Odehrála se v Kalifornii operace Pochodeň nebo Firegeddon?

obrazek
23.11.2018 18:45
Na obrázku je lokalita v Kalifornii po nedávných ohních. Je to velmi divné, protože domy nejsou jen spálené, ale doslova vypálené do základů, zato stromy jsou netknuté. Sami Američané mají pro tento jev jediné vysvětlení - příčinou má být DEW - Directed Energy Weapon, nebo-li směrovaná energetická zbraň, jméno operace má být Pochodeň (Torch) motivovaná volebním podvodem, resp, operace Firegeddon (rozuměj - ohnivý Armagedon), jejímž cílem je snaha o dosažení opatření odůvodňovaných klimatickou změnou. Při bližším pohledu se pak ukazuje, že záminky operace Pochodeň hrály roli pro načasování, záminkypro Firegeddon pro zapojení oněch dil vybavených příslušnou technikou, ale přímým motivem apro výběr cíle bylo rozhodující zadání lokálního potentáta slicencí pro budování hyperloopu. Stavba rychlodráhy. Doporučuji znovu číst Naomi Klein a její Šokovou doktrínu aneb Nástup kapitalismu pohrom. Kapitalistický korporátní fašismus totiž ví, že i na katastrofách lze úspěšně vydělávat. Počet známých obětí kaliforných požárů z tohoto listopadu byl přes 70, ale pohřešovaných přes 1000! Určité podezření na použití DEW mají i v Řecku, ale možná spouštějí poplach preventivně, aby k něčemu takovému nedošlo někdy příště, nebo aby lidé byli schopni zločin prokázat. V USA na tajné projekty od roku 1998 do roku 2015 padlo 21 bilionů dolarů, zašantročených, ukradených daňovým poplatníkům..

JAk byla zašantročena spousta peněz: https://www.mintpressnews.com/cooking-books-dod-hud-defrauded-taxpayers-of-21-trillion-from-1998-to-2015/232905/?fbclid=IwAR3ScXFd9GiyqPZHtcGVFQl1raJnnTHaYc4ToBVJE2qu0B3q7SxstCw8OQc Konkrétně to zašantročily DOD - Department of Defense -Ministestvo obrany- a HUD - Housing and Urban Development - Výstavba a městský rozvoj. Jde o ekvivalent státního dluhu USA, Jiný článke o tomtéž:Pentgon se nemůže dopočítat:https://www.truthdig.com/articles/the-pentagon-cant-account-for-21-trillion/

Více fotecek: http://themillenniumreport.com/2018/11/conclusive-photographic-evidence-proving-california-is-under-attack-by-dews/?fbclid=IwAR32DpHzdD75zhTwiGM7cDmjLU0amL5lw8WJAnUJtODarP5QivOfh3VqQTg  zde jsou některé fotky z dřívějších kalifornských požárů,  zvláštmí jsou ty fotky, na nichž jsou namířené paprsky DEW:Ján Sebíň:"Problém je v tom, že súčasné lasery sú vyvinuté tak, že sú pre ľudské oko neviditeľné. Je možné, že citlivý objektív fotoaparátu ich mohol zachytiť, lenže kto vie?" "Sú aj videá staršieho dátu, z letných požiarov v ´Kalifornii, kde je evidentne vidieť, že jedna strana ulice je ľahnutá popolom do základu, kým druhá časť za cestou je nedotknutá... Videí je hrúza, je potrebné byť na pozore. Nie všetky nutne musia byť z Kalifornie a nie všetky nutne musia byť skutočne o téme..." Procházka po kalifornsých ohňových anomáliích:https://www.youtube.com/watch?v=hGEYU9pKDFk

Naomi Klein:https://legacy.blisty.cz/art/27938.htm"

O operaci Pochodeň: http://themillenniumreport.com/2018/11/operation-torch-california-a-special-report-on-the-manmade-firestorms/?fbclid=IwAR0wuQhE5D_kyAIuX52TGvzW1puNvnusPjZGW4_BpTYg2lEQOE-DO-yGUNc podle tohoto článkku byla operace vedena snahou odvrátit pozornost od probíhajícího a proběhlého volebního podvodu - na Floridě, kde zvítězili Demokraté při lokální účasti i 120%.  Skutečně se požáry odehrávaly v době voleb a po a za operací mají stát lidé ze zpravodajské komunity, titž, kteří stojí za operací Gladio. 

