Nejvyšší hodnota Petra Fialy a vládnoucích politiků – LEŽ

petr fiala 22
20.6.2022 08:01
Petr Fiala, z dopuštění Pavla Rychetského premiér České republiky, byť ho občané ČR nezajímají, nejsou-li zrovna za dveřmi volby, ale o to víc se stará o Ukrajinu a její občany, v jedné ze svých planých a bezobsažných floskulí, mele rétorikou marného politologa, že on a jeho vláda dělají „hodnotovou politiku“.

Souhlasit s ním by se dalo pouze v případě, považoval-li by někdo za hodnotu LEŽ v jakékoliv její podobě, nuanci, barvě a intenzitě.

Petr Fiala umí lhát bezostyšně, dokonce se zaujetím a zdánlivě přesvědčivě, ostatně jako pedagog politologických studií má pro to letitou průpravu, praxi.

Tím ale jeho schopnosti dosahují maximálního limitu, lidově řečeno, prázdné žvanění mu jde jak z partesu.

Řídit stát, chápat a v praxi realizovat smysluplnou, prosperující ekonomiku, vše s tím spojené a předpokládané u ministerského předsedu, je pro něj ta pověstná „španělská vesnice“.

Debatám, politickým, s jakýmkoliv oponentem, samozřejmě kromě spřátelených moderátorů, se pečlivě vyhýbá, vědom si toho, že na to prostě nemá, že nedokáže kvalifikovaně oponovat argumentům, že mu v nich nevystačí to plané politologické žvanění, založené na lžích a prázdných floskulích, frázích.

Ve světle posledních událostí v politice, v té hrůzné až kauze s provalením organizovaného zločinu v řadách politiků ze současné vládní koalice, včetně komunálních politiků od nich, začíná už být profesůrek Petr Fiala značně nervózní, působí hodně vystrašeně a uchyluje se k, předtím u něj rétoricky nepoužívanému, násilí a agresivitě veřejného verbálního projevu.

Ty svoje lži, které jsou mu vlastní víc než snaha působit uhlazeně a seriózně, už neobaluje do toho kabátku rozvážnosti a rádoby moudrosti, už začíná zoufale „štěkat“ s kadencí hokyni a domovnici na pavlači připomínající ministryně války a zabíjení Černochové, se zlobou a nenávistiplnou rétorikou Pekarové – Adamové, prokletím to naší politiky, jak pravil, po pravdě, pan prezident Miloš Zeman.

LEŽ, lhaní, dezinformace, snaha o manipulaci s fakty a argumenty, to je stěžejní

program, nejvyšší a největší hodnota, kterou vyznávají, v praxi, politickém životě uplatňují dnes a denně politici pětislepence – ODS, KDU, TOP09, STAN, Piráti.

V urputné snaze udržet si místa u koryt, krmelců, lžou všichni, co se tam dostali po posledních parlamentních, z daleka smrdících podvodem, volbách. Ale i komunálních, viz Praha a všechny ty aféry, kauzy na Magistrátu, nejvíce ta poslední, šílená až svým rozsahem a hloubkou.

Přitom pirát primátor melduje pořád dokola – já nic, já muzikant, já jsem jenom primátor, já nic nevím, o ničem jsem nevěděl. LEŽ! Věděl, byl na to upozorňován, nejednou. Ostatně, ten Dopravní podnik je jeho, patří pod jeho Magistrát. Ale lže a lže, že se ho to netýká.

Stejně tak bezostyšně LŽE Vít Rakušan, taky muzikant vykutálený, taky o ničem nevěděl, přitom svědci, např. Paní Marvanová, ho veřejně, do médií, usvědčila, že o tom věděl, že mu to sdělovala, opakovaně a dokonce písemně. Jenomže ani tomuto sedmilháři se od krmelce nechce, evidentně.

Nehledě na to, jaké kauzy, dokonce až špinavosti, prováděl STAN pod jeho vedením, je tento člověk na místě ministra vnitra naprosto nevhodný až škodící.

Lidé, řadoví občané, nikdy bezvýhradně politikům nevěřili. Ale taková smršť, takové tsunami lží, lhaní strašného, co zažíváme v současnosti, to tu ještě vskutku nebylo.

Tato vláda politických gaunerů a neumětelů, politici vládnoucí garnitury na všech úrovních tedy, jak plyne z doložitelných argumentů, umí dokonale jen lhát.

Asi si myslí, určitě doufají, že se celé volební období úspěšně prolžou, promlčí v tom lepším případě, prožvaní prázdnými, s prominutím, kecy.

Občané tohoto státu, této naší krásné země, si rozhodně nezaslouží, aby jim vládla tato skvadra prolhaných darebáků.

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Yarmil

Zdravím a děkuji,víte UA premiér Fiala se rád poslouchá a všechno ví nejlíp,ale třeba navrhnout nebo ihned zařadit do jednání odstranění dvojí kvality a cen potravin,to bych rád viděl na prvním místě programu předsednictví.A je toho víc.Pozdravy - Y.

Růžena Chrastekova

Zdravím Yarmile. Tento způsob řešení příšerné krize vládnutí teď a tady zdá se nanejvýš vhodným

Yarmil

Když se ví náš ukrajinský premiér lže,co třeba ho jako dezinformační weby prostě vypnout a zákonem zakázat?