Nejvyšší státní zástupce pomáhá milionchvilkařům?

capi hnizdo 2
5.12.2019 11:24
Vědom si své obrovské moci, znásobené ještě bezvýhradnou podporou demonstrantů, ovládaných obskurním spolkem MCH, kořeny které ale jsou ve snaze svrhnout premiéra, aniž by jim, těm demonstrantům, šlo o nějakou spravedlnost, zabetonoval si Pavel Zeman, nejvyšší státní zástupce, má zřejmě za to, svoji neodvolatelnost tím, jak shodil rozhodnutí svého podřízeného ve smyšlené a následně obrovsky nafouklé kauze Čapí hnízdo.

V podstatě může rozhodovat o komkoliv jakkoliv, očividně pohrdat prací jiných, nezávislých (sic) státních zástupců, měnit dle svého jejich právní názor a vyhodnocení kauz, které oni řeší, nerespektovat jejich závěry, jednoduše proto, že je nejvyšší.

A zřejmě nejvyšším zůstat chce, na věčné časy a nikdy jinak.

Protože jeho bohorovnost je dána takovou zvláštní situací, kdy je sice podřízen ministryni spravedlnosti, ale tu zase z nějakých prapodivných důvodů nemají rádi milionchvilkaři, kteří manipulují demonstranty, volají po jejím odvolání, aniž by měli jakákoliv uchopitelný, relevantní důvod. A kdyby jakkoliv zasáhla řádně, legitimně jmenovaná ministryně spravedlnosti proti jakkoliv neuvěřitelně nespravedlivému rozhodnutí NSZ, fašizoidní bojůvky milionchvilkařů a spol. by byly schopné vyvolat snad občanskou válku, Majdan určitě.

Ostatně, výzvy k anarchistickému řešení čehokoliv, co se této myšlenkové, názorové minoritě nelíbí (především Andrej Babiš v čele vlády, volby - nevolby), už zcela otevřeně, veřejně deklarují. Michael Žantovský, na kterého nějak nezbyla žádná vysoká státní funkce, chce vyhlašovat občanskou neposlušnost, nějaký Jan Jetmar, údajně "odborník na krizovou komunikaci" (sic!) také, napsal věřejně na sociální síti: „Jak si stojíme? On sám do prdele nepůjde, to by si raději usekl ruku. Peníze nevrátí, to by si raději usekl nohu. Dotace si nechá vyplácet od České republiky. Potřebuje je. Dostává na dotacích víc než odvádí na daních, když přijde o dotace, celý Agrofert půjde tam, kam jemu se nechce. Co nám zbývá? Občanská neposlušnost. Blokovat vlaková nádraží, metro, letiště. Blokovat přechody ve městech. Vyhlásit stávku. Ten zločinec a estébácký udavač musí pryč! Když zablokujeme Prahu, tak ho to položí a vidláci mu nepomůžou,“ https://www.parlamentnilisty.cz/…/Revoluce-proti-Babisovi-Z… Vskutku odborník, ale evidentně na vyvolávání krizí.

Že je to nehoráznost, sprostá drzost a arogantní pohrdání většinových voličů? Bezesporu, ale těmto lidem nahrává svým rozhodnutím i nejvyšší státní zástupce, který včera rozhodl, jak rozhodl.

Tyhle hrátky na svržení premiéra jsou už tak průhledné a čitelné, že jim rozumí každý řadový občan, zajímající se alespoň trošku o politiku a společenské dění. I ten "vidlák", jak urážlivě pojmenoval veřejně většinovou část svých spoluobčanů nějaký Jetmar.

To, že se o nejvyšších ústavních činitelích vyslovují různí lepšolidi, sluníčkaři, pravdoláskaři, pražskokavárníci neuvěřčitelně hrubě, vulgárně, urážlivě sprostě, se už pomalu začíná u nás stávat jakýmsi zvráceným folklorem. Takový radní ČT Zdeněk Šarapatka klidně veřejně píše o premiérovi jako o kryse a o prezidentovi jako o starém kolaborantovi https://www.parlamentnilisty.cz/…/Jeden-krysa-druhy-kolabor….

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman se vlastně stal pro naši zemi pomocným prokurátorem (dřívější oznašení této funkce, pro mladé a nepamatující si) minority lidí, nespokojených s výsledky voleb, prahnoucími po destabilizaci země a vyvolávání nepokojů, jakoby dle scénáře Sorosových plánů barevných revolucí.

Svým rozhodnutím, jak dnes píší PL, vlil novou krev do žil MCH a pomáhá tak bezpráví, pohrdání výsledky voleb a tím i pohrdání voliči, občany této země.

Tak to vidí ta většina občanů, voličů, ti "vidláci z venkova".

https://www.parlamentnilisty.cz/…/-Zapojit-i-vidlaky-z-venk… 

 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Fagan

Byl zveřejněn článek o tom, že provozovatelé, (jinak řečeno solární baroni) fotovoltaických elektráren berou zásluhou dřívějších vlád (před Babišem) 1 bilion dotací v rozporu s dobrými mravy.  A mezi solárními barony jsou i někteří bývalí politici (Např. Tupolánek), a dokonce i představitel "nezávislého" soudu. Co je 500 mil. Kč údajně neoprávněné dotace, kterou mu prý schválila nějaká komise, nebo úředník proti 1 (slovy) bilionu, které neoprávněně stále pobírají dotace a my, občané a spotřebitelé elektřiny je musíme hradit. To nikomu nevadí?  Kdy se začne šetřit Bakala, Šláfenberg a další. Vždyť vždy když se "dívá" ČT do PS vidíme toho multiobčana pospávat. Za co jej občané platí. Jestli tento poslanec  není schopen řádně vykonávat poslaneckou funkci, měla by strana, ktere je členem vyměnit za zdravého a schopného náhradníka. A tento člověk pobírá asi 200 tisíc Kč měsíčně a nemluvě o majetku, který  mu byl v roce 1947 demokratickou vládou zabaven, a za podivných okolností za vlády Havla vrácen? ??????