Toto je jiné vysvětlení -operace ohnivý Armagedon: http://stateofthenation2012.com/?p=90836&fbclid=IwAR1NcLRd3XBB98fu_QBNl3aa-y0Bu77bH00Fjsq08H0Efz2l8KZClmMqViA :(překlad Google redigovaný)

"Zvláštní poznámka:

Jediným způsobem, jak skutečně pochopit nesmyslnost a závažnost zuřivých kalifornských ohnisek, je vidět je: FIREGEDDON: Jižní Kalifornie hoří znovu, Tajemně propukající požáry všude (fotografie)

 

Není místo, jako je L.A. a zejména Hollywood, kde by mohlo být lépe uspořádáno takové svět okouzlující drama.

To je to, co globalizátoři dělají vždy, když potřebují perfektní soustavu, aby vytvořili show, která je nezbytná pro obavy a obtěžování celé planetární civilizace.

 

Podívejme se na to: prostě není žádný větší strašák než šelma změny klimatu.

 

Vyráběla ji TPTB, aby provedla konečnou fázi programu Nové světové politiky a především aby přiměla vládu jednoho světa ke světové komunitě národů. (pozn:TPTB = The Powers that Be -síly, které přicházejí) 

 

Program Agenda 21 a Agenda 2030 pro udržitelný rozvoj

Předtím, než může být tato myšlenka jednotné civiluiace implementována na planetě,  TPTB vědí, že musí dostatečně vyrábět souhlas ohledně nejzávažnějšího environmentálního problému dnešní změny klimatu.

 

Klíčový bod: Když svět sleduje spálení jižní Kalifornie ... jak hoří ... a hoří, skrytí režiséři této tajné produkce doufají, že šokují americké posluchače, aby se podřídili. Krádežně pomocí řešení z hegelovské dialektiky -probém/reakce  ~ téměř vždy umožnilo společnosti TPTB vyrábět souhlas s dalším uzavřením tohoto místa. Žádný jiný zločin není tak účinný, než ty, které přesvědčují občany, aby požádali o vlastní ztroskotání dluhů, o ekonomické omezení a / nebo o teritoriální uvěznění (viz tato odhalená mapa USA).

 

Za tímto účelem byla Organizace spojených národů použita poprvé v rámci  agendy 21, která snižuje svrchovanost.

 

S tím podvodným plánem, který ztratil a stagnoval, vytvořily stejné tajné agentury OSN agendu 2030 pro udržitelný rozvoj.

 

Obě tyto vysoce represivní režimy byly navrženy tak, aby zbavovaly národy své svrchovanosti a postoupily mimořádné množství moci nevolenému mezinárodnímu orgánu - OSN.

 

Předposledním cílem je vybudovat základy a vytvořit rámec pro globální  superstát podobně jako je Evropská unie. EU Exposé: Plánovaný totalitní superstát k zničení Evropy

 

Konečným cílem je však aktivovat současně skrytou vládu jednoho světa, aby bylo možné plně ovládat a ovládat všechny přírodní zdroje Země a také místní klimatické a klimatické vzorce.

 

Kabala Nového světového řádu (pozn. rozuměj: globalistická média) usiluje o úplné nadvládu nad povrchem Země a přírodních zdrojů

 

Rozptýlení, odklon a špatné směrování

Stejně jako jakákoli falešná teroristická operace, geoinženýrské kalifornské ohniská byly spáchány obvyklými podezřelými z různých důvodů.

