Paul Stamets a jeho převratný patent, jímž může zachránit svět

obrazek
28.7.2015 12:35
Paul Stamets je mykolog, a jeho objev, patentovaný, je tak velký, že by mohl změnit svět, zachránit včely, zachránit pro nás zdravou produkci potravin a ještě mnoho dalšího. Ostatně již v blogu o somálském hladomoru jsem v souvislosti s toxickými odpady upozorňovala na potenciál hub, z nichž i ty primitivní jsou již dnes používány k likvidaci toxického zamoření půdy zejména ropnými deriváty a halogenovanými ropnými deriváty, ba i podzemních vod. Vědci odhadují, že díky Monsantu a glyfosátům již v roce bude každé druhé dítě autistou, kromě toho, že tytéž látky jsou silně rakovinotvorné a mutagenní. Na pesticidy superdryjáky od Monsanta umírají včely takovou rychlostí, že do Kalifornie, aby jim tam vůbec něco plodilo, zavážejí vozy plné v laboratoři vychovaných včelstev. V celé Evropě se bouří včelaři. U nás je výhradním distributorem glyfosátů Agrofert, a bohužel se jich masově chopili i obyčejní zahrádkáři.

Toto může být jedna z nejdůležitějších informací. Co se chystáte číst má obrovský potenciál radikálně změnit celý svět v mnoha pozitivních ohledech.

 

Monsanto nechce, aby se tento článek virálně šířil, pokud jej sířit budete, možná pomůžete k zániku této společnosti.

 

V roce 2006 byl udělen patent muži jménem Paul Stamets. I přesto, že Paul je přední světový mykolog, jeho patent získal velmi malou pozornost a publicitu. Proč? Jak uvedl vedoucí pracovník v odvětví výroby pesticidů - tento patent představuje "nejničivější technologii, jakou jsem kdy viděl." A když řekl ničiný, myslel tím s poukazedm na překážkou jejich chemického pesticidového průmyslu.

 

Už nemůžeme popřít, že průmysl pesticidů způsobuje neuvěřitelně škodlivé účinky na Zemi, lidi, zvířata, rostliny a hmyz taky. Rychlý pokles světových včelí populací je přičítán chemické produkci Monsanta, jíž jsou postříkovaná zemědělská pole po celém světě. (Ačkoli počet zemí, které vykoply a zakázaly Monsanto, roste - ale to má bohužel TTIP moc změnit) používání chemických pesticidů je praxe, kterou musíme bezpodmínečně zastavit a začít používat nové metody dříve, než bude příliš pozdě.

 

Přestože Monsanto v roce 2014 vygenerovaki téměř 16 miliard dolarů,  rozhodně nechce dopustit, aby cokoliv stálo v cestě tomuto toku peněz. Tento druh příjmů jim dává mnoho zdrojů a schopností potlačovat informace, které mohou být pro ně škodlivé

 

Stejně jako tento patent Paula STAMETSe. Paul přišel na to, jak používat vlastní výtvory Matky Přírody, aby zabránil hmyzu  v ničení plodin. Dalo by se to označit jako chytré /SMART/ pesticidy. Tyto Biopesticidy poskytují bezpečné a téměř trvalé řešení pro řízení více než 200.000 druhů hmyzu, a to vše díky "kouzlu" hub.

 

Nepůjdu do detailů, jak to všechno funguje, pro většinu z nás by nebylo snadné pochopit to tak jak to je, ale  lze učinit shrnutí, děje se to, že entomopatogenními plísněmi (houbami, které ničí hmyz), jsou změněny, aby neprodukovaly spory. To vlastně přitahuje hmyz, který je pak jí a mění se v plísně zevnitř ven!

 

 

Pro ty, kteří si chtějí udělat vlastní další výzkum na toto téma, poskytuje tento blog níže uvedené odkazy, které vám pomohou.

 

Stále více lidí se probouzí díky škodlivým účinkům chemických látek a geneticky modifikovaných potravin Monsanta, poptávka po skutečné výživě, pesticidech nejedovatých, potravinách ne-GMO, je na vzestupu. Jsme svědky vznikání nových komunitních zahrad a městských lesů. Stále více lidí si začíná pěstovat potraviny, ne trávníky. Permakultura se stává stále více diskutovaným tématem a více lidí ji začíná chápat. Tady jde o zásadní změnu paradigmatu, děje se to právě teď, kdy  se naše kolektivní vědomí rozšiřuje a probouzí.

