Podaří se jim to? Budeme další Ukrajinou včetně krvavého Majdanu?

majdan19
13.8.2019 09:52
Nedá se jim upřít, že jsou pilní jak včeličky v přípravách na "oslavy po jejich" letošních výročí, ať už jde o 21. srpen anebo 17. listopad. To kulaté listopadové výročí bude obzvláště horké, jak tomu vše nasvědčuje.

Pravda, 21.srpen není proč zrovna oslavovat, ale jako vhodná záminka k nepokojným demonstracím se hodí náramně. Pár stovek pražskokavárenských, "bruselsko-sorosovská parta, magoři hrotící situaci v mezinárodní bezpečnosti, lidovecko-sudeťácká parta, kalouskovci, zeleno-greténská parta", jak je trefně popsal Bohuslav Chalupa, ještě k tomu válečníci z fronty umělecké, se chystají, jak je vyzval na Letné Patrik Banga, vulgární rapper, dělat "bordel".

Patřičné propriety, obskurní transparentíky s výzvami k prezidentovi a premiérovi naší země, co mají dělat a co nesmí dělat, včetně stupidních "červených trenýrek", už určitě pracně vyrábějí. Televizní štáby, především z naší/jejich ČT už se jistojistě připravují také, turisti, nemalá množina lidí, započítaná samozřejmě mezi demonstrující, budou mít zase malinko pozdvižení a legrace kopec. 

Je neuvěřitelně ostudné, co předvádí tihle darebáci vskutku nekultivovaní a do morku kostí nenávistní, nerespektující výsledy voleb a ani tu demokracii jako takovou, teda demokracii čistou, pravou, bez těch destrukčních přívlastků.  

Nechá se tento národ Čechů, Moravanů a Slezanů opravdu vtáhnout do těchto jejich "bojů", zmanipulovat nespokojenou s výsledky řádných, demokratických a svobodných voleb menšinou, samozvanou "vůdčí elitou", která má tu většinu voličů za nevzdělance, venkovany a staré?
Budeme poslouchat a podřizovat se vlastizrádcům, kteří si na své tribuny demonstrací, náležitě hnědě oděni, pozvou jako řečníky pohrobky nacistických sudeťáků a z domácích nenávistné nevítěze voleb?   

Kdo chce v naší krásné zemi rozvrat, svržení vlády, nepokoje, destabilizaci a hrozbu občanské války? Těch několik nespokojenců a pátá kolona, politické neziskovky s tímto zadáním od svých hlavních donátorů ze zahraničí, přec nebudou diktovat naprosté většině občanů této země, jak a koho mají volit a nesmí směřovat tuto zemi do chaosu, štvát lidi proti sobě, šířit nenávist ke zvoleným ústavním činitelům, sprostě je urážet a dehonestovat. To vše za tichého přihlížení (že by i souhlasu?) ministra vnitra a jeho podřízených.

Ke zlostí, zášti a nenávisti plné opozici, která se místo konstruktivní spolupráci na řízení státu, jenom bezhlavě a už i směšně cpe, hlavně její protagonisté, na nejvyšší státní posty, se pomalu ale jistě přidávají i koaliční vládní partneři z řad sociálních demokratů. Vydírají, zrazují a podrážejí vítěze voleb, místo toho, aby s ním v úzké spolupráci sloužili občanům země.    

Ne, nenechme se manipulovat v pravdě hrstkou nespokojenců, politických aktivistů z neziskovek, podporovaných kazisvěty ze zahraničí. I kdyby demonstrovalo milion těchto krvežíznivců, je to vždy jenom menšina, které se nelíbí, jak rozhodla většina. To je demokracie, pravá a nefalšovaná. A ta tady zatím ještě je. Diktátem menšiny nás chtějí dostat do nové totality, kde by oni zase byli těmi vyvolenými a všemocnými.

A ty nehorázné žvásty o nadřazenosti samozvaných "elit" si jejich tribuni mohou strčit za klobouček. Paní Sommerovou počínaje a studentskými vůdci listopadové revoluce (tenkrát více jak aktivními členy Socialistického svazu mláděže) konče.

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.