 

Kdykoli se uskuteční dramatická černá operace a ohromující psyop o řádu kalifornského FIREGEDDONu, můžete si být jisti, že také slouží explicitnímu účelu odvrátit pozornost od hlavního zákona, který se zvažuje v hlavním městě.

 

Samozřejmě, jediný návrh zákona o jakékoli závažnosti, o kterém se panuje, je Trumpův daňový návrh. Proto není pochyb o tom, že společnost FIREGEDDON má v úmyslu odvrátit pozornost od této nepoškozené pohromy. Podívejte se: Když oba daňové plány společnosti McCain & Corker podporují Trumpa, víte, že to je katastrofa pro americký lid!

 

V případě nahých falešných teroristických útoků, jako je FIREGEDDON, se obvykle vyskytuje obrovská mezinárodní událost, která se také odkloní. Úplná hrůza a blížící se nebezpečí pro tolik obyvatel v oblasti [LIBERAL] v jižní Kalifornii je prostě příliš velká, aby nebyla pečlivě ukrytá agenda globálních rozměrů. A tak je.

 

V den, kdy se požáry zesílily do velmi vážné hrozby, globální investoři měli na mysli i tento cíl. Kalifornský oheň: geoenginýrpvaná ohnivá bouře má rozptýlit pozornost od  Trumpovy Jeruzalémské deklarace (odkaz)

Nakonec přcházíme ke hvězdě této přehlídky-jezuity trénovanému Jerrymu Brownovi.

 

Brown nemá přezdívku "Governér Měsíční paprskek" pro nic za nic. Vzhledem k jeho naprosto kalamitní državě v Sacramentu by mělo být jasné každému kalifornskému občanovi, proč tento chlap měl být odejit  ..již včera!

 

Ano, guvernér Brown je nebezpečný pro stát, pro lidi, pro zemi. Koneckonců povolil, aby se na jeho hodinkách uskutečnil tento pomalý kataklyzmus (jak Velké kalifornské sucho, tak ohnivé bouře v roce 2017), aniž by se zdvihl prst, aby se vypořádal s pravými příčinami. Kalifornské sucho je výsledkem  geoinženýrství za účelem prosazování budoucích právních předpisů "změny klimatu"

 

Spíše než aby vynaložil peníze na provádění zákonné ochrany proti požáru, prevence a řízení v celém státě, guvernér podpořil nedávno odhadovanou částku 64 miliard dolarů známou jako LA-SF Hyperloop.(pozn.:dopravní prostředek v trubkách za vakua, zde z Los Angeles do San Francisca, o němž byl nedávný Hydepark na ČT se Anitou Senguptou - hledej google obrázky: hyperloop LA to SF a https://patents.google.com/patent/US7612284) Kaifornské ohně sledují víceméně přesně dráhu tohoto hyperloopu. A také sledovaly už méně přesně druhou plánovaou dráhu do Las Vegas z Viktorville -což je zřejmě příměstská oblast Las Vegas. Přičemž dráha by končila v Las  Vegas, jen napojení u LA by bylo jinde, posunuté, zřejmě mimo městskou zástavbu.   https://www.snopes.com/fact-check/wildfires-california-high-speed-railway/! .) 

 

A to je dobrá zpráva, protože se týká guvernéra Browna.

 

Špatnou zprávou je, že je to kamenný studený globalizátor, který byl vystřelen do vysokého úřadu  jeho jezuitskými manipulátory a globálními hráči. A Brown tam byl umístěn, aby provedl mimořádně hanebný program; stačí se podívat na rychlý zhoršující se stav "zlatého státu".

 

Jedná se o člověka, který obdržel množství důkazů, které dokazují, že sucho v Kalifornii bylo geoinženýrované, a přesto se jako příčina uvádí podvod a fikce, jež má způsobovat globální oteplování způsobené CO2.

