Odstraňování demokracie u nás nikomu nevadí?

milion demonstrace zena
8.9.2020 08:47
Dočkáme se doby, kdy budou tihle a podobní lidé, myslící si, že jsou vyvoleni a osobující si jakési pokřivené, zrůdné právo rozhodovat za naprostou většinu občanů, volat na náměstích především hlavního města, po zrušení voleb a vyžadovat, oni, marginální, zanedbatelná skupinka lidí plných nenávisti a zloby, aby stát, republiku, tuto naši krásnou zemi, vedli ti, které určí oni?

Zase se tady odehrávají situace, kdy za všechny chce mluvit, snaží se o to agresivně, vehementně, několik samozvaných "vůdců" a nově také, zřejmě v rámci zvrácené gender politiky, samokorunovaných "královen". Že jsou víc jak směšní, všichni tihle mluvčí poražené ve volbách opozice, že z nich ta zloba, zášť a nenávist kape, teče doslova, jak ze shnilého a rozkládajícího se, notně smrdutého kusu něčeho už nedefinovatelného, je vidět a cítit už na sto honů a každý slušný, platných (ještě) zákonů a zvyklostí. úzusů dbalý občan to vidí a někteří už se začínají opravdu o tu pravou, bezpřívlastkovou a normální demokracii bát.

Pokusy o zavádění této nové, vskutku bezohledné a špinavé totality, založené na zhrzených touhách a přáních hrstky politiků, kteří byli volbami odstaveni od bohatých krmelců a jejich posluhovačů, mluvčích, co za ně vykonávají navenek tu "revoltu" proti řádně, svobodně a demokraticky zvoleným, v souladu s platnou Ústavou ČR, politikům, nabírají sílu hrubé špíny a odpudivosti.

Nedůstojné, silně nedemokratické jednání shodou nešťastných a zvláštních náhod předsedu Senátu Vystrčila, s charizmem mokrého hadru na podlahu, jak to trefně nazval sociolog Petr Hampl ve svém článku - rozhovoru (https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vystrcil-Charisma-mokreho-hadru-typicky-produkt-dnesnich-elit-Petr-Hampl-upozornuje-take-na-havlistickou-neziskovku-a-pta-se-po-penezich-636231), je toho jedním z příkladů. Aniž by tento, sám nedůstojný a zjevně silně zakomplexovaný člověk, dodržel elementární zásady jednotné politiky naší země, a je jedno, jestli zahraniční nebo domácí, neboť nedodržuje žádnou, respektoval většinové rozhodnutí nejvyšších ústavních činitelů, chová se jako hloupý, trucovitý spratek.

Že Vystrčil zesměšňuje, a to že hodně, sebe samého, je věc jeho pokřiveného charakteru a neschopnosti důstojně se chovat jako moudrý, dospělý a ve vysoké funkci ústavní činitel, ale nikdo mu nedal právo, s tím morálním je to navíc v naprostém rozporu, v zahraničí, kam odjel na výlet, svoji vlastní truccestu, pomlouvat náš národ Čechů, Moravanů a Slezanů, kydat špínu na naše řádně zvolené představitele státu.

Né my, občané této krásné a hrdé země, ale vy, Vystrčile, paňáco nedůstojný, máte křivou, chorobně ohebnou až gumovou páteř, plazíte se lokajsky před kdejakým ministrem z USA, například. Zasloužíte si pohrdání, nic víc.

Výzva, apel k "odstranění prezidenta" silně aktivistické paní z protivládního spolku MCH, více-méně otevřeně donorovaného ze zahraničí, především Sudetoněmeckým Landsmančaftem, opětovně usilujícího o rozbití a rozvrat naší republiky; to je dalším znakem toho, že demokracie je pro některé lidi u nás, plné zloby a nenávisti, opětovně toužící (a marně) po vládnutí; a jejich lokajů nemoudrých, jenom prázdné, vyčpělé slovo. Že nerespektují rozhodnutí voličů a z té demokracie si dělají jenom rohožku pro očištění si navenek svých notně umolousaných, s prominutím, přímo zaprasených charakterů.

Ne, není všechno u nás tak, jak by mělo v slušné a čisté demokracii být. Protože kdyby tomu tak bylo, už dávno by se čistá a nezávislá na svých metodikářích z USA, pro tuto zemi a její občany sloužící Bezpečnostní informační služba, zajímala a i podnikla opatření proti otevřeně nepřátelskému až nebezpečnému chování některých jedinců k prezidentovi a premiérovi našeho státu. K jejich voličům, což je většina občanů.

 Výzva k odstranění řádně zvoleného prezidenta, ale i premiéra, je zjevný, jasný pokus o puč, nedemokratický převrat, rozvrácení a likvidaci našeho demokratického systému a BIS, námi, občany placená bezpečnostní služba, by měla konat. Protože toto už není demokracie, to je anarchie a jasný pokus o krvavý Majdan v České republice. 

 
O moc ve státě, politické funkce, se musí bojovat ve volbách, nemilá a zvrácená opozice. To je demokracie, vy zlořádi.

 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.