Novoroční projev

1.1.2011 13:38
Prezidentuv novoroční projev byl asi nejhorší jaky kdy byl. Otevřeně se postavil za škrtformy, které mají za cíl ožebračit ty nejslabší.

Kromě toho nezmínil ani slovem korupci jaká zmítá ministerstvo životního prostředí, potažmo financování své strany ODS. On to byl vlastně takový projev čestného předsedy ODS. Jinými slovy proč by se měl vracet ke kauze Drobil, když platí ono pověstné o kapřících, kteří si rybník samí nevypustí.

Na závěr snad jen to, že ani slušnosti pan prezident moc nepobral. Bývalo zvykem na konci novoročního projevu popřát občanům všechno nejlepší do Nového roku 2011. Tak se nestalo. Je to jen názorná ukázka jak si pan prezident váži lidu, ze kterého demokraticky vzešel do prezidentské funkce. Ve srovnání s prezidentským projevem našeho slovenského souseda, který mluvil zpatra, to byl nejhorší projev, bez úcty a sobecký.

Jaroslav Klajs


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

jaroslav
Pane Dubo to je ona pračka špinavých peněz. Určitě o dalších fondech víte sám.
jaroslav
Dosypávání stranám, zejména ODS, to samozřejmě taky. Vzpomeňte na živý příklad SFŽP.
jaroslav
Pane Dubo, divím se, že zrovna vám, takovému "prudce inteligentnímu" člověku, musím ten penězovod vysvětlovat...
K těm protestům...vyjděte mezi lidí...
jaroslav
Pane Dubo tenhle mejdan ještě pořád běží... Jako hosté tam občane nemohli ani nahlédnout. Bankovní sektor, který krizi způsobil opět bude dosypan penězy těch nejslabších, chudých a nemocných. Ten mejdan trvá. Doporučuji vám abyste podpořil tyto nemajetné lidí při blížicích se protestech. To si nesmíme nechat líbít.
zdobinsky
Ježek to hází zas na Klause. Prý to byl Klaus, kdo vypustil některá ustanovení z podmínek pro privatizaci a tím umožnil beztrestné krádeže. Nicméně předsedou vlády byl Klaus.
jaroslav
Pane Dubo, opět vedle. Na mejdanu nebyli občané...
jaroslav
Tento dluh nezpůsobili obyčejní lidé ani čtenaří Blesku. Po nich se akorát chce aby ten "mejdan" oligarchů zaplatili.
jaroslav
Vox populi: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/146984/klausuv-projev-ctenare-blesk-cz-nasr-l.html
jaroslav
Pane Dubo, na dluh jsme nežili. To papouškujete trojkolku a tuneldědka. žijeme v demokracii, kterou se nám pokoušejí ukrást. Republiku rozkradli a to je příčina proč teď v kase scházejí finance.
zdobinsky
Klaus je v zajetí privatizace, která je jeho dítětem i jeho svědomím. Pochybení si nikdy nepřizná.
Jinak celá řada jeho názorů, jak píšete, je mi také sympatická, když nepodléhá ideologickému nálepkování, patolízalství a jednostranným hysteriím.
racek
No jo, mě se ovšem drahá auta, jachty, vily se zimními zahradami a bazény s protiproudem i ty luxusní dovolené docela zamlouvají, i když asi mé zdroje nejsou takové, abych je mohl mít stále nebo alespoň často. Komu ne, že. Akorát bych se trochu styděl, kdybych na ně měl vyděláno způsobem, jaký předvádí naše politická garnitura. Víte, pan Klaus nefandí tunelářům a korupčníkům. Oni jsou prostě pod prahem vnímání jeho geniální mysli. Taky žádné nezná ani žádné neviděl (ostatně, kdo z nás, že, nic se nikdy neprokázalo. Omerta, že). Prostě Klaus je světem nepochopený génius, který musí alespoň nás chránit před nástrahami evropy , globalizace, levice, oteplování, lidských práv zaplevelujících ústavu a zákony a tak. Bohužel, byl i jiný Klaus. Klaus co chápal nové Rusko, kšeft, bombardování Srbska a zaváděl systém, který je standardní ve vyspělém světě. ne vše se mu povedlo. A dnes je už jen ten "génius". Brzo už bude jen k politování.