 

Geoinženýrství je primární příčina globální změny klimatu, ne CO2

 

Vzhledem k tomu, že Brown má již tolik let falešné údaje o klimatických změnách, neměl jinou možnost, než zachovat falešný původ, pokud jde o FIREGEDDON. Dvě ručičky rukama vypočítají geoteroristé ze zřejmých důvodů.

 

Nyní země ví, proč je Kalifornie jejich útočištěm, a stojí v čele podpory okamžitého občanství pro nelegální cizince. Brown vedl boj o dav DACA jako žádný jiný guvernér, neboť tam je jeho ilegální hlasovací demografická  základna. Obrovský počet nelegálních přistěhovalců v Kalifornii je takový, že demokratické většiny ve státním domě jsou nyní garantovány možná na desetiletí ... s výjimkou, kdy se přišlo na chybu 12,0 v San Andreas nebo v zóně Hayward.

 

Brown se stal americkým advokátem č. 1 za porušení amerického imigračního zákona. Jeho globalizující mistři ho vybrali, protože vždy projevoval úplné nepřihlížení k federálním i státním právům formou úmyslné nedbalosti. Jako právník v oblasti vzdělávání a odborné přípravy ví, jak obcházet zákon, stejně jako někdo v Zlatém "dřevěném uhlí".

 

Ještě důležitější je, že Brown dovolil, aby byla Kalifornie geoinženýrována tak, že nyní každý čtvereční palec státu je hořlavý. Poté obviňuje změnu klimatu kvůli  FIREGEDDONu, jenž byl skutečně způsoben neúnavnými chemickými geoinženýrskými operacemi prováděnými celostátně pomocí chemtrailového stříkání a chembombových aerosolů.

 

Guvernér CA, Jerry Brown, říká, že požáry způsobené změnou klimatu vyprávějí obětem, že jde o "novou realitu"

 

Závěr

Jediný způsob, jakým bude zastaven environmentální terorismus sponzorovaný ze strany státu, jako je FIREGEDDON, je, aby ji oběti (a jejich rodiny a přátelé) požadovali.

 

Pokud se lidé vůbec nebudou pokoušet bránit se před průsvitným a průběžným povětrnostním válkám, co je možné udělat ?! Celovečerní válka byla proti Americe v roce 2017

 

Když převážná většina lidí ani nevidí na obloze, mnohem méně pochybuje o tom, jak modré oblohy jsou oblačno za hodinu nebo dvě, jaké jsou známé občany?

 

Kvůli této kruté realitě je nejlepším způsobem, jak ukončit tyto každodenní invaze naší osobní suverenity, jít po Jerry Browns národa. Tito hluboce zkorumpovaní politici musí být zbaveni moci. Jejich vliv musí být zmenšen na nulovou pohotovost!

 

CA guvernér Jerry Brown byl vzpomíán Hnutím zuřivých občanů

 

Guvernér Brown by měl být nejen obžalován, ale musí být agresivně stíhán pro zločiny proti lidem. Seznam jeho přestupků je dlouhý a závažný: (i) oficiální pochybení, (ii) úmyslné a špatné zanedbávání, (iii) zneužití, neúspěch a malfeasance, (iv) nepotismus, (v) osobní obohacování, (v) , atd.

 

Teprve tehdy, když se tito kariérní zločineční politici budou obávatvíce náš Lidí víc, než se obávají jejich pánů z Deep State (vnitřního státu, státu ve státě), vláda přestane terorizovat občany."

