Paroubek Nečasovi: Kde měla Kubiceho SUB S. A. zakázky?

28.4.2011 15:15
Jiří Paroubek se dnes v rámci pravidelných sněmovních interpelací zeptal premiéra Petra Nečase, jak to bylo se státními zakázkami bezpečnostní agentury nového ministra vnitra Jana Kubiceho. "Velice uvítám, pokud mně budete moci v krátké době podat vyčerpávající a detailní informaci týkající se zakázek firmy SUB S. A. na ministerstvech, v centrálních úřadech a institucích a také v podnicích s majetkovou účastí státu," dotazoval se v interpelaci Jiří Paroubek premiéra Petra Nečase.

"Zajímá mě, co firma SUB S. A. pro instituce státu konkrétně odpracovala a kolik peněz za to obdržela. A na základě čeho jí byla dána zakázka, zda to bylo na základě výběrového řízení, případně proč tomu tak nebylo," vysvětloval důvody své interpelace Jiří Paroubek. Petr Nečas odpověděl, že na tuto interpelaci nebyl připraven a před sněmovnou přislíbil, že na interpelaci odpoví v písemné formě. O jeho odpovědi Vás budeme na našich stránkách informovat.

Další aktuální interpelace naleznete na osobních stránkách Jiřího Paroubka. Odpovědi na většinu z nich byste však hledali marně. Ministři Nečasovy "rekonstruované" vlády se čtvrtečním interpelacím vyhýbají jako čert kříži...


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

antoninsebek
Správně!
Divil bych se, kdybychom my v sociální demokracii
neměli dostatečně dlouho a
dostatečně tlustou složku.
Bude to myslím kubice krabicová.
Opravuji: krabice kubicová obsahem kubíková.
josef_smolik
Už při vyslovení nedůvěry vládě byla několikrát položena Kubicemu otázka či jeho BA měla nějaký kontrakt či jinou spolupráci s ABL,ale Kubice po domluvě Nečase mlčel a i před závěrečným hlasováním vznesl znovu tuto otázku J.Tejc a zase nic.Očekával jsem,že opozice dupáním či jinak si vyžádá odpověď.Nestalo se...Tak díky aspoň za tuto interpelaci!
jaroslav
Na písemnou odpověď pana premiéra si rád počkám ...