Penězi pravdu nenahradíš - pozvánka na demonstrace o státním svátku a poté

obrazek
5.7.2014 18:53
Jsou to hned celá dvě seskupení skupin aktivistů, které pořádají o státním svátku demonstrace, o nichž vím, nevylučuji, že jich je mnohem více. Prosím, přijďte, jste srdečně zváni a bude to dobře strávený čas, poznáte spoustu spřízněných duší, slušných lidí, které byste těžko bs marně hledali v normálním davu.

Vážení,

v příloze Vám posíláme pozvánku na akci, pořádanou  v neděli 
6.7. 2014 od 16 hodin
u sochy Mistra Jana Husa
na Staroměstském náměstí s mottem

,,Penězi pravdu nenahradíš" !

Chamtivost, peníze a korupce jsou obrazem současné doby a také naší společnosti. Katolická církev by se podle Papeže Františka měla reformovat, mělo by jít o chudou církev pro chudé. Kardinál Duka slovům svého představitele nerozumí, stejně tak, jako odkazu Mistra Jana Husa

„Pravda je jen to, co jest dobrem všech.“Církevní restituce, hromadění peněz a majetku s tendencí po rekatolizaci společnosti nejsou dobrem pro všechny. Prolínání moci církevní do moci světské je nutné odmítat. Takové snahy jsou protiústavní. Nebudeme k tomu přihlížet a mlčet, stejně tak, jako k nešvarům církve nemlčel Mistr Jan Hus. Upálit nás všechny, jak ukazuje historie, nedokážou.

Přijďte se prosím poklonit největší oběti, která byla za pravdu a dobro položena, lidskému životu.

Za pořadatele iniciativa Ne základnám
Eva Novotná, mluvčí

Akci spolupořádají:
Stop církevním restitucím
Hnutí za přímou demokracii
Spojenectví práce a solidarity
Alternativa zdola
Nová republika
Nezávislá media

*****

Dobrý den, posíláme pozvánky na tři akce v nejbližších dnech:
http://www.nwoo.org/2014/07/02/pozvanka-na-druhy-kongres-obnovy-narodu-6-7-2014-v-praze-na-vaclavskem-namesti/

http://www.nwoo.org/2014/07/02/pozvanka-na-shromazdeni-penezi-pravdu-nenahradis-6-7-2014/ - to je ta akce výše, ale nyní s letákem. 

http://www.nwoo.org/wp-content/uploads/Demonstrace-proti-valce-Ukrajina-letak.jpg - to je v pondělí 7.7, před Ukrajinským velvyslanectvím v ulici Charlese de Gaulla.v 15:00.

 Zdeněk Kratochvíl Ve středu 9.7. v 8.00 začíná u vchodu do úřadu vlády v Praze, tichý protest proti zabíjení nevinných lidí na Donbase. Velké fotografie obětí a zničených domů zajistím. (akce je řádně povolena a ohlášena).

slepota českého národa
Slova Jana Husa

 z akcí: http://www.nwoo.org/2014/07/08/protest-proti-valce-pred-ukrajinskou-ambasadou-praha-7-7-2014/

 

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes tlačítko Kateřina Amiourová - blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.