OSN se chce stát naší světovou vládou k roku 2030: https://www.americanthinker.com/articles/2018/10/the_un_wants_to_be_our_world_government_by_2030.html Jak číst agendu 2030: https://www.activistpost.com/2015/09/agenda-2030-translator.html?fbclid=IwAR2Vrk365tbDwa1UohZGhFwZwkFTDiqvaGbeZ92RpBQ4vuAelUyQ3vLVrPY

Patenty a technika: https://patents.google.com/patent/US7612284 ,  https://patents.google.com/patent/US20110204159A1/en?oq=solaren ,  orbitální nebo i vzdušná DEW: https://theanalysis.net/2018/01/12/california-wildfires-caused-by-orbital-directed-energy-weapon-not-as-ridiculous-as-it-sounds/?fbclid=IwAR25w380XjUEJxDq_0Z9ZkUALDYwsY3k0p-wN6qIwn6RZKddM4m-Pda5Vms  techniku umíme dávno: https://radiozurnal.rozhlas.cz/v-cesku-je-od-pondelka-  nejteplejsi-misto-ve-vesmiru-americky-superlaser-v-7560992?fbclid=IwAR0DoGaE9SDWPJIwlfRcrprwLTDg4mL2pYOjWKZxlap4zrbp3D-I069FqP8  Ján Sebíň ": DEW je skratka pre energetické zbraňové systémy, alebo tiež niečo ako "smerovaná energia".Sem patrí napr. LASER, aj keď to je len jeden príklad z mnoho. Patria sem aj mikrovlnné zbrane (mikrovlnka vo väčšom merítku). Ide v princípe o to, že energetické zbrane, na rozdiel od klasických, nie je vidieť a preto je ich ťažké dokázať. Vlastne vidíte už len výsledok. Potom to môžete zhodiť na výkyvy počasia, skrat elektrického vedenia, blesk, cigaretový špak, alebo čokoľvek, čo sa Vám hodí." A"Tieto vesmírne elektrárne nie sú nič nové. ZSSR s nimi experimentoval už pred takmer 30-timi rokmi... V súčasnosti sa zbiera na obežnej dráhe slnečné svetlo, ktoré sa následne transformuje na mikrovlny o frekvencii 2.45GHz (wi-fi, mobily, atď.) a lúčom sa to posiela na zem do "prijímača" (elektrárne a pod.). Takže tu už máme oficiálny patent na tieto vecičky. No a ak ten lúč nasmerujete niekam inam, než na prijímač, následky môžu byť nedozierne. http://www.newsparadigm.org/2017/12/08/california-fires-and-space-based-weather-weapons-b/?fbclid=IwAR3yMpHNWrZOnsVWMMyOuECADInHvgFW2qUKNWqiU4-qaTLhPtIWyDxRQ2I "

 Týždeň pred požiarmi TV FOX NEWS informovala o laseroch a DEW v US Army,resp. jejím použítím vládou. Náhoda. https://www.bitchute.com/video/asomeMvqLyd5/?fbclid=IwAR0unaOPvN4WLw-6xlb-sZd5_vV6WNqsgksdaSnWY9FMZ8a5rh_mGkvMGOw

Plán vypálit severní Kalifornii zveřejněn : 2018 02 27 Zbraně směrované energiei -Zasedání dozorčí rady okresu Sonoma obnova infraskturury pracovní setkání: https://www.youtube.com/watch?v=DHKIBN2my2Y&fbclid=IwAR05sjj4mMvFYML7YMHHkWcY7dMw-DYtoEJ_rveY7os1G5XDGKmZvFxHHwg anglicky. pusťte si titulky. Podle mluvčí, Debarah Tavares,  DEW používá Pacific Gas and Electricity, vlastněná Rothschildy, zapleteni jsou i Rockefellerové a společnost Southern California Edisons. odkazuje na své webové stránky. co potřebujete pro porozumění videu:psyops je zkratka pro psychological operation.

hliníkový prach geoinženýringu: https://www.prnewswire.com/news-releases/aluminum-dust-from-geoengineering-fueling-super-wildfires-according-to-author-300707890.html?fbclid=IwAR1LXjOHIjnpLK3Ec4gKpJ6PTTH7SgCiHhSZvIOP5OcBwqIwmHcrXnuuu20

