Podinosaurovci horší dinosaurů

obrazek
24.6.2012 11:20
Musím se přiznat, že bych nebyl dvakrát nadšen z opakování mediálního trendu před posledními volbami, že pro blaho naší země bude nejlepší, pokud její správu nesvěříme ministerstvem vnitra prověřeným politickým stranám a politikům. Možná jsem občansky "úchylný", ale ač jsem levostředově zaměřený volič, tak jsem rád, když mě oslovují politici, které mám dlouhodobě, ať pozitivně či negativně, prověřené. To samé mi vyhovuje u politiků stran pravicových.

I když se ztotožňuji s cíli různých občanských iniciativ, tak si vždy položím otázku: Co dělali lidé, kteří se postavili do jejich čela, že jsem je nikdy neslyšel a neviděl? Proč se nedrželi lidového pořekadla "kdo má k čemu příhodný čas, nechť na jiný nečeká zas"? Copak šibalské okrádání společnosti netrvá více jak dvacet roků?

Za pravdu mi dává podraz VV, ale i TOP 09 a Starostů, které se i díky médiím staly pro mnohé voliče tím pravým ořechovým, aby se později ukázalo, že před volbami neznámý podinosaurovanec je horší dinosaura, stejně jako byl poturčenec horší Turka.

Kde mám po těchto zkušenostech brát jistotu, že mluvčí a obhájci občanských iniciativ neplní úlohu naverbovaných mladých Slovanů do turecké armády, kde byli převychováni, aby později prosluli velikou krutostí a nemilosrdenstvím vůči netureckému civilnímu obyvatelstvu? Netvrdím že musím mít pravdu, ale pokud je přísloví "opatrnosti nikdy nezbývá" součástí naší lidové filozofie, pak je moji povinností k ní nabádat...

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.
Klíčová slova: TOP 09, Věci veřejné

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

rku

Pane Štváne,

vyvstává otázka, koho z  vámi prověřenýchn politilů budete volit. V krajských volbách to bude jistě LEV, ale v parlamentních už to bude problem. ČSSD  to asi nebude. LEV, aby mohl aspirovat alespoň na symbolickou účast ve sněmovně bude muset rozšířit svoji základnu a tak se k němu pohrnou různé podezřelé existence, a p. Paroubek ve výběru spolupracovníků a přátel nemá příliš šťastnou ruku- nebýt odsouzen už zde byl např. nový VIP bloger Škárka a že bylo v ČSSD tolik přeběhlíků také není náhoda. Takže na levo zbývají jenom komunisté. Ty známe opravdu dobře.