Nesprávné informace nebo sprostá lež?

obrazek
10.3.2014 13:54
Shlédl jsem včera kousek Otázek V. Moravce. Po několika minutách jsem to vypnul, protože se mi dělalo nebvolno. Pan premiér v přímém přenosu předkládal argumenty jakoby nesvéprávným idiotům, kteří nejsou schopni dohledat si informace, kteří nejsou schopni přemýšlet, kteří nechápou, že první je příčina a druhý v pořadí je následek.

Vážený pane premiére,

pokud nemáte dostatek relevantních informací o dění na Ukrajině, potom je to váš problém, jakými poradci se obklopujete. Pokud těch informací máte dostatek a přesto předkládáte argumenty jako v otázkách V. Moravce, potom z národa děláte nesvéprávné idioty a sprostě lžete.

Legalizoval jste pučistickou vládu na Ukrajině. Její instalaci parlamentem, který byl celou dobu pod hlavněmi pušek berete jako legitimní a demokratické řešení. Opakovaně jste se odvolával na ukrajinskou ústavu ve věci referenda na Krymu, kde jste chtěl vyargumentovat (idiotské slovo), že referendum o Krymu nepodpoříte, že bude nelegitimním.

Na rovinu Vám píši, že Vaše postoje jsou nesprávné, manipulativní, nedemokratické a jednostranně zaujaté, protože, pokud chcete argumentovat ukrajinskou ústavou, musíte ji dodržet ve všech případech. Z tohoto pohledu pučistická vláda není legitimní, jednání parlamentu pod hlavněmi pušek je též nelegitimní, odvolání prezidenta Janukoviče je nelegitimní, protože, jak již jsem uváděl před několika dny na jiném blogu, prezident končí ve funkci v souladu s ústavou jen ve 3 případech  -a) smrtí, b) vlastním odstoupením a c) impeachmentem, kte kterému potřebujete Ústavní soud, který však pučistická vláda rozehnala. Dále je nelegitimní a v rozporu s Ústavou jmenování nového prezidenta a de facto veškeré kroky, které pučistická vláda udělala.

Skutečně by mě zajímalo pane premiére, zda se domníváte, že pravdu lze bezostyšně nahradit lží, že spolupráci mezi národy a respekt k vůli lidu toho kterého národa lze bezostyšně nahradit arogancí, manipulací a vnucováním vlastních konstrukcí?

Na majdanu bylo 0.01% národa, to považujete za legitimní potvrzení vůle pučistů?. Vše, co se dnes děje, kdy se "ozvali" obyvatelé Krymu, a mnoha dalších oblastí Ukrajiny, že nepodporují pučistickou vládu, je Vámi a Vašimi komplici nechutného komplotu proti mezinárodnímu právu, proti právu národů na sebeurčení, proti demokracii, bagatelizováno a překrucováno.

Vaše vyjádření o tom, aby si lid Ukrajiny vyřešil své věci sám je sice správné, ale v kontextu Vašich argumentů je výsměchem a tupou arogancí, když současně legitimizujete pučisty a připravujete ukrajinskému národu volby, které bude pořádat pučistická sebranka na jejíž straně dnes jsou i ozbrojené fašistické bojůvky, kterým tato pučistická sebranka vydala zbraně a jejich bojovníky zařadila mezi vojsko.

Domníváte se skutečně, že v naší zemi žijí jen idioti, kteří budou jen mlčet nebo Vás budou ve Vašem pokrytectví a podpoře fašistických tendencí podporovat?

Když byl proti Vám rozehrán puč v Lánech, zastal jsem se Vás veřejně na blozích. Dnes, když se Vy podílíte na puči proti lidu Ukrajiny, nebudu mlčet a budu poukazovat na to, kdo vlastně jste, kdo jsou osoby, které Vám v této věci sekundují, které společně s Vámi zatahují naši zemi do nechutného nedemokratického a zmanipulovaného svinstva, když tím zvyšujete nebezpečí válečného konfliktu.

Pokud je to našemu národu jedno, kdo ju vládne, kdo ho jeho jménem zavazuje doma i v mezinárodních vztazích, kdo mu škodí svojí reálnou politikou, mě to jedno není.

Nejste můj premiér s stydím se za Vás.

Schlimbach Jiří

schlimbach
... Má-li být však náprava úspěšná, musí být komplexní a všestranná, neboť nebude-li současně napravovat všechno,co vzájemně souvisí,nikdy se nedostanete kupředu ... J.A.Komenský\r\n\r\nproto navrhuji celkovou změnu nastavení ekonomnickéhom systému, aby pracoval pro občany, ne občané svojí destrukcí pro udržení systému. WWW.EKONOMICKAREFORMA.CZ
Klíčová slova: premiér, puč, Rusko, Ukrajina, vláda

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

libuse-zavoralova

Pane Schlimbachu, je to stejná špína z leva i z prava. Co chcete od nenápadného "podržtašky"? Podívejte se, jak se choval např. Himmler- nenápadný, slušný, poslušný, známým rozdával léčivé bylinky......Právě takoví poslušní, nevýrazní lidé bez vlastního názoru se stávají často oporou zla.