Plán PUS, jak loupit ve státě za bílého dne

vlci
9.3.2021 09:11
Bláhoví a naivní voliči, kteří ještě pořád chtějí volit Pirátskou udavačskou stranu – PUS, by si už konečně měli uvědomit, probrat se ze svého "buřičského postoje", co by je čekalo, kdyby tihle lupiči, nedej přírodo, vyhráli, podle a nefér spojeni předem se STAN, volby.

Jako samostatná strana, normálně, čistě, férově by, samozřejmě, nikdy neměli šanci na volební výhru ani pomyslet.

Ostatně jako další podrazácký slepenec SPOLU. Prostě nečestné, neférové slepekce, vzniklé ze zoufalství, vyvěrající z neschopnosti porazit toho ďábla Babiše a jeho ANO.

Naše země, stát, republika, proslulá už od dob minulého režimu tím, že je protkaná, jak pevná houně, různými smysluplnými, ale hlavně nesmyslnými institucemi, výzkumnými ústavy, snad i na výrobu šicích jehel, by se dočkala pod vedením (což se nikdy nestane, nesmí stát!) lupičských udavačů, další instituce.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dejte-to-odbornikum-Covid-Ivan-Bartos-ma-navrh-656428

Co na tom, že by to byla zase, několikátá už kopie podobných, stejně zaměřených "vědeckých" ústavů, úřadů, kde bude "zašitých" několik stovek, postupně ticícovek "odborníků", úředníků, asistentů, sekretářek a jiných "nezbytných" nemakačenků? Hlavně je potřeba zaměstnat v podstatě ve státní správě zbytek členů PUS, jejich příbuzných a kamarádíčků.

Naplánované to mají šikovně, bukanýři loupeživí, jenom se dostat k lizu, nejprve do té Strakovky. Vždyť ještě pořád je dost milionů těch lidí, kteří budou na ně vydělávat, odvádět daně státu, který oni chtějí vysosávat co to jenom půjde.

Dredatý kapitán loupežníků už se nikterak nežinýruje a čím dál, tím víc se veřejně "hlásí" jako budoucí premiér, už se sám sebe tak tituluje pozvolna, po krůčkách, aby si, zřejmě, lid vezdejší začal zvykat. "Já když jako premiér ..."

Takové podprahové podsouvání právě těm naivním a bláhovým voličům, že učiní dobře, budou-li je volit. Odborníci psychologové a sociologové, o politolozích ani nemluvě, by to beztakže uměli kvalifikovaně popsat.

Takže tak, milí voličové, pořád ještě věřící lupičům, i tohle (a nejenom!) by dokázala, nepochybně, ve státě, v naší zemi, zrealizovat omladina z PUS a vám (ale bohužel i ostatním občanům) by zase zbyly jen oči pro pláč a tvrdá povinnost živit je z vašich daní, vydřených peněz.

Toto je ale jen jeden, kromě jiných stupidních "projektů", které už loupežníci pilně připravují ve svých vidinách se ve vedení státu. Zplakali by mnozí, především ti co slušně a poctivě pracují a odvádějí daně, klasické, normální a běžné rodiny a mámou, tátoua dětmi, nepochybně senioři.

Prostě běžná, klasická společnost, která by byla upozaďována a do potředí zájmu a finančních toků hlavně by byly dávány minoritní skupiny lidí, vyznačující se zvláštnostmi, netradičností, svojským pojetím života. Naprostá většina běžných občanů, zaměstnanců, by musela natvrdo živit různé extravagantní menšiny, účelově svojí volbou samoživitele a jiné zvláštní skupiny lidí.

Toto chcete, potencionální voliči Pirátské udavačské strany?

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.