Řecké podezření na DEW:https://www.youtube.com/watch?v=OdMDDA_YUVU&feature=share a https://www.youtube.com/watch?v=xtupDvz1WVI&feature=share

účinnost laserové zbraně od Lockhead  Martina - Atheny: https://edition.cnn.com/videos/us/2015/03/05/orig-lockheed-martin-laser-blasts-truck.cnn

****

O SKALÁRNÍCH ZBRANÍCH i HISTORIE: https://www.bibliotecapleyades.net/scalar_tech/esp_scalartech37.htm?fbclid=IwAR0TPUZSpzElmmMeLIf3BrrO2nMKIc-oqi7oLMXeaVyTxutQ8WAVEv2gvz8 upozornění, za něco stojí snad jen první část. a http://orgo-net.blogspot.com/2018/12/neverite-v-existenci-zbrani-na-rizenou.html a http://themillenniumreport.com/wp-content/uploads/2018/11/Directed-Energy-Weapons.pdf

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes tlačítko Kateřina Amiourová - blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

amiourful

Takže jsem tam musela vložit ještě záznam ze zasedání lokální rady pro obnovu infraskturuy s interview stěžovatelky. . 

klokan

    Současným lidským zrůdám lidské civilizace, nejmajetnějším globálním kapitalistům, ve své egoistické honbě za mamonem na nějakém lidském životě skutečně nezáleží .Statistiky hovoří jasně kolik dolarů tyto naprosté lidské bestie, vydělaly na každém zavražděném více méně z jejich popudu, lidském jedinci v obou jak světových válkách, má jednát asi o 1000,-US dolarů zisků na každém takto lidském životě zmařeném pro jejich chamtivé zisky. Za zisky, které tyto elity lidstva, jak se arogantně nechávají nazývat, které takto nelidsky, samozřejmě i vykořisťováním svých bližních nabyly, samozřejmě si zaplatí množství poskoků, kteří zastřou pravdu a ohloupnou lidstvo natolik, že jejich nynější podřízení, s úsměvem na rtech jsou ochotni za jejich zisky položit životy a vzájemně se v jejich jménu vyvražďovat, k tomu jim samozřejmě pomáhají jejich idelologičtí souzněnci, preláti všech světových církví, kteří se svatým nadšením posvětí i jejich vraždicí nástroje a nejrůznější další prostředky. Skuteční altruističtí myslitelé lidstva na tyto skutečnosti poukazují, více méně po celou dobu kdy je lidstvo lidstvem, včetně jeho bestiálních nadvádců, takto se alrmuje  ovšem mnohdy marně, takže lidstvo stojí na prahu rozpoutávání další světové války, kde je dle mínění těchto zrůd nutno vyhubit nejméně 6.000.000.000 lidských jedinců, aby, přežila ona jedna zlatá miliarda, která se nechá vykořisťovat natolik, že jim zajistí další růsty zisky se zisků. Jediná naděje lidstva k přežití, tedy spočívá stále na těch neustále vykřisťovaných a propagandou vládnoucích elit, čím dál ohlupovaných a zotročovaných plebejcích, aby se sebou nenechali dále manipulovat a s nadšením si nechali do organismů implantovat čipy, aby byli snáze ovladatelní a stali se dalšími roboty lidskými, vedle těch nyní velebených technologických. Kdysi J.Fučík volal ,, lidé bděte". Ke konzumen uspaným masám, nezbývá než jim spustit alarmistický signál k probuzení se. Ovšem zdá se, že alarmující signál měl být spuštěn, nejméně před třicetí lety. Nyní se zdá být již pozdě.  Jedinou naději se zdá být, že po té se lidé, tento omyl přírody vyhubí mezi sebou, či to zajistí samotná příroda, snad za nějakou další miliardu let vznikne v této části vesmíru nějaká dokonalejší civilizace onen vrcholný výtvor vesmíru.