 

Toto jsou skutečně vzrušující vize, kolikrát můžeme něco tak monumentálního zažít? Jsme svědky drobení způsobů starého světa a upadání mocenských struktur, probouzení lidí a prvních kroků ke společněmu vytváření zdravějšího a udržitelného způsobu, jak pracovat, žít a hrát společně na této planetě. Nastal čas. Můžeme to udělat!

 

Zde je link na Paulův patent, o němž se tu hovořilo: 7,122,176
www.google.com/patents/US7122176

Seznam dalších patentů, které Paul podal:
patents.justia.com/inventor/paul-edward-stamets

Spousta informací o Paulovi Stametsovi:
www.fungi.com/about-paul-stamets.html

Wikipedia o Paulovi Stametsovi:
en.m.wikipedia.org/wiki/Paul_Stamets

Videa s výkladem Paula Stametse: 

Paul Stamets o šesti způsobech, jimiž mohou houby zachránit svět: https://www.youtube.com/watch?v=XI5frPV58tY

Paul Stamets o tom, jak mohou houby zachránit včely a dodávky našich potravin: https://www.youtube.com/watch?v=XI5frPV58tY 

Paul Stamets - budoucností jsou houby, aneb jak zachránit planetu: https://www.youtube.com/watch?v=cwLviP7KaAc 

 

Zdroj: http://worldtruth.tv/one-man-holds-a-patent-that-could-crush-monsanto-and-change-the-world/

související články: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/alarm-eu-svou-neodbornosti-ohrozila-osud-vcelstev-tim-i-nasi-potravinovou-zakladnu

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/gen-tech-neboli-gmo

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/glyosat-rondup-monsanto-ceske-ministerstvo-zemedelstvi

a dále všechny mé blogy o dohodě TTIP. 

 

2017 - a znovu Paul: "Mykolog Paul Stamets ve svém návrhu na řešení fukušimské tragédie vychází ze znalostí načerpaných při zkoumání Černobylu. Nepřichází však se složitými konstrukcemi robotů ani čističek ovzduší. Vedle dalších kroků přináší v podstatě prostou radu: vysaďte houby. Přesněji slizáka mazlavého, lišku nálevkovitou a lakovku ametystovou. Trojice očistných hub obsahuje množství melaninu, díky němuž do sebe z půdy vstřebají radioaktivní Cesium 137. Obětují svá těla a hluboká podhoubí za chyby lidstva, a čistí tak zemi od sžírající radiace. Jistě, možná takový postup nebude zcela dostačující, ale tento směr uvažování rozhodně stojí za důkladný a pečlivý průzkum."http://denikreferendum.cz/clanek/26163-houbami-proti-jadernemu-smeti

15.7.2018 Houby umí jíst plasty, naftu i CO2: https://returntonow.net/2018/01/11/7-ways-mushrooms-can-save-world/

 

 

 

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

amiourful

To jsem ráda, že vás to potěšilo, jen si vyčítám, že jsem to dřív měla hloubkorvě prostudovat  - a ne házet na papír jen přeložený článek, třeba by se někoho podařilo motivovat, aby navázal na výzkum. Pěkný den přeji. Chyby, jež vznikly upravováním strojového překladu a slepotou, jsem zatím opravila. 

klokan

,, Králko milá králko, studánko rubínko.“

Miroslav Bureš.

    Dotyčný , vzhledem k ochraně zdravého životního prostředí, tolik povzbudivý článek se mi večer, pěkně čte za poslechu jímavě krásné kantáty od nejznámějšího poličského rodáka hudebního skladatele Bohuslava Martinů, Otvírání studánek, od jejíhož složení mimochodem dne 12. 7. 2015 , uplynulo právě 60 let. Nezbývá než si přát, aby tak jako obřadním družičkám a junákům při májovém čistění studánky na Vysočině, se ekologicky nelhostejným občanům podařilo naši planetu vyčistit od eko moru temných sil Monsant, Burešů ( ne básníků, ale ex spolupracovníků TS ) a jiných jim podobných predátorů. S přáním dobrého večera.