych mel 
ukazat tento system i mym pratelum a jejich kamaradum. Nahral jsem 
video na internet, aby k navodu mel pristup kazdy a mohli vydelavat 
jako ja. Vubec nic za to nechci, jen upozornim, ze video brzo z 
internetu smazu. Kouknete se na cele video zdarma. A splnte si take sve 
sny.

Shlednete cely videonavod zde: http://www.realnepenize.info/
 
 
červenec 2015 - byla zjištěna hranice chudoby - 9901 Kč na osobu a měsíc: http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/hranice-chudoby-nalezena-9901-korun-mesicne_348428.html#.VZ-K8ptmyyV
 
Poslední podraz, který se objevil, je též mezinárodní - http://punchballs.com/themselves.php a hele, je to to samé jako toto: http://www.pracujonline.com/index.php?a=6928&s=czbotcj
 
Ještě jsme nemluvili o MLM Lyoness - cash back z každého nákupu zpět, aneb prodej zboží pro bohatce nordmálním lidem 
ani o prodeji diamantů referenčními marketéry, předávajícími si kontakty na jakéhokoliv - i toho nejmenšího - milionáře,kterému pak hodlají lézt až na záchod, aby jako první museli - ovšemže z ryze praktických důvodů :) - koupit jako prvnímu diamant sobě.. :)
 
 Komentář z Facebooku (Jaroslav Janota) :

Je pozoruhodné, že vidina zisku bere lidem zbytky racionálního uvažování.


Na druhou stranu to chápu v zemi, kde si poctivou prací člověk nevydělá ani na slanou vodu.

V zemi hazardních hráčů, kde nejbohatší člověk svůj majetek ukradnul v pyramidové hře zvané kupónová privatizace. V zemi v jejímž hlavním městě je více heren a hracích automatů na kilometr čtvereční než v Las Vegas. 

V zemi kde autor největšího ročního rozpočtového schodku v dějinách země o sobě tvrdí, že je rozpočtově odpovědný a za svou neschopnost dostává ceny nejlepší ministr financí. Svoje dluhy potom nechá platit ty nejchudší občany státu. Podle rovnice miliónkrát nula rovná se milión. A ještě se upřímně diví, proč mu ta geniální rovnice nevychází! 

V zemi kde věta nenávidím matematiku patří k dobrému vychování. 
Možná kdyby jí měli rádi pochopili by jak vlastně fungují hry na bázi geometrické posloupnosti a že v takových hrách vyhrává jen jejich autor s malou pomocí několika přátel. Je hloupé systém letadlo nazývat multi level marketing. Abych parafrázoval klasika. Hnůj ač jinak zván smrdět bude stejně!
 
John Oliver zatím js českými titulky o MLM : https://videacesky.cz/video/last-week-tonight-multilevel-marketing
 
INOVACE PODVODU: 2018 V posledních letech se objevují inovace podovodu - pošlete nám peníze, my vám pošleme  cenný balíček! Mnoho českých žen se stalo přes Facebook objektem seznamování fake profilů amerických vojáků v Afghánistánu, kteří všichni jsou vdovci, všichni mají jedno dítě, všichni hledají lásku pro brzký   odchod do důchodu - a také vám chtějí poslat cenný balíček, který vy ovšem musíte proplatit. Nenechte se zmást - naučte dotyčného, že v místě má banku a peníze může poslat bankovním převodem, a nebo si vzít ceniny s sebou  do letadla. až  bude opouštět základnu.  Nebo zkuste navrhnout, ať vám na vyplacení objemné cenné zásilky pošle peníze předem v obálce normální pojištěnou poštou. 
Trik vylepšilo objevení se komerční služby vizionářského šamana Heart of Gold (Srdce ze zlata), který zasílá různě povedená osvícení či zjevení či rituály a zprvu docela za lidové ceny. . Kupodivu má spojení na afgánské americké důstojníky, protože je schopen vám napsat, že byste měla přijmout toho bohatého muže, co vám chce poslat balíčekl a  že on vám k tomu pomůže.  Nabídnětte mu půlku získaných milionů - a uvidíte, že vám pošle smlouvu, v níž negarantuje nic, ale chce právo kdykoliv peníze od vás inkasovat.  Jeho uločinné spolčení vás opravňuje k tomu, abyste svůj návrh vzali zpět. 
amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

amiourful

Omlouvám se, skutečně po mně překlapy zbývají, se 16 dioptriemi při takovýchto blechách ani nejde jinak (při blogování jsou písmena pro bloggera menší než pro čtenáře) - ale nechtěla jsem otravovat správce serveru, aby mi zřídil funkci "uložit a nepublikovat" - mně totiž často teprve až po prvovýstupu napadnou další kvanta vět, která bych chtěla napsat. A tak přepublikovávám na několiákrátl. Myslím, že s těmi cizími slovy to není tak horké - pauperiace a  finanční anémie jsou vysvětleny v přiloženém linku a Maslůowova pyramida je tuším na nějaké Wikipedii, hodlám o ní ještě někdy napsat. NEzdála se Vám někteá fakta? Já vidím slabinu jedině v tm, že sstém reálného přihzqzování není jediný ten, který jsem uvedla. Modelů, podle kterého se "podvod-nepodvod" uskutečňuje, je více. Vždy však jde o tejný princip, popsaný u Montefortiho. Prodat daleko méně zboží s daleko větší  tržbou. (POKUD TEDY JEDINÝM "PRODEJNÍM" ARTIKLEM NEJSOU JEN TY OBRÁZKY.) Vlastně jde o ryzí esenci toho, jak se dnes vyučuje marketing na prestižích školách.

Zuzana Prokešová

Když už si dá někdo takovou práci a sepíše něco podobného charakteru, za použití spousty "cizích" slov, mohl by si to po sobě minimálně přečíst a opravit alespoň chyby, když už si nedá práci s tím, aby si zjistil fakta.

klokan

   Náš geniálně asociální ministr PSV samozřejmě zajistí vzájemnou kompatibilitu systému  těchto pauperizačních aukcí se systémem stigmatizačních S karet.