Politici ČSSD o životě obyčejných lidí nic nevědí?

obrazek
30.12.2013 10:30
Jinak by neobhajovali ponechání devadesátikorunového poplatku na pohotovosti pravičáckým klišé, že lidé chodí na pohotovost z pohodlnosti, aby nemuseli čekat u svého lékaře. Z těchto prohlášení je naprosto evidentní, že službu pohotovosti nemusí oni ani jejich blízcí využívat, neboť její běžnou součástí jsou plné čekárny a mnohdy nekonečné čekání. Ale to není vše.

Politici ČSSD si možná také myslí, že všichni zaměstnavatelé mají pro návštěvu lékaře svých zaměstnanců v pracovní době pochopení. Tak tomu není a právě proto jsou mnozí zaměstnanci neviditelnou rukou trhu donucení řešit své zdravotní problémy, ale i zdravotní problémy svých dětí, po pracovní době či ve dnech pracovního volna. Nehledě na to, že jim nic jiného nezbývá, neboť po pracovní době je v ordinacích lékařů v drtivé většině ZAVŘENO!!! A právě proto jsem přesvědčený, že jenom bezohledný asociální hlupák si může myslet, že je obyčejným lidem včasná zdravotní péče poskytována stejně jako politikům u moci a že s její dostupností nemají u zaměstnavatelů problémy. Mají a velké! Už jenom proto, že je nezaměstnává Parlament či Senát, ani nesedí v politickém vedení měst a krajů, neboť KULICHOVÉ (prominenti), jak kdysi prohlásil šéf Motola Miloslav Ludvík, čekat nesmí. A aby se lůza nebouřila, tak je na dveřích ordinací napsáno, že pořadí určuje lékař a ne spravedlivé pořadí, v jakém pacienti do čekárny lékaře, kde nikomu nejde akutně o život, přišli.

Pokud se pletu, tak nám KULICHOVÉ  z řad ČSSD mohou předložit důkazy, že i oni i jejich geneticky blízcí mají otlačený zadek od čekání a že na důležité lékařské zákroky čekají nekonečnou dobu jako ti, za jejichž práva údajně bojují. Případnou výmluvu na úsporu drahocenného času, který chtějí věnovat blahu lidu, neberu. Situace v našem státě je totiž  taková, že mám právo si myslet, že místo !!!smysluplné!!! a sociálně ohleduplné práce pro řadové občany rozhodující většina politiků napříč politickým spektrem běhala, běhá a jak to tak vypadá i běhat bude, po doktorech.

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.