Nevyhrávají, PROTOŽE jsou nejlepší - neuvěřitelné

klavesnice stroje
7.6.2020 08:25
Ministryně práce a sociálních věcí, takto zvaná též Venezuela, anebo také AAA (Ambiciózní, Aktivní, Agresívní) z úpadkové strany Sociálně demokratické, opět zaperlila a způsobem sobě vlastním se pochválila.

Tahle nová krev české sociální demokracie, tihle trošku už odrostlejší svazáci, mezi které lze počítat i ministry Hamáčka a Petříčka, částečně přidávajícího se, vždy mezi vejci umícího tancovat, ministra kultury Zaorálka, vskutku musí vyvolávat mezi staršími i starými sociálními demokraty, ale i mezi jejich bývalými voliči přímo šílené pocity zmaru, trapnosti a mnohdy i velkého znechucení. Z toho, jak a kam se tato tradiční levicová strana posunula v čase, co za lidi jí vedou do jistějšího a jistějšího úpadku. Až se nabízí vysvětlení, že je to téměř záměr.

Ten do nebevolající diletantizmus v politice, sebestřednost a asertivita, překračující hranici do agresivity, jasný a zřejmý příklon ke stranám současné opozice, ale i zemi, státu škodící bruselovlezlizmus, nelze přehlédnout a vidí ho i běžný občan, o politiku se zajímající jenom povrchně, mnohdy jejich bývalý volič.

Z České strany sociálně demokratické se stal takový prapodivný hybrid, který už s idei a zaměřením původních sociálních demokratů, má pramálo společného. Je to vidět i na tom, jak se někteří z těch ve vedení vymezují vůči prezidentovi republiky, kterému se povedlo v nedávné minulosti perfektně právě tu sociální demokracii resistutovat, oživit a dovést ji vítězně do té Strakovky hlavním vchodem a na čele peletonu.

Sociální demokraté se mimo jiné pilně učí od Lidovců a mladších PUS - Pirátů, především ti malinko v pozadí, ale držící a tahající za provázky, oznamovat, bonzovat, udávat vlastní zemi, stát a vládu, které jsou paradoxně součástí, na Ústřední výbor EU v Bruseli. Šedá eminence sociální demokracie, nechvalné známý schcibýtministrem Poche, Petříčkovodič, především. Inu, koaliční partner k pohledání, s takovým aby jeden byl ve střehu neustále a spal s pistolí pod polštářem skoro.

Také se, což je nanejvýš zrůdné, nechutné a podlé, zůčastňují, alespoň někteří ze širšího i užšího vedení, akcí různých protistátních a protivládních spolků, demonstrací za odstoupení vlády. Té vlády, které jsou součástí, koaličním partnerem. To střízlivého nenapadne, chce se říct. Zrovna tak, jako přívětivé, chápající a shovívavé jednání sociálně demokratického ministra vnitra k silně protivládnímu spolku profesionálních a destrukčních demonstrantů, milionchvilkařů.

Těžko říct, co se maximálně sebestředné, uřvané jak hokyně, Maláčové, honilo hlavou, když pronesla to "moudro", že ČSSD je obětí vlastního úspěchu (https://www.parlamentnilisty.cz/…/Proc-se-od-CSSD-odvraceji…). Snad měla, jakože ho má pořád, ten směšně tragický pocit, že ona je ta úspěšná, nejúspěšnější, nejlepší v historii, ministryně práce a sociálních věcí. Asi určitě.

Naprosto, zoufale kontraproduktivní a pro nás fatálně škodlivé "rozhašení" vztahů s Ruskou federací, především které se odrazí určitě ve vzájemných obchodních vztazích, mají ve finále taktéž na svědomí sociálně demokratičtí ministři zahraničí a vnitra. Zostudili a vystavili nás jako stát, zemi, nepěknému výsměchu a pohrdání v poslední kauze Ricin. Pohrdáním za to, jak neuvěřitelně amatérsky, diletantsky si vedla (vede stále a pořád) naše Bezpečnostní informační služba v gesci ministra vnitra Hamáčka a pod vedením věčného čekatele na generálské výložky Koudelku. Vždyť se nám musí chechtat i náčelníci Afrických kmenů ...

A tak nám, těmito všemi "úspěchy" charakteristická už, ČSSD padá na politické dno, někteří její bossové se tam přesouvají z toho svého morálního, po zásluze. A jájistka Maláčová tomu nezabrání, i kdyby se hlasivky vykřičela tvrzením, že jsou úspěšní, že černá je bílá. 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.