Nečas a nervy v kýblu :)

obrazek
15.6.2012 12:25
Cituji: "A kromě toho mi dovolte říci poměrně tvrdou a jasnou tezi, že o tom, kdo bude ve vládě nebo nebude ve vládě, nebude cestou žádosti o vydání rozhodovat parta policejních plukovníků nebo podplukovníků, to by asi nebyl ten správný krok. O tom, zda je někdo vinen nebo nevinen, bude rozhodovat maximálně nezávislý soud, nikoliv podobné kroky,"

Pokud si myslíte, že tato výstižná slova pronesl nějaký tydýt z reklamy nebo osoba inteligence značně pokleslé, mýlíte se. Jsou to slova pana premiéra České republiky, pana Nečase, které pronesl v Poslanecké sněmovně ve čtvrtek v souvislosti s otázkou vydání Vlasty Parkanové k trestnímu stíhání.

Souhlasím s Vámi pane premiére, že o vině může rozhodnout pouze nezávislý soud. Aby to ale mohl udělat, je třeba, aby se podezřelý k němu dostavil nebo byl před něj předveden. V případě paní Parkanové stačí, když poslanci - včetně Vás - přestanou trousit stupidní kecy, které jsou v přímém rozporu s vaší rétorikou - "padni komu padni", a co nejdříve žádosti policie ČR vyhoví. Zároveň to bude znamenat, že paní Parkanová bude mít možnost a právo se před nezávislým soudem obhájit a očistit - třeba.

Proč tedy ty kecy okolo?

Někdy je opravdu lepší nepromarnit příležitost a mlčet.

 

 

 

Zdroje:

citát:   http://www.novinky.cz/domaci/270587-tajemna-banda-plukovniku-strasi-snemovnu-chci-o-ni-vedet-zadal-zaoralek.htmlobrázek:   http://www.karikaturist.estranky.cz/fotoalbum/galerie-karikatur/karikatury-celebrit/obekt-karikatury--necas.html

 

schlimbach
... Má-li být však náprava úspěšná, musí být komplexní a všestranná, neboť nebude-li současně napravovat všechno,co vzájemně souvisí,nikdy se nedostanete kupředu ... J.A.Komenský\r\n\r\nproto navrhuji celkovou změnu nastavení ekonomnickéhom systému, aby pracoval pro občany, ne občané svojí destrukcí pro udržení systému. WWW.EKONOMICKAREFORMA.CZ

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

schlimbach

Také vás zdravím :)

Oni se někteří jedinci začínají divit, že jim o politickou odpovědnost nikdo nestojí, protože je to prázdné a nesmyslné gesto. Diví se také tomu, že skutky, které páchají mají svůj popis v trestním zákoníku :)

Možná, že nakonec Tupounům dojde, že nejsou nad zákon a nemohou si dovolit cokoliv. Pokud jim to spočítá vyšetřovatel a následně soud, třeba budou ještě rádi. protože, až jim to začnou počítat občané této zmasakrované, rozkradené a zprzněné jimi země, bude to mnohem větší šrumec.

Možná, že jim nakonec dojde, že pro lobbysty a své kmotry nejsou ničím jiným, než bílými koňmi, bez ohledu na jejich funkce a plat. Jak dopadne bílý kůň nakonec, je snad jasné každému.

Tupouni - mám pro vás vzkaz - rozhodující není váš zájem a zájem vašich kmotrů a lobbystů, ROZHODUJÍCÍ JE ZÁJEM OBČANŮ, NÁRODA. Pokud vám to zatím nedošlo, tak s tím hleďte něco udělat!!!  Konec konců, je to i ve vašem zájmu.

 

zenka

Náš pan premier se v poslední době rád staví do pozice "tvrďáka", aby následně /když zjistí buď, že přestřelil nebo se cíle minul úplně/ začal vysvětlovat - např. tento svůj bonmot vysvětluje, že byl údajně "vytržen z kontextu". Mezi námi - ať by byl řečen v jakémkoli kontextu, svědčí to minimálně o nervech v kýblu a zřejmě nejen pana Nečase. 

Vladimír Štingl

Jednoduché a perfektní. Obsahově zdrcující - tu "genialitu" jsem naštěstí neslyšel. I tak mi to stačí..... Díky. Zdravím Vás.