Nezrušíme už ty volby?

volby urna
7.1.2020 09:21
V době, kdy toužících vládnout v této zemi je tolik a takových různých, by ani nebylo divu. Míra nerespektu k výsledkům voleb u poražené menšiny se stupňuje, stejně tak jako jejich nervozita a vztek z toho, že zvolená vláda je úspěšná. Formy a způsoby toho nerespektu a nepřejícnosti se rozšiřují, veřejný zájem je opozici šuma putna, jejich jediným zájmem je svrhnout vládu, destabilizovat společnost skrzevá kde koho. Hlavně zničit toho ďábla Babiše.

Vyzkoušelo se už toho tolik, neúspěšně! Vláda vládne ku prospěchu a prosperity všech, nic se nehroutí, státní dluh (nesekaný vládami předcházejícími) se umořuje, ministryně financí neposílá občanům, včetně kojenců, složenky, jako svého času "nejlepší" jeden, co tam seděl.

Dalším z inovativních způsobů, jak se dostat premiérovi "na kobylku", jak ho "dostat", jsou nejnověji žaloby. Čím stupidnější, tím údernější.

Udavačství v Bruseli se nesetkalo, zcela zřejmě, s kýženým výsledkem, Evropská unie, žádný její orgán, nezbavil Andreje Babiše premiérství, přec jenom nám ještě nechali drobek suverenity a svéprávnosti. Někteří mládežníci, evidentně v rauši, to neměli až tak zase myšlenkově vymakané.

Došlo na jiné horlivé udavače, kteří si kopli do premiéra, v podstatě poplivali naši zemi, i svoji vlast, aniž by se alespoň trošku zastyděli za svoje práskačství, založené na svých domněnkách a hlavně motivované jedním - svrhnout Babiše. Když už je teda neposlouchá a neodstoupí ze své funkce sám.

Bylo by komické a legrační až, kdyby to nebylo tak smutné a bezpáteřní, že se někteří udavači, práskači, nahlašovatelé a jiní křiváci chtějí soudit o "ochranu své dobré pověsti". Oni nejdříve poplivají svojí zemi, svůj stát, svého řádně zvoleného premiéra a dobrou pověst této země, aby se následně soudili o svoji pověst, která je už jenom tím udáváním upatlaná neskutečně.

Měl-li by se Andrej Babiš soudit s každým zlořádem, který ho nesmyslně uráží, šíří o něm veřejně neuvěřitelné lži, výmysly, fabulace, nemohl by svůj úřad už vykonávat, protože by ze soudních síní ani nevyšel.

Občas má ale řadový občan, nemající až tak hluboký náhled do fungování vlády, státu, především do toho, jak moc je to fungování ovlivněno EU a škodícími odnožemi jinými, dojem, že si dost toho všeho, doslova šikanování až štvanice, zaviňuje sám premiér. Především tím, že trpí, finančně dotuje všechny ty parazitní politické neziskovky a spolky, které mu za to všechno jdou po krku. A nejenom je, ale i tu nekonečnou řadu rad vlády, dělající v podstatě to samé.

Naše justice, včetně státních zástupců až po toho nejvyššího, ale i Ústavního soudu, se pomaloučku stala státem ve státě, je silně zpolitizovaná a některá její rozhodnutí jsou na silné kroucení hlavou. Snad se paní ministryni spravedlnosti postupně podaří ten Augiášův chlív vymést. Ostatně i toho se báli všichni ti, co nesouhlasili s jejím jmenováním a sprostě o ní lhali, lžou, podněcují demonstranty, aby protestovali proti ní. Snad budou státní zástupci konečně řešit všechny ty nepravosti a zlodějny, odkloňovačky, místo toho, aby řešili jakou madračku má na cele korupčník Ráth, jaké gatě nosí ve vězení. Až tak "daleko" došla činnost některých z nic. Ale megazlodějna OKD, Diag Human, i jiné, to je nezajímá, zjevně.

Zvoleným, většinou, demokraticky, politikům se u nás prostě nepřeje po právu vládnout, poražení neumí ani po tak dlouhé době svoji porážku přijmout, vládnout by chtěli sami, dokonce i přes zběhlé studenty, aktivisty, spratky patnáctileté, kterým vymývají mozky a navádějí je zapáleně lhát na tribunách, které jim staví.

Bude-li to takto pokračovat, tento dorost bez vzdělání a rozumu, bez jakékoliv zkušenosti, tady bude chtít opravdu ty volby zrušit, protože je hybatelé natolik zblbnou, že budou věřit v to, že tak je to správné a dobré.

Demokracie už pláče ... 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.