Pohybovat se v zemědělství není žádná legrace

klavesnice stroje
5.2.2018 14:26
Ti, kteří fungují v nějaké zemědělské firmě nebo ji dokonce vlastní, budou moc dobře vědět, o čem to vlastně píšu. Já osobně jsem sice pouhým zaměstnancem, nicméně na velmi důležité pozici a velmi mě má práce baví a naplňuje. Rád se pohybuji právě v tomto odvětví. Ačkoliv to sebou nese řadu někdy i nepříjemných povinností, kterým se zkrátka nevyhnu. Nicméně v každém zaměstnání by bylo něco a s tím se musí počítat.

Nás v poslední době začal trápit nedostatek zaměstnanců. Respektive naše produkce se zvýšila, což je na jednu stranu skvělá zpráva, ale když nemáte dostatek zaměstnanců, tak jste akorát ve stresu, protože se vše nestíhá tak, jak by bylo potřeba. Což znamenalo i pro mě strašně moc zařizování a obíhání a na základě toho jsem pak nestíhal vše tak, jak jsem potřeboval.

Díky obrovské produkci nám nejrůznější nádoby, sudy a nádrže na uskladňování. A to nejen našich produktů, ale i potřebných látek a kapalin, které používáme k běžnému provozu. Velký problém představovaly nádrže na naftu. Měli jsme specifické představy o tom, jak by takové nádrže na naftu měly vypadat, jakou velikost by měly mít, a samozřejmě jsme požadovali maximální kvalitu.

Vzal jsem si to osobně na starost, protože jsem nechtěl řešit případné reklamace. Vyhledal jsem si několik firem, které se zaměřují na prodej sudů a právě již výše zmíněných nádrží. Nejsem typ člověka, který by se k něčemu unáhloval, takže jsem nejprve pořádně prohlédl veškeré nabídky, které byly online k dispozici, zjistil jsem si recenze a následně zkontaktoval firmu, která mě nejvíce oslovila. Po telefonickém rozhovoru jsem se dozvěděl veškeré informace, které jsem potřeboval. V ten moment již nebylo co řešit a objednávku jsem uskutečnil. Dodávka v pořádku proběhla a nám již všechny nádrže pěkně slouží. 

Vladimir Novotny
Jmenuji se Vladimír Novotný a v mých článcích se dozvíte zkušenosti a starosti normálního chlapa. V některých naleznete motivaci, v jiných pochopení.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.