Nepřátelé pana prezidenta nelení

7.11.2021 09:22
Senát platí (my všichni) zlořáda právníka Kyselu, který usiluje o svržení pana prezidenta. Platí si ho i ředitel ÚVN, který tomu napomáhá

 

Ústřední vojenská nemocnice je státní zařízení (pod ministerstvem obrany), tudíž opět zařízení, instituce, kterou platí stát, potažmo občané, daňoví poplatníci.

Ředitel ÚVN Zavoral zneužívá státní prostředky, peníze, které zaplatil Kyselovi za "metodickou pomoc" při vypracování odpovědi na dotaz Senátu ohledně zdravotního stavu pana prezidenta.

Ten dotaz vypracoval tajemník komise Senátu, placený, samozřejmě, právník Kysela. Takže titulek článku "Sám napsal, sám si odpověděl ..." mluví jasně a stručně.

Zavoral má přitom v ÚVN právní oddělení a v něm své právníky, jistě slušně placené. Kam až se to v té absurdní, nemorální, podlé hře, puči ke svržení řádně, svobodně a demokraticky zvoleného prezidenta naší země, dostali tihle darebáci, ničemové?!

Nemělo by, nesmí jim to jen tak projít!

Ředitel ÚVN Zavoral šel ve svém podlém jednání ještě dál. Ustanovil komisi, konzilium ke zdravotnímu stavu a schopnostem pana prezidenta vykonávat svůj úřad, podle prosáklých zatím informací (celé složení konzilia se zatím úzkostliově tají, tají to Zavoral), z lidí, co bytostně pana prezidenta nesnáší. Je smutné, že se k tomu, a k některým už výstupům v médiích (veřejně vyslovované diagnózy např.), propůjčili odborníci, lékaři, kterých si široká veřejnost doposud vážila. Pafko, Pirk, ...

Odcházející rektor UK Zima je trošku z jiného "ranku", toho si vážilo, pokud vůbec, málo lidí. Také není proč. Urputný odpůrce pana prezidenta, což několikrát veřejně dal najevo.

A z těchto, doslova nepřátel pana prezidenta, sestavil Zavoral konzilium, které rozhoduje o schopnostech pana prezidenta vykonávat svůj úřad.

To je výsměch, absurdní projev zloby až nenávisti. Už snad jenom chybí v tom konziliu zlobou a nenávistí k panu prezidentovi prolezlá Džamila Stehlíková. I když, kdoví, zda v tom konziliu není ...)

A tento člověk, ředitel ÚVN, léčí našeho pana prezdienta, v jeho rukou je. Nedobrých.

Vzdor všemu tomu nepřátelskému, se stav pana prezdienta zlepšil, zlepšuje. Ale i tady se projevila ta špatně skrývaná nenávist, odpor k panu preezidentovi ze strany ředitele, vedení ÚVN.

Nepustili k němu pana premiéra, výmluvou na covid. Výjimku, kterou má pan kancléř, pan premiér nedostal. Třikrát očkovaný, s jasně doklarovaným dodržováním všech hygienických opatření.

Inu, zlovůle se dá projevit různě. Nezbývá, než popřát panu prezdientovi, ale vskutku upřimně, aby se nadále zlepšoval jeho zdravotní stav.

Přeje mu to jeho téměř tři miliony voličů a jejich okolí, navzdory všem těm zlopřejníkům, zlořádům a nenávistníkům.

https://www.parlamentnilisty.cz/.../Sam-napsal-sam-si...

 

 

 
Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.