Pochod důstojnosti?

obrazek
22.2.2015 20:33
Západní, fašisty a nacisty podporující, svoloč se sjela na "pochod důstojnosti" k uctění Majdanu.

Od nás samozřejmě nemohl chybět Zaorálek a další -(

Hlava mi opravdu nebere, kde se bere ta neskutečná drzost, arogance a debilismus u těchto lidí, kteří veřejně jedou oslavovat a tím vlastně podporovat puč, spoustu mrtvých lidí, pošlapávání občanských a lidských práv na jihovýchodě Ukrajiny.

Můžete se ohánět jakýmikoliv kecy o "západních" hodnotách, kecat o míru a různé další pokrytecké kecy. Ten fakt, že jste pomohli rozvrtat Ukrajinu, že jste podpořili fašisty a nacisty, že jste podpořili puč a do dnes podporujete pučisty v jejich genocidě obyvatelstva na jihovýchoidě Ukrajiny však na vás zůstane již na vždy nalepen a nikdy jej nesejmete.

Jste odpadem lidství, jste pokrytci bez svědomí, užiteční idioti pracující v cizím zájmu, které historie nakonec odsoudí a rád bych věřil, že nejen historie.

 

 

schlimbach
... Má-li být však náprava úspěšná, musí být komplexní a všestranná, neboť nebude-li současně napravovat všechno,co vzájemně souvisí,nikdy se nedostanete kupředu ... J.A.Komenský\r\n\r\nproto navrhuji celkovou změnu nastavení ekonomnickéhom systému, aby pracoval pro občany, ne občané svojí destrukcí pro udržení systému. WWW.EKONOMICKAREFORMA.CZ
Klíčová slova: politici, politika, puč, Rusko, Ukrajina

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Václav Semerád

Takže "Pochod důstojnosti"?

Po mnoha "Pochodech hrdosti", jehož účastníkům nejvíc chyběla právě ta hrdost (je-li vůbec nač být hrdý), tady máme "pochod důstojnosti", jehož účastníkům nejvíc ze všeho chybí důstojnost.

schlimbach

Dobrý den pane Štingle, díky za podporu :)