Otázky Václava Moravce co by reklamní agentura Petra Nečase

30.1.2011 12:27
Srovnání Nečase se Zátopkem, hrdinou našich novodobých dějin, je nehorázné útočení na emoce lidí. Chybí-li věcné argumenty, uchylují se naše sdělovací prostředky a jimi preferovaní politici k převedení věcných problémů a jejich věcné řešení na citovou rovinu, na rozplývání se v něze a všeobjímající, všeobecné citovosti, odvádějící pozornost lidí od nepříjemných kroků, v tomto případě reforem Nečasovy vlády, jdoucí proti nejvnitřnějším zájmům většiny populace. Milan Kundera nazývá takové jednání, tak charakteristické pro české prostředí, LIRISMEM. Václav Moravec na podporu svých favoritů, aby společnost patřičně naladil na její ožebračování, neváhá zneužít ani takovou obecně váženou osobnost, mající mimořádně vysoký mezinárodní kredit i po více jak padesáti letech, která se vyznačovala obrovskou vůlí a pracovitostí, jakou byl Emil Zátopek. Podkuřování pana Moravce Nečasovi, hrničící až s patolízalstvím, si platíme na veřejnoprávní ČT1 všichni. Za naše peníze si tak platíme nevkusné a neobjektivní zpravodajství a pořady k tak závažným krokům, jako je zdravotnictví, důchody a celá sociální oblast našeho státu. A co víc, Václav Moravec je i pozorným žákem způsobů totalitní popagandy.
Srovnání Nečase se Zátopkem, hrdinou našich novodobých dějin, je nehorázné útočení na emoce lidí.
Chybí-li věcné argumenty, uchylují se naše sdělovací prostředky a jimi preferovaní politici k převedení věcných problémů a jejich věcné řešení na citovou rovinu, na rozplývání se v něze a všeobjímající, všeobecné citovosti, odvádějící pozornost lidí od nepříjemných kroků, v tomto případě reforem Nečasovy vlády, jdoucí proti nejvnitřnějším zájmům většiny populace.
Milan Kundera nazývá takové jednání, tak charakteristické pro české prostředí, LIRISMEM.
Václav Moravec na podporu svých favoritů, aby společnost patřičně naladil na její ožebračování, neváhá zneužít ani takovou obecně váženou osobnost, mající mimořádně vysoký mezinárodní kredit i po více jak padesáti letech, která se vyznačovala obrovskou vůlí a pracovitostí, jakou byl Emil Zátopek.
Podkuřování pana Moravce Nečasovi, hrničící až s patolízalstvím, si platíme na veřejnoprávní ČT1 všichni.
Za naše peníze si tak platíme nevkusné a neobjektivní zpravodajství a pořady k tak závažným krokům, jako je zdravotnictví, důchody a celá sociální oblast našeho státu.
A co víc, Václav Moravec je i pozorným žákem způsobů totalitní popagandy.
zdobinsky
Je mi 55 let, pracuji jako řidič tramvaje, jsem ženatý a mám dvě studující děti.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

racek
Jo, pane Novák, já jsem již šťastný důchodce. Takže díky průběžnému penzijnímu systému jím možná chleba od vás ... Mimochodem, znáte pana Šídlo?
racek
Jo, Šídlo je borec. Rád ho čtu a poslouchám :-))
zdobinsky
Čtenářům se omlouvám za LYRISMUS.