Petře Fialo, přestaňte hysterčit, beztak se do té Strakovky nedostanete ani jako vrátný

fiala ods flic
28.4.2020 08:22
Snad nejhorší politik posledních pár let (v podstatě od posledních voleb do Parlamentu), tragikomická už postavička v čele modrých strak ODS, se opět včera (27.04.2020) předvedl v pořadu Události - komentáře ČT, jako hysterický, silně zamindrákovaný, malý vzteklounek.

Těch nesmyslovin, co tam, evidentně silně rozrušen, navykřikoval o vládě, bylo tolik, že i prostý divák, o politiku se hlouběji nazajímající, musel údivem kroutit hlavou. Už opravdu chybělo jenom to vzteklé dupání nožičkami, popřípadě házení sebou o zem, ječení se konalo.

Zajíkavým hláskem eunucha vyřvával, jak vláda nic, ale vůbec nic nedělá, jak už několik týdnů spí. Což se opravdu "povedlo", ve světle toho, že členové vlády v podstatě od začátku března, od propuknutí celé této koronavirové šlamastyky, především premiér, doslova makali i dvacet hodin denně a spali opravdu málo. Na rozdíl od té zlomyslné opozice, která v jednom šiku nebyla ani vidět, ani slyšet minimálně měsíc, byli zalezlí jak krtci někde ve svých norách. A vyčkávali, strachy se klepali jak ratlíci v podzimním dešti venku, možná si už formulovali v duchu tyhle špinavé a podlé útoky na vládu.

Ten politický eunuch Fiala se bojovně překřikoval s dalším opozičním škodičem v současné politice, mistrem udavačství, pirátem Bartošem. Ten rovněž nenechal na vládě niť suchou a dštil do éteru všechna možná i nemožná obvinění, vylhaná, jak jinak.

Oba tito opoziční rozsévači špíny a nesmyslných lží si báječně notovali, ve shodě, i když jeden přes druhého občas, se snažili úkolovat vládu, diktovat jí co smí a co nesmí, co jim a v jaké formě musí předkládat a div že né milostivě je žádat o schvalování každého svého kroku.

Oni tihle chlapci nevycválaní, moudrosti a slušnosti prostí, nějak zapoměli vzít v potaz, že volby nevyhráli, že lidé si nepřáli, aby vládli oni, že této krásné zemi naší vládne vláda vzešlá z vítězné politické strany. Pravda, z nouze ještě se socanama, protože procentní výsledky voleb neumožnili jednobarevnou s naprosto soudržnou vládu.

Nutno podotknout, když už se mluví o té včerejší estrádě na naší/jejich ČT, že se toho zůčastnil i Tomio Okamura, který, byť rovněž kritizoval vládu, se choval jako politik slušně, nevykřikoval tam jako hokyně, nehysterčil a snažil se o věcech polemizovat. Pravda, moc prostoru mu ti dva zlořádi uštěkaní nedali, ale to už je věc marginální, jiná.

Zase se jenom a pouze ukázalo, že každý občan této krásné země, kterému záleží na tom, jak tady budeme žít, jak tady budou žít naše děti, by měl jít k volbám a volit toho, kdo stát nerozvrací, nezaprodává cizákům, kdo ho neudává sprostě a podle do Brusele, kdo ho v minulých volebních obdobích netuneloval, nerozkrádal.

Pojďme všichni ke každým volbám. I my ti, co se tam už hůř dobelháme, mladí nás přec mohou doprovodit a cestou jim můžeme vykládat své zkušenosti, poučit je. 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.