Občanská válka o udržení zdravého rozumu v Čechách

obrazek
26.1.2019 12:54
"Než vyšlou rakety, vyšlou slova, než svrhnou bomby, svrhnou ideje, než provedou invazi, provádějí propagandu. Než začnou zabíjet, tak manipulují. Frontovou llinií každého protiválečného hnutí je boj proti psychologickým operacím masmédií. Záleží na tom, co děláte!"

V Čechách vedeme vlastně dvě občanské války - obě jsou za zdravý rozum. Ta první je zdravý rozum ve vztahu k okolnímu světu a proti směrnici o strategické komunikaci Stratcom NATO a pod., ta druhá je spojena s bojem o to, aby se politická reprezentace chovala i k těm nejbídnějším jako k lidem. V obou válkách  hořce prohráváme.  

Ta první s sebou přinesla ohavné pomluvy Ruska (nízká doba dožití - bez upozornění, že se počítají i vybité válečné a předválečné ročínky dostatistiky, neporozumíte, že to není způsobené nízkou kvlitou života), Číny (oníž se dodnes traduje, že kuchá vězně na orgány,sic!-a ona má na počet obvatel  polovinu vězňů než my, a naopak je výhodně zaměstnává v lukrativních změstnáních gamblingového  průmyslu a vplácíí jim slušný plat)) a všech, kteří měli vůli se jich zastat a obhajovat zdravý rozum, vysmívání,  je za nimi slíděno,  a brzy to bojovníci poti šíření názorů na sítích - elfové - dotáhnou i na stíhání, čímž se netají, ač je jejich činnost krutě protiprávní až trestná.  Naše elity si prostě řekly, že označí nositele jistých názorů za ruské trolly a postavili okolo nich  tlustou zeď ignorance, kterou tito musí bourat i v běžném společenském styku s lidmi, kteří nemají čas či vůli prozkoumávat deetaily české politiky.(Jestli nás  Rusové nebo Číňani šmírují, tak snad  jedině kvůli studiu ponerologie.)

Souběžně s touto psychologickou opercí probíhá také v podstatě kotinuální pokus o puč. Jen tento týden šlo o obviˇování pezidenta z ovlivňování soudů,  a není divu, že prezidentovi nikdo nepopřál ani k včerejšímu svátku.  Piráti pro změnu vymysleli bonz premiéra do Černošic, takže toho alespoň popotahuje lokální autorita ze střetu zájmů v řpípadě Mafry.  To by nikdo  normální nevymyslel.

Spolek pro ruské hrozb a čínské nebezpečí a za příjmy církví by bl směšný, ale on je dokonale vprofilovaný jakýmikoliv společnými zájmy, jež jdou poti občanské společnosti zdravého rozumu. Bohužel, má velmi snadnou práci, protože kupříkladu blog se třemi paragrafy, jež potvrzovaly vvlastnění církví před komunist a ustanovení jich pouhým správcempod podmínkou  vužívání zisků pro charitu, se nedostal nikomu do povědomí, ačkoliv byl opakovaně zasílán jak poslancům  vlády, KSČM a SPD, tak jejich lokálním uskupením -ale nedostalo se mi jediné hlubší odpovědi. A tak je to se všemi občanskými podněty  poslancům a senátorům. 