zdobinsky
Já nemám drahá auta, jachty, vily se zimními zahradami a bazény s protiproudem, nejezdím ani na luxusní dovolené. Ke mně tedy prezident nehovořil. Nejspíš mluvil k tunelářům, které se snaží vydávat za slušné občany. Největší svinstvo ale má na svědomí on, jenž umožnil zlodějiny gigantických rozměrů.
jaroslav
"Odmietam odvádzanie pozornosti od skutočného problému - udržania sociálneho zmieru." Ivan Gašparovič. Tuhle větu jsem u Klause nějak přeslechl. http://www.sme.sk/c/5703944/novorocny-prejav-prezidenta-ivana-gasparovica.html
jaroslav
Pane Dubo, tak si pospěšte, abyste to ještě stihnul, než bude v teplákach.
jaroslav
Jsem o tom přesvědčen.
zdobinsky
Já jsem také pro, Jane Dubo, průběžný důchodový systém reflektuje mezigenerační solidaritu skvěle.
novotny
Slyšel jsem jen poslední minutu projevu pána prezidenta, ale stačilo mi to k tomu, aby mě vyděsila jeho úpěnlivá prosba k národu: "Nebojte se roku 2011". Jako kdyby tušil nějakou nepříjemnou událost... nebo nemá čisté svědomí. Modrá je pro něho zřejmě stále dobrá - i po těch otřesných, ale podle něho jen asi nadrobených skandálech.
jaroslav
Co chcete pane Dubo osvětlovat. Pusťte si Mádluv klip "Přemluv bábu", je tam vše. Mezigenerační nenávist zasel právě on,tuneldědek.
jaroslav
Na tu hradní dohodu celá ODSka dojede. Včetně hradního pána.Vžijte do situace akcionáře soukromé firmy, jejíž management by se vzhledem k silnému podezření ze zpronevěry rozhádal, ale nakonec se dohodl, že bude firmu nadále řídit, a to lépe a úspěšněji než dosud, neboť se domluvil na jistých bodech jak dále postupovat - jen je nám, akcionářům, tedy majitelům, prostě neřekne, neboť se tak holt páni manažeři (naši zaměstnanci ovšem!) dohodli mezi sebou...
Nevím jak vy, ale já bych takové manažery svého podniku okamžitě vyhodil a určitě by ani u žádné jiné solidní firmy nenašli zaměstnání, neboť ostatní majitelé firem by dozajista takové jednání též pokládali za vrchol arogantní zpupnosti vůči právoplatným majitelům.
Naši zaměstnanci, prezident, ministři a další zúčastnění politikové se ovšem chovají jako vrchnost na panském... beztrestně, neboť my se chováme jako stádo nevolníků, bohužel.
jaroslav
Pane Dubo o jaké solidaritě mezi generacemi mluvíte? O té jak se přemlouva bába? To je totiž ona solidarita z dílny Zelenky a hradního přisluhovače ...
M. Víšková
Pan prezident je absolutně arogantní k lidu kam by měl patřit. Jeho nevýrazný projev mne nezaujal,je to jako každý rok blablablabla a nic se nemění a ani v to nedoufejme.Tady platí:člověče přičiň se, a ukradni a Pánbůh ti požehná. Moje novoroční předsevzetí bude v tomto rčení.jinak to v této banánové republice totiž nejde.
jaroslav
Asi jste slyšel tento jediný projev. Doporučuji srovnat například s prezidentem Gašparovičem ... nebe a dudy.
schlimbach
Myslím, že jste neposlouchal dost pozorně - náš pan prezident přece jasně sdělil národu, že tato vláda má jeho plnou podporu :)
Žertoval bych dál, pokud by toto téma nebylo tak tragické. Přeje si pro vládu klid na práci.
Panebože, ta naše republika je skutečně Absurdistán -(