Nestojí ani za chvilku pozornosti…

pelc vladimír
18.11.2019 11:27
V sobotu 16. 11. 2019 se uskutečnila na Letenské pláni v Praze demonstrace politického hnutí tzv. milion chvilek pro demokracii. Organizátoři: 300 000 přítomných, policie ČR: 200 000 přítomných. O počet celkem nejde, organizátoři ho budou vždy výrazně nadsazovat. Důležité je vyznění: Do ztracena.

Hloupá ultimáta uvedeného politického hnutí − premiér Andrej Babiš musí udělat to, co si my přejeme, nebo musí odstoupit z funkce, a pokud neodstoupí, budeme demonstrovat dál − , nestojí za pozornost. Politické hnutí premiéra ANO 2011 mělo nejvíce hlasů ve volbách a sestavilo vládu. Bylo to legální a legitimní. Chvilkaři ať se třeba udemonstrují − do ztracena. Do ztracena by jejich aktivita nevyzněla tehdy, kdyby se zachovali politicky, totiž vyzvali k předčasným volbám do parlamentu. Jenomže těch se oni bojí. Neuspěli by. A každý ultimativní útok ve směru antiBabiš (antiZeman, antiBenešová) – do konce roku uděláte, co vám nařizujeme, nebo budeme demonstrovat dál − volební preference politickému hnutí ANO 2011 zvyšuje.

Proč nechcete mimořádné předčasné volby? Protože se jich bojíte. S převahou by je Babiš se svým ANO 2011 vyhrál.

Jděte k volbám a tam ho porazte! Ale co uděláte, když bude mít v příštích řádných volbách opět nejvíce hlasů. Sepíšete zvací dopis a pozvete na potlačení kontrarevoluce Severoatlantický pakt (NATO)?

Politické hnutí označené jako milion chvilek pro demokracii je protisystémové hnutí zaměřené protidemokraticky – neuznává demokratické volby, jejich výsledky. Je hnutím politicky destrukčním.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

novotny

Zmanipulovaní lidé chvilkám dávají spontánně peníze, na zveřejněném účtě teď mají cca 4 mega.
Bohužel, kromě výdajů za nějaký leták a placky tam nevidím výdaje na zabezpečení demonstrací, ani těch minulých.
Výplaty tam také nevykazují... 
Kdo jim to a kam platí?

https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=20201117 

Vaclav Husak

Díky za článek, s nímž se plně ztotožňuji. Václav Husák