Lze tedy bohužel až s příliš velkou jisttotou říi, že na jakýkoliv boj o svou budoucnost je tento národ sám. A v pařátech těch nejhorších. I tam, kde čekal spíše oporu se většinou dočká pouze podrazu. Vím, co říkám - právě byl schválen insolvenční zákon, jenž nemůže nikomu vážně pomoci, protože i ten  minulý oddlužil opouhých 20 000 osob z 900 000, zadlužených průměrně 400 000.  Navíc sociálně demokratická ministryně pokračuje v Sobotkově díle z kázy a akcentuje časté a tvrdé kontroly zaměstnávání na černo  Jako kdyby i tak nebyla situace genocidní.  Ačkoliv jsou  noclehárny Prahy plné, pro bezdomovce se v mrazech neděje nic.  Jen se zautomatizuje pokutování lidí se stočeným tachometrem a co nového státní správa zamýšlí  podle svého spotu - že totiž zkusí zabavovat auta, za jejichž volantem najde dlužníka a přenášet na majitele auta povinnost uhradit dluh a vyřídit si to následně se svým známým sám.Věc nevídaná kdekoliv nascvětě,netak u nás. Ještě i soudcovská šlechta v tom jede  Z několika tisíc firem zlikvidovaných zajišťovacími příkazsiprávo na existenci až dosud vybojovalo šest. A ministertgo senemá k tomu vrátit jim  majetek a odkodnit je.Jakkoliv je jasné, že nejste pánem obchodního partnera a nemůžete ovlivnit, zda ten zaplatí DPH či  nikoliv. A korunou je, že 88 měst a obcí  vhlásilo bezdoplatkové zon, tj, zony, kde se nově příchozím nevplácí doplatek na bdlení, někd jsou to celá města, a Ústavní soud, k němuž je už přes rok na toto podána stížnost, se stále nemá k činu. A kdoví, jak to dopadne. A další  hrůza - pozůstalé manželk a děti odškodní těžařská společnost po úmrtí horníků 240 000 každého. Jenom. Také  jsem ještě nezmínila ty chudák, jimž se po pů roce na životním minimu toto sníží na minimum  existenční, pokud neodpracují zadarmo 20 hodin týdně na vweřejných prqcích. 

Věru není do zpěvu,přesto situacevyžaduje,abobčané, pakliže s takovým jednáním nesouhlasí, zakládali spolk, jakékliv, kde budouudržovat zdravý rozum,akteré sealespoň občaspostaví za něco dobrého. Víme, jakou zkušenost jsme udělali se sametem: Nic takového  jako naivní demokracie neexistuje,  buď to není demokracie, nebo to nemůže být naivní.  Naivní ten, kdosi myslí, že tyto společensky nevýhodné scénáře nebudou bez nějakého  pozitivního zásahu progredovat stále k horšímu. S každou novou psychologickou operací se vzdaluje veřejný prrostor vyčiření a společnost prozření. 

A já mám jen jediný nástroj - zhruba 300 čtenářů svých bolgů. Zamyslete se, a dbejte na to, abyste byli slyšet, až budete chtít něco sdělit okolí,  politikům a médiím.  A snažte se něco podstatného říkat často!   Pokute se rozšiřovat svůj ostrov zdravého rozumu bohatým společenským žvotem, ostatně jen při takovém způsobu života je zábava relativně levná! 

A prosím, sestavte mi nějakoui stranu, kterou budu moci volit! A pamatejte, masmediální bombardování je skutečně o tom  že 95% obsahu médií zabírá fakenws, neprospěšný obsah místo toho, jenž by bylo užitečné a všeobecně prospěšné s veřejností probrat.  Tahle republika není nejlepší systém, největší blahobyt, jaký jsme tu kdy měli, spíš připomíná  kobylu v posledním tažení. Jak jen je tento stav vzdálený skutečné suverenitě!D. Bonhoeffer::"..každé silnější uplatnění vnější moci, ať politické či náboženské, velkou část lidí raní hloupostí"? Ano, vědci zjistili, že hloupneme, a nikdo neví proč. Já vím proč -  protože jsme oblokpeni ze všech stran lží. A násilím. 

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

,,Každé porušení, přestupek nebo odchylka od pravidla ho kormoutily, třeba se ho to napohled vlastně ani netýkalo."

                                                                                                                              A. P. Čechov - Život ve futrálu.

   Příčin předmětného, velmi znepokojivého, neustále se rozrůstajícího nedobrého jevu zajisté nalezneme více než v článku zmíněné násilí. Kromě pojídání hamburgerů, bramborových hranolků, popíjení Coca Coly, závislostí na Facebooku lze uvést, značnou zešněrovávanost našich životů pilně uskutečňovanou nejrůznějšími až posedlými pachateli dobra, včetně snad až snad  dementních, něterých našich poslanců a senátorů, včetně zejména těch věkově mladších viz. např. PS Piráti. Snad každý den slyšíme odněkud takové výroky jako to se nesmí, to máš zakázáno, na to nesmíš ani pomyslet, jinak ti hrozí pokuta nebo jiný trest. Průběžně strašení a ohlupování občané pak zákonitě blbnou ještě více. Jedná se již o příznak začarovaného kruhu, z něhož pro lidstvo již není východiska, kromě jasného úplného zhloupnutí a posléze vyhynutí lidstva. Jak ostatně kupříkladu asi před třemi tisíci lety již velmi podobně předvídala věštkyně Sibylla Kumánská.